Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Chudia se ima li smisal ot tozi forum,,?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Biora



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Вто Фев 17, 2004 6:48 pm    Заглавие: Chudia se ima li smisal ot tozi forum,,? Отговорете с цитат

Edin den umirah ot skuka i bezcelno si browzvah, kogato edin prijatel mi prati linka na tozi forum i mi kaza da go pogledna. Ochakvah obichainata pernishka prostotija i se usmihnah Smile che ne e tochno taka....sled njakolko vlizanija obache veche se chudja dali obichainata prostotija lipsva moje bi poradi fakta, 4e obichaino njama nikoi Confused Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Viper



Регистриран на: 06 Яну 2004
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Вто Фев 17, 2004 8:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Biora,
Ти от Перник ли си Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Deep Water



Регистриран на: 11 Фев 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Вто Фев 17, 2004 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I ako e ot Pernik, KAKVO?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Biora



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Вто Фев 17, 2004 10:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Da, Viper,
biologichen produkt sym na pernishkoto genno regrupirane.
Zashto me pitash Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Viper



Регистриран на: 06 Яну 2004
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 12:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Deep Water написа:
I ako e ot Pernik, KAKVO?


Нищо, ти какво очакваш ? d'oh!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Viper



Регистриран на: 06 Яну 2004
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 12:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Biora написа:
Da, Viper,
biologichen produkt sym na pernishkoto genno regrupirane.
Zashto me pitash Question


Very Happy Така и предположих - наясно си с доста неща за Перник Evil or Very Mad

А какво ще рече това "генно регрупиране" Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Smile az ti kazah che sym ot pernik. ne sym kazvala kolko jiveja tam Smile
prosto ti kazah, da ot pernik sym. ne sym uchila staratelno biologija no shte reche tova koeto se poluchva sled kato vzemesh malko ot genite na mama i malko ot genite na tatko Wink
Върнете се в началото
West_boy13
Гост





МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 5:26 pm    Заглавие: Smo PErnik Отговорете с цитат

SAMO PERNIK ei.Toi mika toi ba6ta.TVa e takav sam i az.I az sam se ma4il v perni6koto geto.V Pernik prostotiqta ne e zadalzitelna za vsi4ki hora tq e prosto sledstvie ot tezkiq zivot.Nali nalii be vse pak e tapo ba6tati da se napiva po cql den.Maikati bez rabota.BABA I DEDO ne iskat da idvam pri tqx da ne im izqm hranata.Lelq otide da ba4ka nelegalno v ispania ikvo brtov4ed mi sam ostna a pak nie se 4ypihme.EHH ne e lesno v Pernik znam!!!!!
Върнете се в началото
Biora



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 6:36 pm    Заглавие: Re: Smo PErnik Отговорете с цитат

West_boy13 написа:
SAMO PERNIK ei.Toi mika toi ba6ta.TVa e takav sam i az.I az sam se ma4il v perni6koto geto.V Pernik prostotiqta ne e zadalzitelna za vsi4ki hora tq e prosto sledstvie ot tezkiq zivot.Nali nalii be vse pak e tapo ba6tati da se napiva po cql den.Maikati bez rabota.BABA I DEDO ne iskat da idvam pri tqx da ne im izqm hranata.Lelq otide da ba4ka nelegalno v ispania ikvo brtov4ed mi sam ostna a pak nie se 4ypihme.EHH ne e lesno v Pernik znam!!!!!


West boy, sori che ti go kazvam no mi prilichash na 13godishen s plitkite si razsyjdenija, na 70godishen s predstavite si za jivota i opredeleno jiveesh njakyde okolo '94a po vreme na zlatnija vek na mutrite. Rolling Eyes + porochnija sindrom na Za-Vsichko-Sa-Mi-Vinovni-Drugite Embarassed . Vkluchitelno i za matutskoto mi nivo na razvitie! Sad Mai foruma si beshe po-dobre kakto si beshe zamrjal Idea
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Deep Water



Регистриран на: 11 Фев 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 6:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

West_boy e prav. 4ovek e takyv, kakvato e sredata my. Ne moje sasedkata da te zapla6va s noj v tamnoto stalbi6te ili kato hodi6 na kupon v ciganskata mahala i se kefi6 mnogo na "КЮЧЕЦИ,ГЮБЕЦИ И ПОТНИ ЦИГАНИ" и да си нормален. Като се осъзнаеш..................разбираш, че си в реалността на гр.Перник
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Deep Water



Регистриран на: 11 Фев 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 7:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Drug pat vijda6 3 malki gladni cigan4eta kak di6at lepilo. Sajalqva6 gi i otiva6 da podi6a6 i ti malko. Sled tova zaedno s tqh otiva6 i se redi6 za pomo6ti............
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 7:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Smile da, i az vchera dishah lepilo v gradinkata i posle se redih na opashkata za pomoshti. Deep water, mai te mernah na kupona pri mangalite. ah ti, palavniko Wink
Върнете се в началото
Super*Show



Регистриран на: 21 Фев 2004
Мнения: 28
Местожителство: село на селяни - Перник

МнениеПуснато на: Нед Мар 21, 2004 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

това за средата...хм...шит! - пълни глупости...ако си поддатлив, може да станеш като тия груби дгори, вандали и т.н., съвсем различно е ако имаш акъл в главата...

пс четете повече....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2008 8:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

във всяко нещо има малко смисъл,затова и в този форум има малък смисъл Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group