Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Критика

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Сталин



Регистриран на: 11 Яну 2005
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 4:27 pm    Заглавие: Критика Отговорете с цитат

Ако трябва да дам оценка като цяло на сайта, бих дал най-високата, но само заради това, че няма друг подобен сайт за Перник !

Сега ще изложа нещата които според мен, не ми харесват особено:

1. Логото ! - просто липсва, измислете нещо бе хора ?
2. Прекалено е сух !, лиспва му забавен елемент, нещо разсейващо (изключвам галериите), прекалено е "Бизнес" ориентиран , при положение, че в Перник интернет бизнеса е на критично ниско ниво !
3. Няма я индивидуалността, цветовата гама, подредбата, срещал съм го някъде ?!?
4. Цветово прилича малко на "ДИР.БГ" (това го пиша само за да дразня определени хора Wink)
5. Липсва Инициативност !!!! - намерете начин да обедините хора върху дадена идея, чрез сайта (не-комерсиална) !

Имам още забележки, но са прекалено дребнави да ги описвам
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Драги ми господин Сталин,според мен ,а сигурен съм и според други,безпочвената ти критика няма място тук!!!!
Никога не ми е било ясно защо все отнякъде се пръкват разни недоволни усърчета които ни кога за нищо не са допринесли а постоянно критикуват работата или можеби хобито на някого!!!!!!!
Щом толкова искаш разчупване и оцветяване на сайта да беше написал "кажете с какво да помогна " ,а не "я го направете малко по-така",просто нямаш никакво право да критикуваш така или инначе единственият сайт който съществува,благодарение на добрата воля на съвестни съграждани
Така че те съветвам да помислиш преди да критикуваш !!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Сталин



Регистриран на: 11 Яну 2005
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 5:14 pm    Заглавие: Обидих ли някого ? Отговорете с цитат

Първо искам да отбележа, че аз просто изказвам мнение, а форумите обикновено са точно за тази цел - Хората да изказват мнения, било то грешни (за някого) или не !

След като е поставена такава ТЕМА, смятам за нормално да приемате и критика !

Критиката ми съвсем не е безпочвена !

А относно какво съм направил аз, мисля, че много хора са го оценили ! и винаги съм приемал критиката им !

така че..
Драги ми господин Don_Ninoff аз нямам за цел да обиждам, аз казвам това което мисля !
.. а относно това кой е по голям "ЮЗЪР" от нас двамата, горещо се съмнявам, че съм аз !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 5:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

проблема тук не е кой е по-голям юзър,а е че още с първия си пост жеднага намираш нещо криво в работата на човека благожолил да облагодетелства тапите ни съселяни със сайт
Край на спора
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Сталин



Регистриран на: 11 Яну 2005
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 5:46 pm    Заглавие: Ако трябва да бъда искрен.... Отговорете с цитат

опитвал съм се да помогна на този сайт с идеи, дори с готови (направени от мен неща), критикувам го, не защото не го харесвам, а просто защото ме е яд, че има толкова малко потребители които го посещават, и като цяло интернета е на ниско ниво в Перник !

все пак този форум трябва да живне малко, сайта също ! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 5:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

това вече е друго нещо,а защо не беше почнал така Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Съб Яну 15, 2005 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако трябва да дам оценка като цяло на сайта, бих дал най-високата, но само заради това, че админите са ми големи приятели, а и аз съм си подкупен от бая време. хахаххахаха Smile


1. За Логото:
Според мен трябва да се нарисуват варианти и да се предложат на админите за бъдат Удобрени. Друг начин нема.... вервате ли ми ?
Ако някой може да рисува и има идеи.... /ми хайде бе човек ...к'во чакаш?/

2. Е сух е !!! Като не сме го полели ! ...а и Бизнеса си е бизнес все пак... /аз не съм го казал това - само го цитирам/

3. И аз мисля за приликата с ДИР.БГ ( защо ли ?!? хехех ) Smile


------------------------------------------------------------------------
Имам огромното желание и ще помагам винаги с каквото мога.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Hemanji



Регистриран на: 03 Апр 2005
Мнения: 3
Местожителство: Australia

МнениеПуснато на: Нед Апр 03, 2005 4:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз мисля, че сайта си е много хубав, спретнат и подреден е, цветовете ми харесват. Отговаря на нивото на Перник, тоест на нивото на Юзърите- тинейджъри повече, не някякви си супер уеб дизайнери, имам в предвид че няма конкурентна среда в уеб проектирането в Перник. Това не е обида за града, а просто факт.
За сега форумът ми харесва, но няма всекидневно развитие на темите - отговори, нови мниния и т.н. И ако скоро не стане Action и на мен и на всеки ще му писне и ще спре да го посещава.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2008 8:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз вече му свикнах,,,ако някой иска да си разнообрази ежедневието и да внесе нещо ново - нека седне и да го направи....
това е нищо работа!! стига да си я умееш Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
na7alka94



Регистриран на: 20 Дек 2008
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Съб Дек 20, 2008 12:19 pm    Заглавие: gradskiq transport Отговорете с цитат

taka az s1m y4eni4ka vav GP4E "Simeon Radev " i vseki den izpolzvam gradskiq transport koito e v okaqno s1stoqnie !!! Bqha pusnati nqkolko novi abvtobusa ,no ot dve sedmici tezi avtobusi ne se vijdat iz grada!!!sutrin avtobusite sa prep1lneni,vratite edvam se zatvarqt!!!v avtobusite ne se vozqt samo y4enici a i v1zrastni hora !!! P1tuvaneto do y4ilishte e s1stinsko m14enie!!! mislq 4e trqbva da se napravi neshto po v1prosa!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Пет Яну 30, 2009 12:45 pm    Заглавие: Re: gradskiq transport Отговорете с цитат

na7alka94 написа:
taka az s1m y4eni4ka vav GP4E "Simeon Radev " i vseki den izpolzvam gradskiq transport koito e v okaqno s1stoqnie !!! Bqha pusnati nqkolko novi abvtobusa ,no ot dve sedmici tezi avtobusi ne se vijdat iz grada!!!sutrin avtobusite sa prep1lneni,vratite edvam se zatvarqt!!!v avtobusite ne se vozqt samo y4enici a i v1zrastni hora !!! P1tuvaneto do y4ilishte e s1stinsko m14enie!!! mislq 4e trqbva da se napravi neshto po v1prosa!!!


Връзка с темата ?!? Няма а? Май в това ГПЧЕ са ви отучили от българския език?!?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kara



Регистриран на: 17 Яну 2009
Мнения: 19

МнениеПуснато на: Вто Фев 03, 2009 6:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

perco, аз рядко се появявам, както в Перник, така и във форума, но отговорът ти ми хареса hello1 hello1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group