Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Забавления
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 8:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявай,как да ти викам? Поправи ме

Щом не си разбрала значи няма проблеми Smile Smile Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 8:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="krasavicata"]Извинявай,как да ти викам? Поправи ме

Щом не си разбрала значи няма проблеми Smile Smile Smile[/quote]

ЕЙ МАЛКАТА Я ВНИМАВАЙ В КАРТИНКАТА?!ПОЧВАШ ДА МИ ЛАЗИШ ПО НЕРВИТЕ! Twisted Evil ДА НЕ ПОЧНА АЗ!ПОЯВИЛА СИ СЕ ОТ НИЩОТО И СИ МИСЛИШ ЧЕ ТУКА НЯКОЙ ЩЕ ТИ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ,Я ДА СИ СТОИШ НА СЕЛО ЧЕ ТУКА МАЙ СА ТИ БИЛИ ШУТА ОТДАВНА.АЙДЕ БЕГОМ НА НИВАТА!! Twisted Evil КАК ДА ТЕ РАЗБЕРА КАТО ГОВОРИШ НЯКАКВИ НЕБИВАЛИЦИ.НОРМАЛНО Е ЧОВЕК ДА ПИТА КАКЪВ ПРОБЛЕМ ЗА КАКВО МИ ГОВОРИШ.НИКЪДЕ НЕ СЪМ СПОМЕНАЛА ЧЕ НЕ ИСКАМ ДЕЦА И Т.Н АМА НЯМА ДА ТИ РАЗКАЗВАМ СЕГА ЗА ЛИЧНИЯ СИ ЖИВОТ.ТО БИВА НАГЛОСТ БИВА АМА ТИ ПРЕМИНАВАШ НЯКОЙ ГРАНИЦИ.АЙДЕ ЛЕКА ТИ ВЕЧЕР
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 8:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявам се на .......,че си изпуска нервите.Аз не търся внимание, особено от теб - спри да ми обръщаш най-добре,защото аз вече спрях.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 8:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е как да не ти обръщам внимание като си заела целя форум
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 8:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това го приемам за комплимент Very Happy мерси

Не разбрах защо се настрои лошо към мен. Ти не се включи във форума за да коментираш, а лично към мен с критики?Защо? ..... жените ли мразиш по принцип?!! Rolling Eyes някоя нещо лошо ти е направила?!! Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 8:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="krasavicata"]Това го приемам за комплимент Very Happy мерси

Не разбрах защо се настрои лошо към мен. Ти не се включи във форума за да коментираш, а лично към мен с критики?Защо? ..... жените ли мразиш по принцип?!! Rolling Eyes някоя нещо лошо ти е направила?!! Rolling Eyes[/quote]


Ето пак не си разбрала не съм се настройла срещу теб или против теб,не мразя жените нито пък мъжете,но ме подразни факта че когато питам ти ми отговаряш с въпрос,питах просто за какъв проблем ми говориш но както и да е няма значение.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 8:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей я таз "леля" пак се появи да се позаяде с някого! Струва ми се разводнихте темата и изместихте центъра на тежестта от забавления на задължения. Да хубаво е човек да се възпроизведе, но мисля, че трябва дае готов да за това си естествено природно задължение, а до тогава всичко е въпрос на забавление, опит от рода проба-грешка. Забавления освен няколкото чалга дупчици в Перник за съжаление няма, нищо не ни е както би трябвало да има, а това което го имаше се съсипа, може би вината е в близостта ни до "голямото село", а можеби е до нуждите на "съгражданите" ни, кой знае. Лично аз смятам, че все някога ще се насочим в правилната посока на развитие като град вместо деградацията към село или още по зле махала към софииското село!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 9:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ей я таз "леля" пак се появи да се позаяде с някого! Струва ми се разводнихте темата и изместихте центъра на тежестта от забавления на задължения. Да хубаво е човек да се възпроизведе, но мисля, че трябва дае готов да за това си естествено природно задължение, а до тогава всичко е въпрос на забавление, опит от рода проба-грешка. Забавления освен няколкото чалга дупчици в Перник за съжаление няма, нищо не ни е както би трябвало да има, а това което го имаше се съсипа, може би вината е в близостта ни до "голямото село", а можеби е до нуждите на "съгражданите" ни, кой знае. Лично аз смятам, че все някога ще се насочим в правилната посока на развитие като град вместо деградацията към село или още по зле махала към софииското село!



До колкото забелязвам в останалите теми и коментари ти си този, кото, когато види някакво мнение на leia1280 веднага започва да пише като ужилен, май ти по - скоро си човека със заяждането.
А пък и аз не виждам да се се заяли кой знае колко, просто това е форум всеки си казва мнението, което понякога не съвпада с това на човека срещу нас. Нормално е да има някакво спорче, защото тогава се получават най - интерентие дискусий и както знаем в спора се ражда истината !!! Sad
За това, че темата малко се поизмести, обаче няма как да не се съглася, тук си напълно прав ! Wink

Как да ти кажа едвали някога човек ще каже че е готов на 100 % да се възпроизведе, ако той самият не иска и нещо го спира, винаги ще си намира причини и доводи, да не го направи и ще си казва, че все още не е готов. Crying or Very sad Вярно е, че все пак би трябало да имаш известна стабилност за да го направиш, но все пак когато път се случи това нещо ти сикаш или не сикаш трябва да се пригодиш към новият си начин на живот, защото определено такова нещо променя живота ти.
Смятам обаче, че всяка една трудност и грижа за малкото чевече си заслужава, защото само при една негова усмивка всичко трудно което си преживял го забравяш !!! Razz



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 9:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

leia1280 написа:
krasavicata написа:
Извинявай,как да ти викам? Поправи ме

Щом не си разбрала значи няма проблеми Smile Smile Smile


ЕЙ МАЛКАТА Я ВНИМАВАЙ В КАРТИНКАТА?!ПОЧВАШ ДА МИ ЛАЗИШ ПО НЕРВИТЕ! Twisted Evil ДА НЕ ПОЧНА АЗ!ПОЯВИЛА СИ СЕ ОТ НИЩОТО И СИ МИСЛИШ ЧЕ ТУКА НЯКОЙ ЩЕ ТИ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ,Я ДА СИ СТОИШ НА СЕЛО ЧЕ ТУКА МАЙ СА ТИ БИЛИ ШУТА ОТДАВНА.АЙДЕ БЕГОМ НА НИВАТА!! Twisted Evil КАК ДА ТЕ РАЗБЕРА КАТО ГОВОРИШ НЯКАКВИ НЕБИВАЛИЦИ.НОРМАЛНО Е ЧОВЕК ДА ПИТА КАКЪВ ПРОБЛЕМ ЗА КАКВО МИ ГОВОРИШ.НИКЪДЕ НЕ СЪМ СПОМЕНАЛА ЧЕ НЕ ИСКАМ ДЕЦА И Т.Н АМА НЯМА ДА ТИ РАЗКАЗВАМ СЕГА ЗА ЛИЧНИЯ СИ ЖИВОТ.ТО БИВА НАГЛОСТ БИВА АМА ТИ ПРЕМИНАВАШ НЯКОЙ ГРАНИЦИ.АЙДЕ ЛЕКА ТИ ВЕЧЕР


Милене, свесно момче ми се виждаш, ако на това му казваш спор- обидни квалификации и заплахи, аз не знам кое е заяждане според теб, да имам особено мнение за госпожат/ицата "леля" и можеш да видиш нагледно защо в няколко теми. Инак има доста истина в написаните от теб думи Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 9:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
[quote="leia1280"][quote="krasavicata"]Извинявай,как да ти викам? Поправи ме

Щом не си разбрала значи няма проблеми Smile Smile Smile


Цитат:
ЕЙ МАЛКАТА Я ВНИМАВАЙ В КАРТИНКАТА?!ПОЧВАШ ДА МИ ЛАЗИШ ПО НЕРВИТЕ! Twisted Evil ДА НЕ ПОЧНА АЗ!ПОЯВИЛА СИ СЕ ОТ НИЩОТО И СИ МИСЛИШ ЧЕ ТУКА НЯКОЙ ЩЕ ТИ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ,Я ДА СИ СТОИШ НА СЕЛО ЧЕ ТУКА МАЙ СА ТИ БИЛИ ШУТА ОТДАВНА.АЙДЕ БЕГОМ НА НИВАТА!! Twisted Evil КАК ДА ТЕ РАЗБЕРА КАТО ГОВОРИШ НЯКАКВИ НЕБИВАЛИЦИ.НОРМАЛНО Е ЧОВЕК ДА ПИТА КАКЪВ ПРОБЛЕМ ЗА КАКВО МИ ГОВОРИШ.НИКЪДЕ НЕ СЪМ СПОМЕНАЛА ЧЕ НЕ ИСКАМ ДЕЦА И Т.Н АМА НЯМА ДА ТИ РАЗКАЗВАМ СЕГА ЗА ЛИЧНИЯ СИ ЖИВОТ.ТО БИВА НАГЛОСТ БИВА АМА ТИ ПРЕМИНАВАШ НЯКОЙ ГРАНИЦИ.АЙДЕ ЛЕКА ТИ ВЕЧЕР


Цитат:
Милене, свесно момче ми се виждаш, ако на това му казваш спор- обидни квалификации и заплахи, аз не знам кое е заяждане според теб, да имам особено мнение за госпожат/ицата "леля" и можеш да видиш нагледно защо в няколко теми. Инак има доста истина в написаните от теб думи Wink



Хм..... не знам какво чеетш ама чак пък някакви кой знае обидни реплики и спорове..... е айде сега стига , ти ще кажеш че и кръв е имало !!! Razz




Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 10:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ОООО излезнала мишката от дупката.Хванала го котката......Хахаха давай нещо ми е скучно Перко (Perco).Много се забавлявам на постовете ти. Laughing Laughing Laughing Добре че си ти ,че да ми вдигнеш настроението. Laughing Laughing Laughing Но ако мислиш ,че ще ти отговоря на нападките,по объркал си се.Имам къде къде по важни неща с който да се занимавам.Мерси за разнообразието което внасяш в ежедневието ми.


Благодаря на Миленчо за защитата,няма смисъл да се занимаваш с това безвкусно същество.

: Laughing Cool
_________________
Любовта започва с усмивка,увеличава се с целувка и завършва със сълза.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 5:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох, докато ме е нямало се е заформила дискусия. Перко,благодаря ти много- страхотно е да се появи един нормален и стабилен човек, който върви в правия път.
Миленчо е по средата.И тази ,и тази страна.
Леята - достъчно некултурна и невъзпитана. Жена без работа и чудеща се как да си направи по-интересен живота.Ами вече ти е интересен, защото това е не само интернет - утре ще те има и във вестниците и телевизията. Загледай се само и ще видиш. Какво по-интересно от това!

Много богат речник има дамата, не знам откъде го е научила - от улицата,от дома си или от училище - няма значение.Тя да си прецени. Жалкото е,че не осъзнава какво не е научила,а надали вече ще има щастието да научи нещо ново. Леа - затова ти е скучно във форума,защото няма какво да кажеш,не можеш и нещо да оспориш. Затова пък си плямпай каквото си поискаш - чувствай се свободна, никой не те спира.Но като излезеш от интернет пространството -тогава да те видим.. Еми да - дете не се гледа в интернет на картинки и на думи. Иска се живот извън компютъра. Успех,един ден като решиш заповядай и сред нормалните хора Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ох, докато ме е нямало се е заформила дискусия. Перко,благодаря ти много- страхотно е да се появи един нормален и стабилен човек, който върви в правия път.
Миленчо е по средата.И тази ,и тази страна.
Леята - достъчно некултурна и невъзпитана. Жена без работа и чудеща се как да си направи по-интересен живота.Ами вече ти е интересен, защото това е не само интернет - утре ще те има и във вестниците и телевизията. Загледай се само и ще видиш. Какво по-интересно от това!

Много богат речник има дамата, не знам откъде го е научила - от улицата,от дома си или от училище - няма значение.Тя да си прецени. Жалкото е,че не осъзнава какво не е научила,а надали вече ще има щастието да научи нещо ново. Леа - затова ти е скучно във форума,защото няма какво да кажеш,не можеш и нещо да оспориш. Затова пък си плямпай каквото си поискаш - чувствай се свободна, никой не те спира.Но като излезеш от интернет пространството -тогава да те видим.. Еми да - дете не се гледа в интернет на картинки и на думи. Иска се живот извън компютъра. Успех,един ден като решиш заповядай и сред нормалните хора Smile


Красавице, не се радвай толкова на подкрепата на Перко, защото той го прави само защото си има за цел да опонира на leia1280, както и да е това си е твоя работа.
Явно не сме достатъчно нормални и стабилни, както ти си се изразила, но..... какво пък, може и да си права, знае ли човек ?! Rolling Eyes

Посредата съм, защото има неща кото ми харесват в това което пишеш и такива, които не одобрявам, но това е нармално, както казах и вчера "различни хора, различни идеали".

Мисля, че leia1280 само може да се защити и няма нужда да го правя от нейно име, така, че аз спирам до тук !!!



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 6:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="krasavicata"]Ох, докато ме е нямало се е заформила дискусия. Перко,благодаря ти много- страхотно е да се появи един нормален и стабилен човек, който върви в правия път.
Миленчо е по средата.И тази ,и тази страна.
Леята - достъчно некултурна и невъзпитана. Жена без работа и чудеща се как да си направи по-интересен живота.Ами вече ти е интересен, защото това е не само интернет - утре ще те има и във вестниците и телевизията. Загледай се само и ще видиш. Какво по-интересно от това!

Много богат речник има дамата, не знам откъде го е научила - от улицата,от дома си или от училище - няма значение.Тя да си прецени. Жалкото е,че не осъзнава какво не е научила,а надали вече ще има щастието да научи нещо ново. Леа - затова ти е скучно във форума,защото няма какво да кажеш,не можеш и нещо да оспориш. Затова пък си плямпай каквото си поискаш - чувствай се свободна, никой не те спира.Но като излезеш от нтернет пространството -тогава да те видим.. Еми да - дете не се гледа в интернет на картинки и на думи. Иска се живот извън компютъра. Успех,един ден като решиш заповядай и сред нормалните хора Smile[/quote]



Аууууууу ама пък се улучихте.Направо сте си един за друг родени с Перко,Перцо (perco)Само да ти кажа още нещо май ти висиш по цял ден във форума а не аз!Аз ако съм некултурна или не възпитана досега да съм те пратила там където слънце не те е огрявало.Аз работа си имам даже работата ми е перфектна не като твоята да седя пред компа и да се моля на господ по бързо да си намеря приятел и да се ожениме и да си направиме дете.А за телевизията вече бях там,видяха ме много хора,зтова за твое инфо само да си знаеш.Даже и във вестниците бях, и още ме има почти през ден.Нормално да ми е такъв речника то с тебе и с онази утрепка няма как да се говори по друг начин.Трябва да ви се пада на нивото на образование и култура.А да само още нещо изобщо не ми е скучно напротив много се радвам на такива като вас.ХАХАХА Laughing Laughing Laughing
_________________
Любовта започва с усмивка,увеличава се с целувка и завършва със сълза.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 6:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

няма нужда от защити, всеки си изразява мнението, има съгласие с някое мнение и има несъгласие с мнение.
пък ти ако искаш пък си защитавай - щом мислиш,че има нужда.....а и щом тя има нужда


МОЛЯ СЛЕДЕТЕ ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА,А НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ ЗА ЕДИНИЧНИ ДУМИЧКИ ОТ ИЗКАЗВАНИЯТА! МИСЛЕТЕ ПО-МАЩАБНО,НО КОНКРЕТИЗИРАЙТЕ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group