Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Перничаните европейци ли са?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  

Перничани европейци ли са
ДА
37%
 37%  [ 3 ]
НЕ
62%
 62%  [ 5 ]
не се знае
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 8

Автор Съобщение
Перничанин
Гост





МнениеПуснато на: Вто Юли 20, 2004 5:13 pm    Заглавие: Перничаните европейци ли са? Отговорете с цитат

Изкажете вашите "за" и "против", за това дали перничаните са достойни за Европа и защо. Нека си покажем кирливите ризи и добрите страни?!



-----------------------------------------------
с любезното съдействие на don_ninoff Exclamation
Върнете се в началото
Riti
Гост





МнениеПуснато на: Сря Сеп 21, 2005 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Перничаните са с европейски произход! По време на кръстоносните походи през Пернишко са минавали германски племена (шваби, алемани и прочее ариици), които са правили тук деца на поразия и така са си оставили гените. Не ви ли прави впечатление колко много хора с руси коси и сини очи се срещат в Пернишко?! А германците, както знаем, носят именно такива белези.
Върнете се в началото
jasta



Регистриран на: 01 Юни 2005
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Чет Сеп 22, 2005 3:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

A za6to da ne sa evropeqtsi? Kakvo im lipsva? Da ne mislite 4e drugite sa ne6to pove4e?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Съб Сеп 24, 2005 3:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

jasta написа:
A za6to da ne sa evropeqtsi? Kakvo im lipsva? Da ne mislite 4e drugite sa ne6to pove4e?


ти сам показваш какво ни липсва за да станем европейци,непроявяването на поне малко култура и уважение към останалите потребители на форума(маймуницата която си изсрал в темата).Да, мисля че другите са много повече,повече като интереси,повече като потребности,повече като манталитет.Бил сум в чужбина и мога да ти кажа че там не чакат края на седмицата за да се насвинят в коя и да и долнопробна кръчма,да предизвикват безредици и побоища.Докато имаме толкова ниски изисквания от живота(ракия,мезе и натам сами си го довърщете на който както му изнася)няма да сме европейци
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Kuma Lisa



Регистриран на: 24 Сеп 2005
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Съб Сеп 24, 2005 6:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Don_Ninoff написа:
jasta написа:
A za6to da ne sa evropeqtsi? Kakvo im lipsva? Da ne mislite 4e drugite sa ne6to pove4e?


ти сам показваш какво ни липсва за да станем европейци,непроявяването на поне малко култура и уважение към останалите потребители на форума(маймуницата която си изсрал в темата).Да, мисля че другите са много повече,повече като интереси,повече като потребности,повече като манталитет.Бил сум в чужбина и мога да ти кажа че там не чакат края на седмицата за да се насвинят в коя и да и долнопробна кръчма,да предизвикват безредици и побоища.Докато имаме толкова ниски изисквания от живота(ракия,мезе и натам сами си го довърщете на който както му изнася)няма да сме европейци


Абсолютно съм съгласна с теб.Аз не живея в БГ.Мога да ви кажа, че манталитета и културата на Перничани е доста назад........Жалко..Толкова красиви хора...по принцип Българите са красива нация/външно/ и с толкова занижена култура....
И ако някой тръгне да спори...само за инфо...живяла съм в Перник от дете до преди 5 години.
Където живея сега чакат края на седмицата за да отидат на църква или пикник или просто на разходка с децата в парка.....Хората тук са усмихнати и досега не съм видяла човек да гледа лошо както гледат почти 80% от хората в Перник.Мнението ми не означава, че не обичам Перник и го плюя защото не съм там..просто това е реалността ....Пожелаван на всички да могат да пътуват и да поживеят малко някъде в истински развитите страни и да видят с очите си за какво говоря.....Това е родния ми град и винаги ще ми е мъчно за него, винаги като се върна в БГ нямам търпение да отида там...но хората........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
asenova



Регистриран на: 10 Май 2006
Мнения: 3
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Сря Май 10, 2006 2:16 pm    Заглавие: Не са европейци Отговорете с цитат

Може би малко съм закъсняла с темата..но тя ще бъде все по-актуална..
Европейци-перничани..няма такова чудо..
Напоследък все повече ме е срам, когато трябва да кажа че съм от Перник. Единственият път, в който беше добре е когато чух мнение, че щом Президента е от Перник, значи не всички са толкова зле. Що се отнася до Европа..Тя е достъпна за перничани само откъм тъмната и страна.И защо? Хора, учете..общувайте, искайте, дерзайте! Не сме толкова зле..просто сме прости! А би ли могло да не бъдем?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group