Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

KAKVA E CELTA NA FORUMA? (!)
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Безименният
Гост





МнениеПуснато на: Сря Мар 03, 2004 4:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Горният бях аз ,но забравих да си напиша ника.
Върнете се в началото
West_boy13
Гост





МнениеПуснато на: Сря Мар 03, 2004 5:39 pm    Заглавие: Monika 6ti ti e kirili Отговорете с цитат

Ne ti trebva-e ako si golqma patriotka kato Bezimeniq-togava e zadalzitelno.Spored men s razbira6 dosta dobre i na LATINICA.Ne viz sa-ti si re6ava6 az samo davam mnenie
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Сря Мар 03, 2004 7:33 pm    Заглавие: Re: kade Отговорете с цитат

Anonymous написа:
monika написа:
Безименният написа:
Що не си инсталирате кирилица....... Mad
ti znaesh li ot kade da vzema kirili...?
От Начко Божков.Офиса му е на ул.Отец Паисий ,в блока до сфетофарите.


Не е задължително да си купуваш кирилица за компютъра Very Happy
Windows-а си има вградена - трябва само да си я пуснеш. Ако не знаеш как - пиши Very Happy
Върнете се в началото
monika
Гост





МнениеПуснато на: Чет Мар 04, 2004 10:39 am    Заглавие: Re: kade Отговорете с цитат

Не е задължително да си купуваш кирилица за компютъра Very Happy
Windows-а си има вградена - трябва само да си я пуснеш. Ако не знаеш как - пиши Very Happy[/quote]
ne znam kak? aide pomagai..Bez maitap.
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Чет Мар 04, 2004 12:46 pm    Заглавие: Re: kade Отговорете с цитат

monika написа:
Не е задължително да си купуваш кирилица за компютъра Very Happy
Windows-а си има вградена - трябва само да си я пуснеш. Ако не знаеш как - пиши Very Happy

ne znam kak? aide pomagai..Bez maitap.[/quote]

Първо кажи с какъв Windows си и ще ти кажа как да си пуснеш кирилицата Very Happy
Върнете се в началото
monika
Гост





МнениеПуснато на: Чет Мар 04, 2004 1:58 pm    Заглавие: za Отговорете с цитат

moita programa moze da e starichka ama mi varshi rabota-98.Moze i da nama?
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Чет Мар 04, 2004 8:58 pm    Заглавие: Re: za Отговорете с цитат

monika написа:
moita programa moze da e starichka ama mi varshi rabota-98.Moze i da nama?


Даваш Start->Settings->Control Panel. Там избираш Keyboard. След това избираш Language. След това натискаш Add и добавяш Bulgarian. Маркираш "Enable indicator on task bar", даваш "OK" и е готово. Долу на task bar-a имаш "Bg" и "En". Превключва се с Alt+Shift.
Върнете се в началото
Super*Show



Регистриран на: 21 Фев 2004
Мнения: 28
Местожителство: село на селяни - Перник

МнениеПуснато на: Нед Мар 21, 2004 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Даваш Start->Settings->Control Panel. Там избираш Keyboard. След това избираш Language. След това натискаш Add и добавяш Bulgarian. Маркираш "Enable indicator on task bar", даваш "OK" и е готово. Долу на task bar-a имаш "Bg" и "En". Превключва се с Alt+Shift.


хихи... даваш ли уроци?Wink

може и с Ctrl също да превключва езика....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
norton



Регистриран на: 31 Окт 2006
Мнения: 3
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пет Ное 03, 2006 7:26 pm    Заглавие: Re: Takava li e celata Отговорете с цитат

[quote="West_boy13"]LELE amao ma ne znaeh be-ay napravo dobre 4e me prosvetihte 6toto 6tqh da ymra neveza ahhahahahahahhahahah What`sup with the funky shitHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAH :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ/КИРИЛИЦА/не се притеснявайте от правописни грешки.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dun4e



Регистриран на: 02 Фев 2007
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пет Фев 02, 2007 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,аз живея в 4ужбина и много се зарадвах като открих сайта,мислех си 4е ще про4ета нещо хубаво за Перник и 4е ще намеря интересни теми във форума,но уви.Разгледах пове4ето теми и освен много лош правопис и заяждане не про4етох друго Shocked .Знам 4е сега ще ско4ите вси4ки да ме нападате но просто ми се иска нещо да се промени,да се обсъждат теми които са интересни или полезни за някой.Поздрави на вси4ки и лек ден Wink .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pepina



Регистриран на: 09 Авг 2006
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Пет Фев 02, 2007 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз искам интересни теми да си бръщолевим тука. А и ти можеш да дадеш предложение за такава, която смяташ за забавна и интересна.И Поздрави в чужбина.Аз ще се разровя в запрашилия ми се мозък да измъкна някаква такава през тези дни Smile Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Вто Фев 06, 2007 10:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="dun4e"]Здравейте,аз живея в 4ужбина и много се зарадвах като открих сайта,мислех си 4е ще про4ета нещо хубаво за Перник и 4е ще намеря интересни теми във форума,но уви.Разгледах пове4ето теми и освен много лош правопис и заяждане не про4етох друго Shocked .Знам 4е сега ще ско4ите вси4ки да ме нападате но просто ми се иска нещо да се промени,да се обсъждат теми които са интересни или полезни за някой.Поздрави на вси4ки и лек ден Wink .[/quote]

здравей,никой няма да ти "скочи" ,радва ме факта,че въпреки,че си в чужбина пишеш на кирилица,нещо неприсъщо за посетителите на форума.как да прочетеш нещо интересно след като няма кой да го напише,а тези които пишат не спазват прости правила и след направената им забележка или спират,или се започва уважаване на родители,роднини и др.Но,винаги има едно "но" и към теб имам забележка,трудно ли е регистрирането и много време ли отнема?!?регистрирай се,представи се,сподели къде си и с какво се занимаваш,все простички неща Smile

[quote="Pepina"]И аз искам интересни теми да си бръщолевим тука. А и ти можеш да дадеш предложение за такава, която смяташ за забавна и интересна.И Поздрави в чужбина.Аз ще се разровя в запрашилия ми се мозък да измъкна някаква такава през тези дни Smile Rolling Eyes [/quote]

форума винаги е "отворен" за темите ви
Wink ,ще помагам до колкото е възможно за спазването на добрия тон в тях,успех
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group