Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

LAN Интернет, Тева
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Доставчици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
red_eye
Гост





МнениеПуснато на: Вто Авг 17, 2004 2:45 pm    Заглавие: LAN Интернет, Тева Отговорете с цитат

Привет!
От известно време търся доставчик на интернет, който да не минава през телефона и да покрива Тева.
Оказва се че в тоя загубенград мога само да се закача към Перник-ЛАН, чиито цени направо ме хвърлят в ужас и почида.

Все пак от един приятел научавам, че някаква фирма е започнала да окабелява по ул. Кракра и да предлага lan интернет при човешки условия. (Повече за условията - на сайта им - http://sgc-internet.com/. Единствено телефоните, които имам се различават. Това на сайта би трябвало да е софийския клон. Wink )

От фирмата ми обясниха, че още не покриват Тева, но щели да я окабеляват към декември или януари. И тъй като имам навика да не вярвам на всичко което чувам, реших да пусна малко съобщения, да задействам познати и приятели, да сформираме дружина и да досаждаме на въпросната фирма, докато ни включат. (Обикновенно досаждането действа много стимулиращо на фирмите).

Има ли тук заинтересовани?
Върнете се в началото
sgc internet
Гост





МнениеПуснато на: Вто Ное 30, 2004 11:16 pm    Заглавие: otgovor na pokana Отговорете с цитат

zdraveite Teva az sam ot SGC i sas sigurnost moga da te uveria 4e do kraia na ianuari 6te badem i na teva radvame se za proiavenia interes a otnosno saita da tozi koito ste gledali e na sofiiskia ofis na6ia se nadiavam 4e do nova godina 6te e gotov!a ako te interesuva telefoni za vrazka te sa slednite 0886994270 stanislav/0889483771 pe6o
Върнете се в началото
red_eye
Гост





МнениеПуснато на: Сря Дек 01, 2004 12:12 pm    Заглавие: Възмущение Отговорете с цитат

ЗДР!

Нека бърво се уточним за коя година и кой век си говорим....

Първият път, когато се обадих (използвам първият от посочените телефони), ми обяснихте, че по всяка вероятност през декември ще окабелите квартала... най-късно в началото на януари. Това беше някъде в края на септември.

Миналия месец пак звънях да проверя как се движат нещата и ми беше обяснено, че имате проблем с една антена (5 GHz ако не ме лъже паметта) и че най-веоятно ще ни окабелите през януари.

Тъй като на мен започва да ми писва да въртя телефоните, а не съм единствения, който седи и ви чака да благоволите да окабелите квартала, взех та пораздадох телефоните за връзка. Малко по-късно приятели ми се оплакаха, че отново сте отложили пусковия срок на обект "тева" ... за началото на февруари.

Трабва да кажа, че започвам да си мисля, че сте крайно несериозна фирма и че е най-добре сам да си сглобя антена ... с това поне имаме опит - телевизора ни е с три антени, вързани по най-невероятния начин и приема почти всички ефирни телевизии в региона, с почти всякакво възможно качество.... на някои даже имаме бонус от десетина водещи на новините ... Wink

Хайде не ме карйте да си развалям мнението, дето си го съставих, като ви видях ценовата листа и поразпитах някои от абонатите ви.

PS. Освен сайт, май и офис ви липсва.... Чувах нещо за "търговска" или "около х-л 'Струма'", но не виждам да правите нещо... досущ като с окабеляването на Тева.
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 10:36 pm    Заглавие: Re: Възмущение Отговорете с цитат

red_eye написа:
ЗДР!

Нека бърво се уточним за коя година и кой век си говорим....

Първият път, когато се обадих (използвам първият от посочените телефони), ми обяснихте, че по всяка вероятност през декември ще окабелите квартала... най-късно в началото на януари. Това беше някъде в края на септември.

Миналия месец пак звънях да проверя как се движат нещата и ми беше обяснено, че имате проблем с една антена (5 GHz ако не ме лъже паметта) и че най-веоятно ще ни окабелите през януари.

Тъй като на мен започва да ми писва да въртя телефоните, а не съм единствения, който седи и ви чака да благоволите да окабелите квартала, взех та пораздадох телефоните за връзка. Малко по-късно приятели ми се оплакаха, че отново сте отложили пусковия срок на обект "тева" ... за началото на февруари.

Трабва да кажа, че започвам да си мисля, че сте крайно несериозна фирма и че е най-добре сам да си сглобя антена ... с това поне имаме опит - телевизора ни е с три антени, вързани по най-невероятния начин и приема почти всички ефирни телевизии в региона, с почти всякакво възможно качество.... на някои даже имаме бонус от десетина водещи на новините ... Wink

Хайде не ме карйте да си развалям мнението, дето си го съставих, като ви видях ценовата листа и поразпитах някои от абонатите ви.

PS. Освен сайт, май и офис ви липсва.... Чувах нещо за "търговска" или "около х-л 'Струма'", но не виждам да правите нещо... досущ като с окабеляването на Тева.

Laughing mislja 4e alternativata e Pernik -lan , te pone imat pokritie Laughing
Върнете се в началото
sgc internet
Гост





МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 11:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

te moje i da imat pokritie no niamat internet,nali znae6 tova,dnes im svih o6te edin klient na pazara i znae6 li kakav im be6e ping-a na vseki 10 paketa,tri ili 4etri bivaha ispuskani,i tova ako e internet!
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пет Дек 10, 2004 12:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sgc internet написа:
te moje i da imat pokritie no niamat internet,nali znae6 tova,dnes im svih o6te edin klient na pazara i znae6 li kakav im be6e ping-a na vseki 10 paketa,tri ili 4etri bivaha ispuskani,i tova ako e internet!

da be te zelen4uci prodavat Laughing samo SGC prodavat internet tova sie
polozenieto Twisted Evil
Върнете се в началото
RED_EYE
Гост





МнениеПуснато на: Сря Дек 15, 2004 12:18 pm    Заглавие: PERNIK-LAN %$&%$% Отговорете с цитат

Я стига сте ми хвалили тия от PK лан... Първо погледни тарифите...
Като за домашни условия ми предлагат 35-левова тарифа. Нямам намерение да плащам толкова. Давам то 20, максимум 25 лв, но само при неограничен трафик и поне 150kbps. (нещо като съответната тарифа от софийския сайт на sgc). Жалко, че пернишкото sgc не се движи по тези тарифи. Но 20 лв за 1000MB звучи добре.

Да не говорим как се зарадвах като видях по какъв кабел върви нета за съседа отдолу - смърцафосан UTP. Не съм чек толкова учуден, че току губят мрежата. Може и да греша, но такива кабели не се препоръчват при външен монтаж, а те го провесили отвън на блока, че за капак и пред мойта тераса.... голям майтап!
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2004 12:23 am    Заглавие: Re: PERNIK-LAN %$&%$% Отговорете с цитат

RED_EYE написа:
Я стига сте ми хвалили тия от PK лан... Първо погледни тарифите...
Като за домашни условия ми предлагат 35-левова тарифа. Нямам намерение да плащам толкова. Давам то 20, максимум 25 лв, но само при неограничен трафик и поне 150kbps. (нещо като съответната тарифа от софийския сайт на sgc). Жалко, че пернишкото sgc не се движи по тези тарифи. Но 20 лв за 1000MB звучи добре.

Да не говорим как се зарадвах като видях по какъв кабел върви нета за съседа отдолу - смърцафосан UTP. Не съм чек толкова учуден, че току губят мрежата. Може и да греша, но такива кабели не се препоръчват при външен монтаж, а те го провесили отвън на блока, че за капак и пред мойта тераса.... голям майтап!

Laughing Laughing Laughing ne gi davaj tezi 20lv. nikoj ne se e zati4al za tjah pazi si gi da izgledash edno kino v ARENA . po prosto qe ti go objasnja kato vlezesh v magazin ti li opredeljash cenata za sireneto deto go prodavat , a kato sireneto ne ti haresva smenjash magazina TOLKOVA e PROSTO
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пет Дек 17, 2004 9:08 am    Заглавие: Re: PERNIK-LAN %$&%$% Отговорете с цитат

[quote="Anonymous Laughing Laughing Laughing ne gi davaj tezi 20lv. nikoj ne se e zati4al za tjah pazi si gi da izgledash edno kino v ARENA . po prosto qe ti go objasnja kato vlezesh v magazin ti li opredeljash cenata za sireneto deto go prodavat , a kato sireneto ne ti haresva smenjash magazina TOLKOVA e PROSTO[/quote]

да не е по-добре да ги давам на БТК !!!???? &*%^(%^(*^%
вече ми е втръснало да чувам и името на телекома ни. Да не говориме какви хватки трябва да прилагам на безмозъчния модем да работи с линукса....
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пет Дек 17, 2004 12:19 pm    Заглавие: Re: PERNIK-LAN %$&%$% Отговорете с цитат

Anonymous написа:
[quote="Anonymous Laughing Laughing Laughing ne gi davaj tezi 20lv. nikoj ne se e zati4al za tjah pazi si gi da izgledash edno kino v ARENA . po prosto qe ti go objasnja kato vlezesh v magazin ti li opredeljash cenata za sireneto deto go prodavat , a kato sireneto ne ti haresva smenjash magazina TOLKOVA e PROSTO


да не е по-добре да ги давам на БТК !!!???? &*%^(%^(*^%
вече ми е втръснало да чувам и името на телекома ни. Да не говориме какви хватки трябва да прилагам на безмозъчния модем да работи с линукса....[/quote]
4uvam 4e P-k lan vdignali skorostite vjarno li e?
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пет Дек 17, 2004 4:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i za skorostite e vqrno a i kato reznat nqkoe drav4e po targovska naprimer na pk lan ne im padat kabelite za razlika ot tezi na sgc Twisted Evil
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пет Дек 17, 2004 5:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe mai ima ne6to verno u nedelq tzql den nqma6e internet a vidqh nekvi da opavat kabeli po targovska,ama to sled izvestno vreme kato se svar6at darvetata neznam kade 6te gi opavat tezi kabeli Twisted Evil
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пет Дек 17, 2004 6:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe pi4ove ako iskate net u teva daite da nasidime po edno bor4e ot centara do teva za da ima kade sgc da si slagat kabelite 6toto s antenite mai hi4 ne sa na qsno nai mnogo da hvanat signal ot lunata
Върнете се в началото
red_eye
Гост





МнениеПуснато на: Съб Дек 18, 2004 10:14 am    Заглавие: за антените Отговорете с цитат

Хммм.
Аз пък съм чувал, че ПК Лан си падат да третират антените по странен начин - гърмяли ги с ловно оръжие... Накой да вземе да ги просветли, че още не е открит сезона за такъв дивеч.... Razz
Върнете се в началото
Slim_Shady



Регистриран на: 11 Дек 2004
Мнения: 5
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Съб Дек 18, 2004 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe neznam da sa garmeli antena ama ako si namerim nekoq ni6to ne mi pre4i da si q priberem i hi4 ne mi puka na koi e
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Доставчици Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group