Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Не посещавайте басейн РУДАРЦИ

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
reniis



Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 4
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Съб Юли 05, 2008 2:30 pm    Заглавие: Не посещавайте басейн РУДАРЦИ Отговорете с цитат

Посетих Рударци след ремонта за първи път,но и за последен.
Цените по-високи от колкото на морето.Водата мръсна.Шезлонгите след като не влизат в цената на билета,поне да им бяха осигурили дюшечета,както се прави на други места по света.Ако няма свободни шезлонги,трябва да легнеш на неравната трева(и на нея да се бяха постарали да и придадат по цивилизован вид).Кошчета няма.
Кебапчетата и кюфтетата ги слагат ж пластмасови чиниики,които ако не ги държиш с две ръце може и да не успееш да хапнеш.
Сажалявам,че си изгубих времето.
Препоръчвам ви да не посешавате този басеин.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
draif



Регистриран на: 30 Яну 2007
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Нед Юли 06, 2008 4:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кво по-добро от един вир в планината ..
_________________
слънце ......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Сря Юли 09, 2008 4:57 pm    Заглавие: Re: Не посещавайте басейн РУДАРЦИ Отговорете с цитат

Цитат:
Посетих Рударци след ремонта за първи път,но и за последен.
Цените по-високи от колкото на морето.Водата мръсна.Шезлонгите след като не влизат в цената на билета,поне да им бяха осигурили дюшечета,както се прави на други места по света.Ако няма свободни шезлонги,трябва да легнеш на неравната трева(и на нея да се бяха постарали да и придадат по цивилизован вид).Кошчета няма.
Кебапчетата и кюфтетата ги слагат ж пластмасови чиниики,които ако не ги държиш с две ръце може и да не успееш да хапнеш.
Сажалявам,че си изгубих времето.
Препоръчвам ви да не посешавате този басеин.


Защо ли не се учудвам Exclamation Question
И едно лятно забавление не можем да направим като хората, всеки гледа да изкара пари на гърба на другия и ако може да не си мърда пръста за нищо а да му текът парички......Еми..... просто не става така, за всяко нещо се иска поне малко усилия !!! Wink

Както и да е, човека Ви каза, не посещавайте басейн Рударци, пък както акъл ви учи дето казват старите хора ! Razz


Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пет Авг 15, 2008 11:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм много доволна от басейна на Рударци. Има външен фитнес, тенис маса ,душове и то с топла вода,страхотна кръчмичка с прекрасни супи и ястия. И голям паркинг. Та, явно не сте ходили някъде другаде,за да видите какво е истинска мизерия.А на Рударци поне може да се почувстваш нормален човек,да си починеш и да се забавляваш.Целувки от мен! Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Съб Авг 16, 2008 7:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Аз съм много доволна от басейна на Рударци. Има външен фитнес, тенис маса ,душове и то с топла вода,страхотна кръчмичка с прекрасни супи и ястия. И голям паркинг. Та, явно не сте ходили някъде другаде,за да видите какво е истинска мизерия.А на Рударци поне може да се почувстваш нормален човек,да си починеш и да се забавляваш.Целувки от мен! Very Happy Very Happy Very Happy



ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ , ти си вътрешен човек, я си роднина на някой от тези които държат басейна , я си близка или нещо подобно !!!??? Confused

Ама както и да е, айде щом ти харесва ползвай си го със здраве басейнчето !!! Surprised



Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Съб Авг 16, 2008 11:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За съжаление не ги познавам собствениците.. А щеше да е хубаво да ги познавам,за да ги похваля , а и да им дам някои препоръки, за да го направят и още по-добър басейна....
Тази година не успях да отида...то все още не е късно,но май няма да мога и да успея за жалост Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Има и много хубави вили около Перник,но и тях сигурно няма да мога да посетя,защото съм вече малко далече. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad липсват ми много
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 8:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
За съжаление не ги познавам собствениците.. А щеше да е хубаво да ги познавам,за да ги похваля , а и да им дам някои препоръки, за да го направят и още по-добър басейна....
Тази година не успях да отида...то все още не е късно,но май няма да мога и да успея за жалост Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Има и много хубави вили около Перник,но и тях сигурно няма да мога да посетя,защото съм вече малко далече. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad липсват ми много


Хайде не е късно да отидеш все още, виж на вън какви темперетури само има ! Wink
Незнам къде ти е местоположението в момента, но май те е обхванала някаква носталгия ?! Crying or Very sad



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 5:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами сега съм наистина далечко от Перник, но съм си в България поне. И има определено носталгия и то доста голяма.Ще видим как ще се развият нещата- все още не знам и нищо не мога да кажа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 6:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ами сега съм наистина далечко от Перник, но съм си в България поне. И има определено носталгия и то доста голяма.Ще видим как ще се развият нещата- все още не знам и нищо не мога да кажа.



Еми хайде, идвай си на тук щом ти е домъчняло вече !




Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 6:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ДА, надявам се да е скоро, много скоро и за постоянно!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 7:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми айде, пожелавам ти възможно най - скорошно завръщане, където и да си !!! Smile



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
reniis



Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 4
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Пет Дек 19, 2008 9:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно защото съм била на други места и съм видяла какво са направили хората, затова се възмутих от Рударци.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group