Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Днешното поколение, и отношение към нормите на поведение

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vesiel



Регистриран на: 20 Мар 2008
Мнения: 11
Местожителство: ПЕРНИК

МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2008 12:31 pm    Заглавие: Днешното поколение, и отношение към нормите на поведение Отговорете с цитат

Искам да отворя темата за отношението ,и възпитанието на децата едно към друго,за побоя който си нанасят в училище,и извън него.Има ли и други хора ,в позицията на родител,какъвто съм аз,които се запислят,дали това поколение ще можем да го опазим да порастнат достойни човеци? Ще бъда благодарна,ако прочета вижданията ви по въпроса.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Irini



Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2008 9:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Драга госпожо,
Пиша Ви за да ви припомня, че и ние сме били деца и че ние имахме своите проблеми. Ако запитате Вашите родители, ще ви кажат, че са изпитвали същите чувства, както и вие сега. Предполагам, че сте от моят набор - 73,74,75... и около. Припомнете си, какво ви говореха родителите ви за Червеното, Дома на металурга, Младежкия дом и Снежанка - че там ходят деца, които няма да станат хора. Но станахме. Така, не бива да се тревожите за вашите деца. Те живеят с времето си. Нормално е всеки родител да се тревожи, но не бива да го показва на хлапетата. Винаги идва време, когато децата слагат акъл в главата и започват да приличат на възрстните. Не ни очаква обаче нищо добро, ако не съществуват тези младежки =НОВОСТИ=, КОИТО ВСИчки ние сме преживяли по един или друг начин.
Това Ви казвам - не се притеснявайте
_________________
Знам, че нищо не знам, но останалите и това не знаят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vesiel



Регистриран на: 20 Мар 2008
Мнения: 11
Местожителство: ПЕРНИК

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2008 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mного благодаря,че се включихте по темата.Аз наистина разбирам проблемите откъде тръгват,и е нормално ,че се притеснявам,но някак си в нашите детски години ,аз съм 76 набор нямаше толкова деца,убити от деца.Не знам сега децата с какво възпитание са,а може би са по-смели ,но за жалост ,по-смели да извършат много страшни неща.Аз имам 2 деца ,едното е в 4 клас ,и като се прибира от училище винаги се притеснявам ,дали всичко е наред,защото чувам за неща и въпроси над които ние не сме се замисляли в 4 клас.Или поне аз не съм мислила,въпреки ,че мога да кажа,че и нашето поколение не е глупаво ,но не зная ,дано бъркам в преценката си относно децата сега,Повече от всичко искам да порастнат добри хора.Благодаря ви за мнението.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefanopolis



Регистриран на: 03 Май 2008
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Съб Май 03, 2008 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vie ne razbrahte li che decata sa ogledalo na roditelite Sad kakvito roditelite-takiva i decata Cool i kakvo izobshto ochakvate v tazi dyrjava pylna s ozlobeni i kompleksirani zavistlivi vyzrastni? Shocked ochakvate decata im da sa dushichki li? Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Antonio



Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 28
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Чет Авг 21, 2008 11:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

stefanopolis, извинявай приятелю, но би ли ми казал кога децата успяха да копират (огледално) родителите си.Когато по цял ден са бели на работа, когато са приготвяли вечеря или когато уморени са заспали пред телевизора.
Да ли пък няма друга причина за поведението на децата ни сега?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Чет Авг 21, 2008 11:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

stefanopolis написа:
vie ne razbrahte li che decata sa ogledalo na roditelite Sad kakvito roditelite-takiva i decata Cool i kakvo izobshto ochakvate v tazi dyrjava pylna s ozlobeni i kompleksirani zavistlivi vyzrastni? Shocked ochakvate decata im da sa dushichki li? Rolling Eyes



Surprised Не съм съгласна с теб.Аз съм 73 набор и израстнах с червените,родителите.Вузпитанието ми е съвсем друго нищо че израстнах при разведени родители.Сега живея в държава където наркотика се раздава ей така и се пушат всякакви неща още не съм ги пробвала.Също гледам две деца сама.Надявам се да вземат пример от МАМА.А това зависи от тях каква компания ще изберът. Surprised Crying or Very sad
_________________
Понасяй с достойство. Това което не можеш да промениш....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2008 12:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз бих казала постарайте се да възпитавате в добри ценности вашето дете , и окрай него и вас ще има други ,които да са на вашето ниво!! Достатъчно е да има още две семейства като вас, за да получавате това, което заслужавате.
Иначе има наистина зле възпитани деца или изобщо невъзпитани, поради вечните оправдания на неуки родители ,които ще кажат много работа имаме,не изкарваме достатъчно пари, и за каквито и да е оправдания да се сетите.... Трябва да има класи - както има в Англия . Има нека да ги нареча 'правилни' семейства, има семейства 'провали' , има семейства , който поради болест са с 'намалени жизнени сили' и са категоризирани. И не е въпрос на всеки си знае мястото, но всеки си знае класата и ако се стреми за по-добра,знае какво да прави, ....за нисшите класи на тях почти не се обръща вимание.....
Та така - има едно такова обучение на детето - Не си играй,мамо, с това дете.Тяхното семейство не е хубаво.....Хубаво е хората да си знаят срама и позора..... Не позволявайте на детето си да кривне в грешна посока , просто трябва да го информирате какво да прави........' бихте могли останалите двете семейства да се събирате или да събирате децата си заедно .....

Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Don_Antonio



Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 28
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2008 6:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно това имах впредвид.Възпитанието е комплекс от много "мероприятия".На родители,общество и на какво ли не още.Неможе да стоварим вината само на родителите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Don_Antonio



Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 28
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2008 6:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Днешното поколение, и отношение към нормите на поведение.А какво е отношението на днешното поколение към нормите на поведение.После ще видим кой е виновен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2008 7:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Виновните са всички,които не спазват нормите на поведение. Пречат първо на себе си ,а заедно с това и на останалите
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group