Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Евро 2008

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2008 6:57 pm    Заглавие: Евро 2008 Отговорете с цитат

Поставяйки тази тема във форума се надявам всеки да изрази ЛИЧНОТО си мнение за Европейското първенство в Австрия и Швейцария.

На мен лично за сега ми харесва и ми се струва че ще има доста хубави , динамични и бързи мачове !!! Wink

Фаворит все още нямам, но поне от това , което видях, Португалия, Холандия и Германия са в доста добра форма и имат шанса да направят нещо съществено !!!
Да си призная честно яд ме е че Англия не е на този европейски форум, но какво да се прави, явно е имало по - достойни тимове, което са заслужили да играят на финалите в Австрия и Швейцария.

Пожелавам на всички любители на футбола да изживеят незабравими мигове, с мачовете от Европейскто първенство !!! Razz



Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:46 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krisy



Регистриран на: 05 Авг 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2008 1:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А защо не си сложи темичката в раздел "Спорт"?

Хайде, моля, да помислим малко за кашата, която сме си забъркали тук!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2008 12:37 pm    Заглавие: Отговор Отговорете с цитат

Ако, трябва да бъда честен, защото просто не виждам къде се намира темата "спорт"

А сега аз да питам, ТИ АДМИНИСТРАТОР ЛИ СИ , МОДЕРАТОР ЛИ СИ, какво си ???

Я сега да видим ти дали ще се измъкнеш от тази кашичка ??? Laughing



Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:46 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krisy



Регистриран на: 05 Авг 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2008 9:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Виж, слънчице,
След като ще влизам в полемики с теб, да започна първо от поправки в правописа ти... това е нещо, което не мога да пропусна...
Цитат:
Ако, трябва да бъда честен, защото просто не виждам къде се намира темата "спорт"

След "АКО" НЯМА запетая!!!

Цитат:
Европейското първество в Австря и Швейцаря.

Да допусна че Н-то от първенството си го хапнал, но ЗА БОГА, отвори учебник по география и виж как се пишат Австрия и Швейцария!

Толкоз.. да не изпадам в повече подробности.

Нататък... Написала съм РАЗДЕЛ СПОРТ, не ТЕМА... ако не влизаш само да дрънкаш глупости, би го забелязал.

На въпроса ти да отговоря.... Не съм нито модератор, нито администратор. Но ти гарантирам, че ще се постарая темичката ти да си намери мястото.

Апелирам за по-сериозно отношение към форума!!!

__________________
Дали излязох от кашичката?!?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пет Юни 13, 2008 4:48 pm    Заглавие: Отговор Отговорете с цитат

Виж сега мила моя, това за правописчето е така, наистина имах грешки, но то е било плод на бързината с която съм писал. (както и да е , за мен не е срамно да си призная, че съм сбъркал някъде и си признавам, когато го направя) Exclamation

А колкото за учебника по География аз съм го отварял, когато му е било времето, но НИКОГА не е късно човек да научи и нещо ново Exclamation

Само недей да нападаш с лични нападки, защото наистина ще съжаляваш, аз също мога да бъда дребнав и то наистина на едно високо професионално ниво !!! Twisted Evil

"Разделът спорт" си го постави там където слънце не те огрява и недей да ми се правиш на модераторче или администраторче на форума, има си хора за това и ако има нередност, която съм извършил ще бъда предупреден от тях а не от хора като теб.

Влизам във форума предимно да прочета интересни работи и да "убия" времето, може и глупости да пиша но поне не издребнявам и не се заяждам с останалите участници във форума.
Ти когато влезеш тук ако не ти харесва нещо не го чети и недей да ми се правиш на "Големият шеф" който "коли и беси".

Апелирам, за това обикновени участници във форума да не превземат правомощията на модераторите и администраторите, а просто да пишат по нещо, ако имат мнение, по въпроса !!! Cool

Май пак си в кашичката ?!?!?!?!?!



Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:46 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Anita



Регистриран на: 13 Юни 2008
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Пет Юни 13, 2008 5:17 pm    Заглавие: Заглавие Отговорете с цитат

Абе, krisy ама ти ли си най- грамотната бе душа, гледам че и на други потребители във форума си писала подобни забележки и продължаваш да го правиш, по най - нагъл начин след като ти самата си толкова глупава и простовата.
Аз поне съм чела лично какво си писала ти във форума и знам какво представляваш, така, че недей да се правиш на толкова възмутена от напарваните незначителни грешки във правописа на останалите.
Ай де моля ти се престани наистина да се правиш на някакъв шеф, защото е наистина дразнещо, точно пък ти да го правиш !

P.S - Не се заяждай, просто пиши по тема, която ти харесва и смяташ за интересна, има си хора, които се грижат за правилата във форума .

А сега да напиша малко по темата за Евро 2008.
Аз да си призная не съм кой знае каква любителка на футбола, но все пак имам някакви предпочитания, аз лично харесвам Италия като отбор и ще "викам" за тях !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пет Юни 20, 2008 1:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ай де стига вече с тези глупости – „кой крив – кой прав” ! Mad
На някой участници като не им изнася във форума някой неща да не четат и пишат по конкретна тема . Evil or Very Mad
Просто е грозно когато се издребнява, за подобни щуротии Exclamation

Ай де сега вече само и единствено по темата Exclamation Exclamation Exclamation

Жалко за Португалия снощи след като отпадна от Германия, мача наистина беше хубав, но германците просто малко повече заслужаваха да спечелят.
Не знам какво е вашето мнение, ама този Кристяно Роналдо подскача около топката и това ми били финтове, на мен специално не ми хареса като футболист (това разбира се е лично мнение )

Както и да е , ще проследя и останалите футболни срещи с голям интерес и нека най – достойният да спечели Евро 2008 Exclamation Exclamation Exclamation Razz



Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:47 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pepina



Регистриран на: 09 Авг 2006
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Съб Юни 28, 2008 12:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Пуснато на: Пет Юни 13, 2008 5:17 pm Заглавие: Заглавие

--------------------------------------------------------------------------------

Абе, krisy ама ти ли си най- грамотната бе душа, гледам че и на други потребители във форума си писала подобни забележки и продължаваш да го правиш, по най - нагъл начин след като ти самата си толкова глупава и простовата.
Аз поне съм чела лично какво си писала ти във форума и знам какво представляваш, така, че недей да се правиш на толкова възмутена от напарваните незначителни грешки във правописа на останалите.
Ай де моля ти се престани наистина да се правиш на някакъв шеф, защото е наистина дразнещо, точно пък ти да го правиш !



Ей най-накрая някой да и го каже Smile Smile Smile То тя друга тема освен за правописа не е засегнала в нито един пост. Голяма даскалица е тая krisy. Пък взела, че си написала името с малка буква Very Happy Very Happy Very Happy Хората влизат в този форум за забавление, не за старание и препрочит на постовете си. Тук те искат да се разведрят от ежедневието и работа си. Хайде,с късмет и без да се вглеждате толкова много в хората, който Ви заобикалят. Различията и дефектите ни ни правят уникални и красиви. Оправете първо себе си и после мислете за другите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Съб Юни 28, 2008 5:18 pm    Заглавие: Отговор Отговорете с цитат

Хайде стига вече с този правопис Exclamation Хубаво ние всички сме неграмотни и неуки, само krisy е образована и начетена Laughing

Пишете по темата , защото няма значение, кой е сгрешил и кой му е опонирал !!! Crying or Very sad

Финалът предвещава да е повече от обещаващ - Испания - Германия звучи наистина добре Exclamation
Хайде аз ще викам за Испанците пък и дано на 29 срещу 30 юни в Мадрид да се лее шампанско Laughing Exclamation



Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:47 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Anita



Регистриран на: 13 Юни 2008
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Нед Юни 29, 2008 7:17 pm    Заглавие: Отговор Отговорете с цитат

Е моят фаворит беше Италия, но да си призная честно , наистина бяха много слаби на това Европейско Crying or Very sad Exclamation

Еми аз ще съм за Германия, пък нека по - достойният да спечели !!! Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2008 2:24 pm    Заглавие: Отговор Отговорете с цитат

VIVA ESPANIA

Еми, хайде честито на испанците, наистина отбелязаха най - много голове и допуснаха в своята врата най - малко, така че си заслужаваха да спечелят.
Имат един невероятен вратар и това момче заслужаваше повече от всеки друг да вдигне скъпоценният трофей над главата си Exclamation Razz


На мен лично цялото Европейско първенство, ми хареса, имаше доста интерестни мачове и доста голове Laughing Exclamation
Дано феновете на футбола да са останали доволни, както мен но както всяко нещо и първенството свърши Sad Exclamation

P.S - Еми..... Sad не ни остава нищо друго освен да чакаме Световното, но до тогава ще си гледаме милата родна жалка картинка наречена "А" "група" Razz Exclamation Exclamation Exclamation






Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group