Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Застраховка Гражданска отговорност онлайн -сравнение на цени

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Дарин



Регистриран на: 18 Мар 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Сря Мар 19, 2008 7:42 pm    Заглавие: Застраховка Гражданска отговорност онлайн -сравнение на цени Отговорете с цитат

Здравейте на всички.
Попаднах на полезен сайт, където можеш да се ориентираш за цените на Гражданска отговорност на много компании....
http://www.sdi.bg/onlineInsurance/

Сметнах, че е нещо полезно за всеки шофьор....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Дарин



Регистриран на: 18 Мар 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Сря Мар 26, 2008 10:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

...добре е и за мотори. Аз си направих на Хондата и ми дойде евтино в Армеец....
и така .... подкарах го вече моя Харлей..... headbang
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Пет Окт 24, 2008 4:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А за следващата година застраховките щели да поскъпнат Evil or Very Mad . Ако могат ще вземат и калта под ноктите на народо. За винетките не съм чул, но едва ли ще останат на същите цени и те.
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Съб Окт 25, 2008 3:22 pm    Заглавие: Re: Застраховка Гражданска отговорност онлайн -сравнение на Отговорете с цитат

Цитат:
Здравейте на всички.
Попаднах на полезен сайт, където можеш да се ориентираш за цените на Гражданска отговорност на много компании....
http://www.sdi.bg/onlineInsurance/

Сметнах, че е нещо полезно за всеки шофьор....




Да, наистина е доста полезно и интерестно, това което си ни дал като линк ! Благодаря за което !

Иначе какво да кажа аз лично ползвам от няколко години услугите на ДЗИ и съм много доволен !!!!


Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Пон Окт 27, 2008 3:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Доволен Shocked -в сисъл, че ви се е налагало да ви изплащат застрахователни обезщетения Question . Да чукна на дърво-дано не ми се случва такова нещо. Аз обикновенно гледам да използвам услугите на онази застрахователна компания, в която е най-евтино. И мисля, че огромното болшинство от гражданите така подхождат към въпроса.
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Окт 27, 2008 8:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Доволен Shocked -в сисъл, че ви се е налагало да ви изплащат застрахователни обезщетения Question . Да чукна на дърво-дано не ми се случва такова нещо. Аз обикновенно гледам да използвам услугите на онази застрахователна компания, в която е най-евтино. И мисля, че огромното болшинство от гражданите така подхождат към въпроса.



Остави го евтиното братко, качество, искай качество !!!

За да получиш трябва да поискаш !!!



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zastrahovamse



Регистриран на: 18 Фев 2009
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2009 9:20 pm    Заглавие: -10% за Застраховки гражданска отговорност! Отговорете с цитат

Гражданска отговорност с отстъпка+безплатна доставка - получи оферти чрез интернет за гражданска отговорност, автокаско, застраховка каско, застраховка живот, имуществена застраховка, медицинска застраховка, спестовна застраховка, здравна застраховка, земеделска застраховка, гражданска застраховка, застраховка зелена карта!

Всички застраховки накуп:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Чет Фев 19, 2009 9:02 pm    Заглавие: Re: -10% за Застраховки гражданска отговорност! Отговорете с цитат

Цитат:
Гражданска отговорност с отстъпка+безплатна доставка - получи оферти чрез интернет за гражданска отговорност, автокаско, застраховка каско, застраховка живот, имуществена застраховка, медицинска застраховка, спестовна застраховка, здравна застраховка, земеделска застраховка, гражданска застраховка, застраховка зелена карта!

Всички застраховки накуп:

www.zastrahovamse.com


Не съм модератор или администратор на този форум, не съм и напълно сигурен, но мисля, че нямаш право да побликуваш реклами и банери.




Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pernikmaniak



Регистриран на: 16 Апр 2010
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пет Апр 16, 2010 6:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Рових се доста, докато избера къде да направя онлайн застраховка на моето Рено. Попаднах на http//www.ins-brokeronline.com

Доволен съм от цената и бързината на доставката.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Hama Kavula



Регистриран на: 22 Дек 2010
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Сря Дек 22, 2010 6:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Безименният"]А за следващата година застраховките щели да поскъпнат Evil or Very Mad . Ако могат ще вземат и калта под ноктите на народо. За винетките не съм чул, но едва ли ще останат на същите цени и те.[/quote]

Те и сега поскъпват хубавото е че е плавно. То повишението е неизбежно. Трябва да се въведат европейски стандарти. Но пък от друга страна КФН се погрижиха малко по-малко да се облагат необосновано. Ограничението на разходите на застрахователите беше очаквано и нужно решение. Сега няма да се дават луди пари за реклама, както и ще се ограничат премиите на брокерите, които меко казано бяха големи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
go6o78



Регистриран на: 02 Авг 2006
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Съб Фев 19, 2011 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

незнам дали има европейски стандарти, досега никога не ми се е случвало да получавам пари по гражданска отговорност ( не съм се и занимавал ) но ми е интересно от някой препатил стигат ли за ремонта който е необходим при настъпило птп
_________________
Справочник | Съновник | Radio online | Игри
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group