Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

поддържане на асансьори

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
eche



Регистриран на: 11 Май 2008
Мнения: 3
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Нед Май 11, 2008 3:55 pm    Заглавие: поддържане на асансьори Отговорете с цитат

Имам нужда от информация за фирмите, които поддържат асансьори в жилищните блокове. Където живея не сме доволни от човека ,който поддържа нашия асансьор.Моля, ако някой има информация в тази насока да я сподели с мен. Интересуват ме имена и телефони на такива фирми.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пет Май 16, 2008 8:50 pm    Заглавие: Асансьори Отговорете с цитат

Здравей !
Не знам в вашият блок, коя фирма подържа асансьори, но мога да ти кажа че нас ни обслужва фирма "Вектор" и сме супер доволни, до сега не сме имали проблеми с тях.
Когато има някаква повреда, щом се обадиш на телефона, веднага изпращат човек още на същият ден и го поправя.

Ето това е телефона на фирма "Вектор" : 60-82-70 !

Дано съм успял да бъда полезен както на теб така и на останалите участници във форума Exclamation



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group