Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Забавления
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2008 9:26 pm    Заглавие: Забавления Отговорете с цитат

На кой му е скучно в Перник. Хайде да видим какво може да се прави интересно!!! Например - БИЛЯРД, БОУЛИНГ, ДАРТС, ДЖАГИ, СНУКЪР, ТЕНИС НА МАСА, ТЕНИС НА КОРТ, БАСЕЙН, ПЛУВАНЕ, ВОЛЕЙБОЛ, БАСКЕТБОЛ, ФУТБОЛ, РАЛИ , ЕЗДА ИЛИ КОННИ СЪСТЕЗАНИЯ , ФЕДЕРБАЛ, БАЙК В ПЛАНИНАТА, СНОУБОРД, КЪНКИ НА ЛЕД, СКИ , може още много да се назоват...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 8:16 am    Заглавие: Re: Забавления Отговорете с цитат

Цитат:
На кой му е скучно в Перник. Хайде да видим какво може да се прави интересно!!! Например - БИЛЯРД, БОУЛИНГ, ДАРТС, ДЖАГИ, СНУКЪР, ТЕНИС НА МАСА, ТЕНИС НА КОРТ, БАСЕЙН, ПЛУВАНЕ, ВОЛЕЙБОЛ, БАСКЕТБОЛ, ФУТБОЛ, РАЛИ , ЕЗДА ИЛИ КОННИ СЪСТЕЗАНИЯ , ФЕДЕРБАЛ, БАЙК В ПЛАНИНАТА, СНОУБОРД, КЪНКИ НА ЛЕД, СКИ , може още много да се назоват...


Ох..... на всички ни е скучно в Перник Exclamation Confused
Тези неща дето си ги изброила са интерестни и то доста, постарала си се определено Smile Exclamation
На мен лично ми се ходи на театър Confused


Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 5:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей Миленчо, наистина добре че си ти,че иначе човек ще си умре от скука във форума. А ако останалите,които не пишат се забавляват на някое от горепосочените забавление- бих казала прекрасно...
На мен също ми се ходи на театър. Да имаш някаква представа за това и някакви предложения??? В Двореца на културата какво може да се прави?
Аз и на кино бих отишла. Друго си е на голям екран да се гледат филмите, и с повече хора и с пуканки и кола Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 5:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А и с нетърпение очаквам да си хвана приятел , после да се оженя и да си направим едно детенце и като в процеса на порастване ще го водя на всичките тези занимания,които изброих, тъкмо и аз ще се нарадвам заедно с него.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 6:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ей Миленчо, наистина добре че си ти,че иначе човек ще си умре от скука във форума. А ако останалите,които не пишат се забавляват на някое от горепосочените забавление- бих казала прекрасно...
На мен също ми се ходи на театър. Да имаш някаква представа за това и някакви предложения??? В Двореца на културата какво може да се прави?
Аз и на кино бих отишла. Друго си е на голям екран да се гледат филмите, и с повече хора и с пуканки и кола Smile



Хахах Razz верно е това, май само ние двамата пишем в този форум и дано най - после някой се осмели и да пусне някое мнение за да се заформи някаква по обстойна дискусия !

Еми за съжаление в Дореца на Културата май остана само и единствено библиотеката като нещо по развлекателно (въпреки, че малдите хора вече не само в Перник, но и като цяло в България не четат, което е безкрайно лошо, книжките са едно богатство Exclamation )
Театъра изгоря и все не могат да намерят някакви средства за да го възстановят и да можем отново да се насладим на театралните постановки Crying or Very sad

Сега по принцип те се играят горе в пионерският дом, но там залата е много малка и е доста некомфортно Rolling Eyes !

На кино и на мен ми се ходи, но тук в Перник вече и това няма, а човек да не повярва, че по едно време имаше две зали за кино Crying or Very sad .

Най - добре си ходи в София, там поне Господ дал в изобилие такива неща !!! Razz



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
А и с нетърпение очаквам да си хвана приятел , после да се оженя и да си направим едно детенце и като в процеса на порастване ще го водя на всичките тези занимания,които изброих, тъкмо и аз ще се нарадвам заедно с него.



Еми хайде, какво чакаш ?! Давай смело напред, отдай се на рицаря на твоето сърце, създайте един нов живот и го отгледайте с цялата възможна любов на Земята.
Може да го заведете на всички тези неща, които си изброила и да се радвате на неговата усмивка когато се докосва до всичко хубаво за пръв път в живота си !!!

P.S - Хубаво е да гледаш как нещо расте пред очите ти и те дарява с искрен и невинен поглед !



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 6:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="krasavicata"]А и с нетърпение очаквам да си хвана приятел , после да се оженя и да си направим едно детенце и като в процеса на порастване ще го водя на всичките тези занимания,които изброих, тъкмо и аз ще се нарадвам заедно с него.[/quote]


Да попитам нещо,защото ми е доста интересно какъв отговор ще получа:Ти това дете с въздух и вода ли ще го гледаш?Да не мислиш,че едно дете се гледа толкова лесно?
А приятели само за едното такова под път и над път ,но ако само за това си търсиш приятел-ЗАБРАВИ!!!Извинявам се ако сам те засегнала но това си е самата истина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 6:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да - Всеки ползва интернет за получаване на информация,но се образова по много грешен начин.Освен това се разваля зрението, стоенето на компютъра разболява здравето ,вместо хората да спортуват навън... Информацията в интернет е безкрайно малко. В библиотеката като отидеш има томове с книги... Книгата е злато. Ценя хората,които четат книгите,защото ценят познанието и спокойния живот.
Има сега една тенденция към разрушаване на ценностите - когато се разрушат напълно и след като хората разберат,че са били ценни и нужни, тогава ще започне възстановяването- и на театри, и на кина...
Където има добро ,там има и зло.Дано обаче доброто винаги да преобладава,защото ако преобладава злото....тогава се отива към трагичен край..а от прекалено добро - лошо няма да стане.


Миленчо,за последното няма да се съглася с теб. В софия може да има почти всичко, но не е с такова качество, с каквото ще бъде в Перник.София може да е сбирщина ,но не и пример за подражание.
Където ти е дома, там си е най-хубаво Smile Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Да - Всеки ползва интернет за получаване на информация,но се образова по много грешен начин.Освен това се разваля зрението, стоенето на компютъра разболява здравето ,вместо хората да спортуват навън... Информацията в интернет е безкрайно малко. В библиотеката като отидеш има томове с книги... Книгата е злато. Ценя хората,които четат книгите,защото ценят познанието и спокойния живот.
Има сега една тенденция към разрушаване на ценностите - когато се разрушат напълно и след като хората разберат,че са били ценни и нужни, тогава ще започне възстановяването- и на театри, и на кина...
Където има добро ,там има и зло.Дано обаче доброто винаги да преобладава,защото ако преобладава злото....тогава се отива към трагичен край..а от прекалено добро - лошо няма да стане.



Миленчо,за последното няма да се съглася с теб. В софия може да има почти всичко, но не е с такова качество, с каквото ще бъде в Перник.София може да е сбирщина ,но не и пример за подражание.
Където ти е дома, там си е най-хубаво Smile Smile



В днешнитя бърз, динамичен и напрегнат свят има много начини да бъдеш информиран и образован. Интерент е как да кажа, може би целият свят събран в една малка кутийка !!! Хубаво е, че го има, защото ни дава изключителна много предимства, но лошото е че прекалено много се застаяваме пред тези компютри и спортуваме много малко !!!
Не мога да се съглася, че в Интернет има изклчително малко информация само с едно натискане на бутона ти излизан хиляди сайтове с информацията, която желаеш и то от всякакви сфери, но това не означава по никакъв начин, че трябва да се спре четенето на книги и да се стои само пред компютъра !!! Crying or Very sad Exclamation

Аз също не мога да кажа, че в София е толкова прекрасно и всичко е изпипано с финес, но все пак си е столица и има доста повече неща за правене, не мога да си кривя душата ! Mad
Разбира се, че са една сбирщина, но в това няма лошо. То и м САЩ може да се каже, че са една сбирщина от цял Свят, но поне за мен това си остава най - великата нация, най - цивилизованата държава, което може би се дължи , че има всякакви хора и всеки малко или много допринася за всичко хубаво, което се случва там !!! wav




Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Миленчо,много хубави думи
''P.S - Хубаво е да гледаш как нещо расте пред очите ти и те дарява с искрен и невинен поглед ! ''

Страхотен си ! Поздравявам те!


А ето сега виждам,че се появява още един коментатор - Лея1280-не знам госпожица ли е или госпожа?!!! Тя ще си каже.
Та въпросната иска да знае дали ще гледам детето с въздух и вода? Отговорът ми е: - ще диша въздух,ще пие и вода!

Аз имам сега въпрос към нея - колко трудно се гледа детето?

Още едно параграфче е написала лея - за него какво да кажа?бих попитала какво е това "само едното такова" и то е "такова под път и над път'.....и какво е разбрала ,че търся в този форум.... Не си извинявай, мила, нека първо те разбера, пък после говорим за чувствата ми ....Тук бих направила препратка към темата 'готини гаджета ли са перничанките?' - мъжете ще ме разберат защо, и някои жени също надявам се....а препоръчвам на лея да я изчете от горе до долу и 'без да се засяга'

Благодаря за вниманието
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 7:24 pm    Заглавие: Отговор Отговорете с цитат

Всеки нормален човек рано или късно започва да иска да създаде нов живот, живот който да даде смисъл на всичко около него Smile Exclamation

Наистина в днешните трудни времене е малко страшно и страскящо да дариш себе си и човека до теб с една малко и крехко създание, което да те кара сутрин да се събуждаш с усмивка а вечер да си лягаш доволен и изпълнен с недежда, когато се сетиш за това как през деня ти се е усмихвало малкого ангелче и как те е гледало с малките си блещукащи очички ! Smile
Но пък какво толкова, деца са се гледали и в по- трудни времена, а когато човек има желание, борбеност и най - вече отговорност може да се реши на нещо подобно и да поеме по пътя на родителя ! Embarassed

Лошото е че има и такива родители, които съдават ей така лекомислено деца и след това ги оставят на произвола на съдбата. Тези дечица, обаче не знаят какво е детство, а страдат защото са имали злата участ да бъдат създадени от безотговорни хора ! Crying or Very sad

Иначе leia1280 е много права като казва, че едно детенце на днешно време се гледа изключително трудно.



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 7:28 pm    Заглавие: Re: Отговор Отговорете с цитат

[quote="Миленчо"]Всеки нормален човек рано или късно започва да иска да създаде нов живот, живот който да даде смисъл на всичко около него Smile Exclamation

Наистина в днешните трудни времене е малко страшно и страскящо да дариш себе си и човека до теб с една малко и крехко създание, което да те кара сутрин да се събуждаш с усмивка а вечер да си лягаш доволен и изпълнен с недежда, когато се сетиш за това как през деня ти се е усмихвало малкого ангелче и как те е гледало с малките си блещукащи очички ! Smile
Но пък какво толкова, деца са се гледали и в по- трудни времена, а когато човек има желание, борбеност и най - вече отговорност може да се реши на нещо подобно и да поеме по пътя на родителя ! Embarassed

Лошото е че има и такива родители, които съдават ей така лекомислено деца и след това ги оставят на произвола на съдбата. Тези дечица, обаче не знаят какво е детство, а страдат защото са имали злата участ да бъдат създадени от безотговорни хора ! Crying or Very sad

Иначе leia1280 е много права като казва, че едно детенце на днешно време се гледа изключително трудно.



Широко затворени очи[/quote]





Много правилно си се изказал мисля че няма нужда от моя отговор,аз щях да напиша същото,но пак на кака момчето ме изпревари Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 7:32 pm    Заглавие: Re: Отговор Отговорете с цитат

Цитат:
[quote="Миленчо"]Всеки нормален човек рано или късно започва да иска да създаде нов живот, живот който да даде смисъл на всичко около него Smile Exclamation

Наистина в днешните трудни времене е малко страшно и страскящо да дариш себе си и човека до теб с една малко и крехко създание, което да те кара сутрин да се събуждаш с усмивка а вечер да си лягаш доволен и изпълнен с недежда, когато се сетиш за това как през деня ти се е усмихвало малкого ангелче и как те е гледало с малките си блещукащи очички ! Smile
Но пък какво толкова, деца са се гледали и в по- трудни времена, а когато човек има желание, борбеност и най - вече отговорност може да се реши на нещо подобно и да поеме по пътя на родителя ! Embarassed

Лошото е че има и такива родители, които съдават ей така лекомислено деца и след това ги оставят на произвола на съдбата. Тези дечица, обаче не знаят какво е детство, а страдат защото са имали злата участ да бъдат създадени от безотговорни хора ! Crying or Very sad

Иначе leia1280 е много права като казва, че едно детенце на днешно време се гледа изключително трудно.



Широко затворени очи






Цитат:
Много правилно си се изказал мисля че няма нужда от моя отговор,аз щях да напиша същото,но пак на кака момчето ме изпревари Laughing Laughing Laughing



Smile Ххахахаха Very Happy на кака момчето е много добро нали ?!



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 7:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да - едно е да искаш да създадеш живот,друго е да избереш подходящия момент за това. Има хора,които се заблуждават,че са готови за това....трябва да можеш сам себе си да гледаш първо, трябва да можеш и брат си и сестра си да гледаш,трябва да можеш и родителите си да гледаш,трябва да можеш и обществото да гледаш,,,,,,,тогава ще можеш да гледаш и детето.....трябва да могат родителите ти да гледат детето ти,трябва да може обществото да гледа детето ти - тогава ще можеш да си спокоен... ДАНО ДА МЕ РАЗБЕРЕТЕ КАКВО ИСКАМ ДА КАЖА...ако ли пък не -ще добавя...
Не можеш да гледаш едно дете,когато е заченато нежелано, непредвидено,изненадващо,плот на плътски желания,при липса на образованост, при липса на житейски опит, .....може да се роди дете в такива условия ,но естествено няма да можеш да го гледаш....
Трябва да си богат - и на пари, и на опит, и на образование.....не да се учиш на улицата...
Реално е това- съжалявам.
Аз не бих се замислила за лоши неща в момента,защото имам ниво за дете...Ако леа не е готова - има проблем.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 7:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако леа не е готова - има проблем.....[/quote]



Само да те поправя не съм ЛЕА-ЛЕЯ.
Но нещо не схванах за какво имам проблем?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group