Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Предлагам Новогодишната си програма-www.bangelov.de

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
b.angelov



Регистриран на: 18 Авг 2006
Мнения: 2
Местожителство: Deutschland

МнениеПуснато на: Съб Авг 19, 2006 1:20 pm    Заглавие: Предлагам Новогодишната си програма-www.bangelov.de Отговорете с цитат

Аз съм български музикант от Перник, живеещ и работещ в Германия. Тази година ще прекарам зимната си отпуска в България и предлагам на собствениците на ресторанти Новогодишната си програма.
Аз съм кибордист, китарист и певец с многостранен интернационален опит и пъстър репертоар. Свиря и пея live Парти, Поп, Рок, Италиански шансони, Руски романси, Стари шлагери, Българска народна музика, също инструментална и салонна музика.
Предлагам няколко различни програми:
-Многочасова - live клавишни инструменти, киборд и вокал.
-Италиански шансони, руски романси и немски шлагери - белканто постановка с акомпанимент акустична концертна китара.
-Оперни арии от Верди, Моцарт, Бетовен и Хендел
За допълнителни уточнения:
Борислав Ангелов
www.bangelov.de
b.angelov@web.de
Tel.: 0049/69/150 466 40
Fax: 0049/69/150 466 39
Handy: 0049/160 93 23 08 25
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group