Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Какви проблеми най-често имате?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 6:57 pm    Заглавие: Какви проблеми най-често имате? Отговорете с цитат

Споделете някой проблем и надявам се да има и кой да помогне със съвет!! Confused Confused Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Сря Авг 20, 2008 12:09 pm    Заглавие: Re: Какви проблеми най-често имате? Отговорете с цитат

Цитат:
Споделете някой проблем и надявам се да има и кой да помогне със съвет!! Confused Confused Confused



Абе едва ли някой ще сподели личните си проблеми в публичното пространство ей така с лека ръка, въпреки, че тук всички сме уж анонимни !!!

P.S - Започнат ли обаче да го правят, обещавам, че веднага ще си върна думите на зад и ще се извиня за тях





Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Сря Авг 20, 2008 5:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз се надявам някой да се престраши и да си каже 'страшните' проблеми Laughing Laughing Laughing .....иначе ако набирате сили и се мислите за анонимни, ЗАБЛУДАТА е много важна Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy няма анонимност , дори човек сам си се знае какви ги приказва. Иначе успех с анонимността Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Сря Авг 20, 2008 5:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
и аз се надявам някой да се престраши и да си каже 'страшните' проблеми Laughing Laughing Laughing .....иначе ако набирате сили и се мислите за анонимни, ЗАБЛУДАТА е много важна Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy няма анонимност , дори човек сам си се знае какви ги приказва. Иначе успех с анонимността Cool



Хехехеех Very Happy Very Happy Very Happy няма как да не сме анонимни, тук виждаме просто едни никове и нищо друго, няма как и не може да знаем кой стои срещу нас в момента !!!

Това нещо разбирасе си има както положителни така и отрицателни страни, но хайде да не се отклоняваме от темата !!!

А ти ще се престрашиш ли да си кажеш проблемите публично, въпреки, че си анонимна ???





Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Сря Авг 20, 2008 8:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е браво Smile най-сетне някой да попита

ами ,правя ремонт вкъщи и в момента проблема ми е коя фирма да избера,за да смени дограмата. Имам три предложения.
Трябва да измисля нещо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Сря Авг 20, 2008 9:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

имам и още един проблем- здравословен

Имам налепи на гърлото и ми е трудно да преглъщам и се чувствам и некомфортно да говоря. Crying or Very sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Сря Авг 20, 2008 10:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="krasavicata"]имам и още един проблем- здравословен

Имам налепи на гърлото и ми е трудно да преглъщам и се чувствам и некомфортно да говоря. Crying or Very sad[/quote]



Surprised И СЕГА КАКВО СТАНА ТОЛКОЗ МНОГО СТУДЕНА ВОДА ТИ СЕ ПОЛЕПИ ГЪРЛОТО.ЗАБЕЛЯЗАХ АЗ ,ЧЕ МНОГО ТРУДНО ГОВОРИШ ДНЕС.СЛАБО СИ БИЛА ВЪВ ФОРУМА.БЕГАЙ НА ЧИЧО ДОКТОР ДАНО ПОМОГНЕ Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Сря Авг 20, 2008 11:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
е браво Smile най-сетне някой да попита

ами ,правя ремонт вкъщи и в момента проблема ми е коя фирма да избера,за да смени дограмата. Имам три предложения.
Трябва да измисля нещо.



Хахах е осмелих се и аз да попитам ! Very Happy (Гордея се със себе си)

Леле това ми е познато и знам каква е бъркотия, но няма начин какво да се прави, за да се подновят нещата трябва ремонт и усилия !
Иначе каква да ти кажа, аз не съм на "Ти" с фирмите за дограма и в случая няма да ти бъда кой знае колко полезен. Само да ти кажа да предопредиш майсторите по - полека да ти къртята старата дограма, защото при мен направиха триста чудила миналото лято и след това трбваше и да оформям и трегери..... както и да е !!!





Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Сря Авг 20, 2008 11:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
имам и още един проблем- здравословен

Имам налепи на гърлото и ми е трудно да преглъщам и се чувствам и некомфортно да говоря. Crying or Very sad




Ей това е много гадно, посред лято да се разболееш. Иди на лекар ако не си го напарвила до сега !!! Confused

Хайде пожелавам ти бързо оздравяване и активно участие във форума !!!





Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2008 12:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

глобален проблем - глобалното затопляне - с 40 градуса събота и неделя - успех , който е на климатик ще се спаси Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group