Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

sk8, writers, music, styles.. кфо праиме

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
draif



Регистриран на: 30 Яну 2007
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Вто Яну 30, 2007 2:18 am    Заглавие: sk8, writers, music, styles.. кфо праиме Отговорете с цитат

е хора кфо стаа е що така се излагате в нашия град колкото и да сме малко хората все ше съберем някфа подписка да се напраи една рампа и в Перник.. не моа да разбера уж имаше яко скейтъри по едно време и ся нещо сички се скатават.. е аре да напраиме некфа инициатива ще е супер да се развият секъв вид екстремни спортове.. а оттам и други неща кво примерно ще кажете да се напраи един мийтинг доколкото знам има две-три крюта които драскат стабилно.. ае изкажете нЯкфи мнения \/
_________________
слънце ......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vehtiq



Регистриран на: 20 Май 2007
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Сря Юли 02, 2008 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ТИ СИ ЕНТУСИАЗИРАН ОПТИМИСТ В ГРАДА НА ПЕСИМИЗМЪТ...
ЕВАЛА Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Сря Юли 02, 2008 7:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
ТИ СИ ЕНТУСИАЗИРАН ОПТИМИСТ В ГРАДА НА ПЕСИМИЗМЪТ...
ЕВАЛА


ЦЦЦЦц ела го разбери големият софянец Question Exclamation Razz

Все сте многознайковци !!!
Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vehtiq



Регистриран на: 20 Май 2007
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Сря Юли 02, 2008 7:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

САМО ДНЕС КЪДЕТО ПРОПУСНАХ ДА НАМИНА В ПЕРНИК НЯКАКСИ МЕ БЪРКАШ С ЧЕРЕН ПЕТЪР ПИЧ,СОФИЯНЦИ И МНОГОЗНАКОВЦИ НЕ СА В МОЯТ РЕСОР..ТОВА ЧЕ СЪМ ОТ СОФИЯ А ПОВЕЧЕТО ДНИ СЪМ В ЦЕНТЪРА НА ПЕРНИК А НЕ В НАШИЯТ ДАЛИ МЕ ПРАВИ ПЕРНИЧАНИН ИЛИ СОФИЯНЕЦ РЕНЕГАТ??ТИ МИ КАЖИ МОЖЕ БИ ТИ СИ ПЕРНИЧАНИН МНОГОЗНАИКО.ТОВА ЧЕ МЕ КЕФИ ГРАДЪТ ТИ И ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕ ТРЯБВА ДА ТЕ ПРАВИ КОМПЛЕКСИРАН И НЕЩАСТЕН.СЕГА ИЗЯСНИЛИТИ СЕ НАТЮРМОРТЪТ НАД КОИТО ЦИКЛИШ??
Cool


ИМАШ ЛИ ИДЕЯ ОТКЪДЕ МОЖЕ ДА СЕ СНАБДИ ЕДНА РАМПА ЗА СКЕИТ И Х ?? АЗ ИМАМ, И КАРАМ Х..НО ТРЯБВАТ КИНТИ ПРАВИМ ЛИ ПАРТАЖОНА ЗА ЗАКУПУВАНЕТО И??
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
draif



Регистриран на: 30 Яну 2007
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Нед Юли 06, 2008 4:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

пич .. яко си изостанал
рампа се направи преди два месеца и скейт парк има ... като си гъзар ходи и карай да те видиме щом караш хикс
и да те светна рампа не се купува, а се ПРАВИ.

аре отивай да караш хикса \/


_________________
слънце ......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Пет Окт 24, 2008 4:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И кой да ви я направи тая рампа-общината ли Question От къде на къде ще харчи парите на данъкоплатците за такова нещо. Искам правилно да бъда разбран-това няма да бъде одобрено нито от гражданството, нито от общинските съветници/все пак тия пари трябва да бъдат включени в общинският бюджет/, при положение че има куп други нерешени проблеми. Да не говориме, че може да се претрепате. Това е пък друг мотив за отхвърляне на такова предложение. Ако толкова сте запалени-може и сами да си я направите. Не се иска кой знае каква инвестиция.
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group