Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кой е най-добрия ресторант в града ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Заведения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
s_matrix
Гост





МнениеПуснато на: Вто Ное 09, 2004 6:10 pm    Заглавие: s_matrix Отговорете с цитат

Nai dobria restorant e Casablanca to se znae,che tam ima nai mnogo gotini gadjeta i obstanovkata e super,edinstvenoto zavedenie v pernik s evropeiski still,obslujvaneto e na nivo.Kede mogat da te obslujat poveche ot edin servitior?
Otgovor na vsichki vaprosi e:r-t CASABLANCA.
PS:
Tam she otida dovechera!
s_matrix
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Сря Ное 10, 2004 5:17 pm    Заглавие: Carry Отговорете с цитат

tozi pat njama li da iskash shefa na restoranta da ti plati za reklamata. Wink be gotino e, no chak za evropeiski stil Rolling Eyes ... BTW, koga shte hodish pak tam: ne e losho da go objavish i togava Cool Wink
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Вто Яну 04, 2005 9:45 am    Заглавие: Re: Кой е най-добрия ресторант в града ? Отговорете с цитат

Li4no na men mi xaresva Dvoreca .1 4e si prekarva6 sraxotno a i servitiorite sa mnogo dobri.2 Orkestara e 18.50 mnogo dobre sviriat .Edinstveno ne mi xaresva 4e se pu6i .
Върнете се в началото
drm
Гост





МнениеПуснато на: Нед Яну 16, 2005 10:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

casablanca ...e nai dobroto
a vtoroto e
Eldorado ...razlikata mejdu tia dve mesta e malka... daje eldorado mislq 4e dosta po naglaseno.. i personala e na po4ti su6toto nivo kato v casablanca... Wink
Върнете се в началото
HILTON
Гост





МнениеПуснато на: Чет Мар 17, 2005 10:55 pm    Заглавие: kade shte hodim tazi ve4er? Отговорете с цитат

Neznam koe e nai-dobroto zavedenie ,no opredeleno na r-t Kazablanka mi pravi vpe4atlenie dobrata reklama.Za standartite na Pernik e mnogo dobra aktivni sa v po4ti vsi4ki sferi internet reklama(m/udrugoto mnogo dobra stranica) radio reklama,vanshna reklama -bilbordove .bravo tova e istinata kefite me. Az sam reklamist po profesia zatova obrashtam takova vnimanie na tozi moment. Are 4ao ,4e se unesoh
Върнете се в началото
sony



Регистриран на: 29 Дек 2005
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Чет Дек 29, 2005 3:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe za restorant nqmam lubimo mqstoama nai hubavoto kra4me si DETELINA-ta Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
AlCapone



Регистриран на: 14 Май 2006
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Нед Май 14, 2006 1:32 pm    Заглавие: :) Отговорете с цитат

Здравейте !
1. Casablanca
2. El Dorado
3. Romantica
_________________
Бил Съм На Високо Бил Съм И На Ниско!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
b.angelov



Регистриран на: 18 Авг 2006
Мнения: 2
Местожителство: Deutschland

МнениеПуснато на: Пет Авг 18, 2006 12:38 pm    Заглавие: Най-хубавият ресторант в Перник е Секвоя ! ! ! Отговорете с цитат

Много хубав интериор, градина, няколко отделни зали за тесни компании, добро обслужване и прекрасен оркестър. Почти навсякъде в заведенията в Перник, в автобусите, в такситата, дори и по радиото се чува само чалга, което отвращава. Много е рядко вече да чуеш хубава салонна музика, евъргрини, класическа популярна българска музика. Oркестърът на Боби е на едно високо ниво.
Наскоро празнувахме със семейството ми и моите гости в Секвоя, и трябваше да изпея нещо популярно в съпровод на оркестъра. Оркестърът се справи на примависта ПЕРФЕКТНО!
Борислав Ангелов
бивш пернишки музикант
www.bangelov.de


Последната промяна е направена от b.angelov на Пет Сеп 01, 2006 10:24 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
svetlak78



Регистриран на: 17 Авг 2006
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Пет Авг 18, 2006 2:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За мен най-добрият ресторант в Перник като обстановка и облужване е "Казабланка". Само че би било чудесно, ако ползват повече пресни продукти, вместо замразени и полуфабрикати.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kriri



Регистриран на: 23 Авг 2006
Мнения: 1
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Сря Авг 23, 2006 5:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен най-много ми харесва Ел Дорадо, особено през лятото отвън.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
az



Регистриран на: 08 Май 2007
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 5:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет на всички...някой да знае случайно номера на китайския-Чарли май беше!!!На мен там храната най ми харесва....гладна съм,а не им анзма номераааа!!HELP Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Galena



Регистриран на: 31 Юли 2007
Мнения: 14

МнениеПуснато на: Пон Авг 06, 2007 1:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За Казабалнка си абсолютно прав - работят предимно със замразени продукти, пълен отврат. Но пък обстановката си я бива. Е, като изключим факта, че музика - никаква.
Като говорим за най-добри заведения, трябва да направим и разграничение за какъв тип точно иде реч. Няма да се разпростирам, само ще кажа, че напоследък обядвам в ресторанта на Мал Мук в района на фирма "Стомана". Вярно, че е на самообслужване, но качеството е перфектно, и храната е винаги току що приготвена. И забележете - работят си управителите, което е важна предпоставка и за добро обслужване...
_________________
Вярвай в себе си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Yassen



Регистриран на: 07 Сеп 2007
Мнения: 6
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 9:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пицария YAHOO зад гимназията си я бива за летните вечери с мадами Wink

PS: За бога, използвайте кирилица Exclamation Idea
_________________
Бъдещето принадлежи на онези, които вярват в красотата на мечтите си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Тиана



Регистриран на: 08 Сеп 2007
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Съб Сеп 22, 2007 4:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Yassen"]Пицария YAHOO зад гимназията си я бива за летните вечери с мадами Wink

Подкрепям Smile И не само с мадами Wink Харесвам си и Чановете аз много, не че е `ресторант`, но пък на мен лично обстановката там ми е много приятна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
evelin



Регистриран на: 28 Сеп 2007
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пет Сеп 28, 2007 4:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Заведения" под общ знаменател е много общо.Има такива,в който можеш да се нахраниш прекрасно,но нямат жива музика,дансинг и други.Над милицията на улица Самоков до борса Вланел има малко заведение(с червените тухли),където има най-доброто шкембе за ценители и кебабчетата са наистина от месо.Пробвайте и пишете. Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Заведения Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group