Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Няма ли някой най-после да предложи свестен NET ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Доставчици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Нед Дек 12, 2004 7:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

a be pi4 ma kva oferta si 4el:1 nimame oferta za 30lv,2 ofertata ni e za 35lv/nai-evtinia neograni4en/ i za tazi cena polu4ava6:256kbit//peer/ i 64kbit//int/a kato ne viarva6 mi ima6 predpolagam telefona zvani zapi6i se da ti vkaram kabel i togava govori gluposti!
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Нед Дек 12, 2004 8:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Anonymous написа:
a be pi4 ma kva oferta si 4el:1 nimame oferta za 30lv,2 ofertata ni e za 35lv/nai-evtinia neograni4en/ i za tazi cena polu4ava6:256kbit//peer/ i 64kbit//int/a kato ne viarva6 mi ima6 predpolagam telefona zvani zapi6i se da ti vkaram kabel i togava govori gluposti!

njama problem ul. R. Dimitrov bl.8 ap.12 i ako mi vkarash kabel napravo qe sam HAPPY / ej pisna mi ot baloni/ a kato ne mi vkarash kabel , az qe ti vkaram edin ot kam BACK SAIT stava li a otvorko
Върнете се в началото
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

пълненето на форума с безмислени постове и най вече заплахи не се толерира,също така писането на кирилица е задължително
това е първо и последно предупреждение
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
rudi1
Гост





МнениеПуснато на: Чет Дек 23, 2004 11:01 am    Заглавие: И ? Отговорете с цитат

Don_Ninoff написа:
пълненето на форума с безмислени постове и най вече заплахи не се толерира,също така писането на кирилица е задължително
това е първо и последно предупреждение

И ?
Остави нека тече спора !
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Чет Дек 23, 2004 6:04 pm    Заглавие: Re: И ? Отговорете с цитат

rudi1 написа:
Don_Ninoff написа:
пълненето на форума с безмислени постове и най вече заплахи не се толерира,също така писането на кирилица е задължително
това е първо и последно предупреждение

И ?
Остави нека тече спора !

a be intriga trjabva da ima , za da e ineresno. a men moe da me disklalificirat qot njama da pishana kirilica . kvo da se pravi . a ina4e sam goljam fen na balonite ot SGC. daze razbrah 4e ima i oqe edin dostav4ik za centralnata 4ast na Pernik Laughing Laughing Laughing interesno stava
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Вто Дек 28, 2004 11:06 am    Заглавие: Re: И ? Отговорете с цитат

Anonymous написа:
rudi1 написа:
Don_Ninoff написа:
пълненето на форума с безмислени постове и най вече заплахи не се толерира,също така писането на кирилица е задължително
това е първо и последно предупреждение

И ?
Остави нека тече спора !

a be intriga trjabva da ima , za da e ineresno. a men moe da me disklalificirat qot njama da pishana kirilica . kvo da se pravi . a ina4e sam goljam fen na balonite ot SGC. daze razbrah 4e ima i oqe edin dostav4ik za centralnata 4ast na Pernik Laughing Laughing Laughing interesno stava

to ve4e spor njama vsi4ko e jasno Embarassed
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Чет Яну 06, 2005 4:24 pm    Заглавие: Re: И ? Отговорете с цитат

Anonymous написа:
Anonymous написа:
rudi1 написа:
Don_Ninoff написа:
пълненето на форума с безмислени постове и най вече заплахи не се толерира,също така писането на кирилица е задължително
това е първо и последно предупреждение

И ?
Остави нека тече спора !

a be intriga trjabva da ima , za da e ineresno. a men moe da me disklalificirat qot njama da pishana kirilica . kvo da se pravi . a ina4e sam goljam fen na balonite ot SGC. daze razbrah 4e ima i oqe edin dostav4ik za centralnata 4ast na Pernik Laughing Laughing Laughing interesno stava

to ve4e spor njama vsi4ko e jasno Embarassed

ave kvo stana njama li tuk da se pishe za dostav4icite neqo
Върнете се в началото
evanescenceboy



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Окт 02, 2006 3:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ResoundSat sa nai-dobrite!!! Neograni4en trafik i mn dobra skorost!

пиши на кирилица!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kendjiro



Регистриран на: 03 Мар 2006
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Сря Окт 18, 2006 8:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

БТК 2048 за 37.99, няма по добро поне за мен. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Чет Окт 19, 2006 10:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да... Определено и за мен бТК е най-доброто.

Аз вече се възползвах от тази оферта, като промених старата си тарифа
с тази за 2Mbit-a. Разликата е внушителна !

Downstream ~ 256 Kbyte/second
Upstream ~ 32 Kbyte/second

Трябва да се отбележи, че това не е скорост за BG peering, и няма
значение къде се намира хоста (в BG или International). Скоростта
е еднаква !

Единствения минус е двугодишния договор с бТК.
За тези, които това не ги притеснява, това е най-добрата оферта.

-------
Enjoy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vladote



Регистриран на: 07 Мар 2006
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Чет Окт 19, 2006 10:01 pm    Заглавие: 2 Mbit za 38 leva??? Отговорете с цитат

za 39 leva VIPNET predlagat 6 Mbit i download i upload. E da samo Bg e skorostta, no i az sam bil s ADSL, mnogo malko ne6ta moje da se drypnat ot 4ujbina, v bg ima mnogo pove4e ne6ta. Arenabg.com i torrents.linkos.bgi torrents.bol.bg i torrents.data.bg i o6te mnogo mnogo kadeto ima filmi sys subtitri na bylgarski, a ne kato v 4ujbina da si go drypne6 i posle tyrsi subtitri i problemi i t.n. Nai dobroto e lan internet, a i BTC s teq ograni4eniq v upload-a ne moje6 da si poddyrja6 koeficienta s 32KB upload kakvo 6te ka4i6, drugo si e 768KB upload!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Съб Окт 21, 2006 7:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека да задам един въпрос.

Някой прави ли разлика между INTERNET и INTRANET ?
------------------------------------------------------------------

Аз плащам INTERNET и искам да получавам INTERNET !!!

------------------------------------------------------------------

В крайна сметка всеки ползва това, което го устройва най-добре.
Другото е бла-бла Smile


-------
Enjoy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vladote



Регистриран на: 07 Мар 2006
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Съб Ное 04, 2006 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е да де нали това се опитвам и аз да ти обясня, за какво ти е INTERNET? За браузване, не за download, защото ако ти е за download то няма какво и от къде да изтеглиш, за филмите няма субтитри само игри можеш да си теглиш, но seed-арите като си им international и имат малко upload към теб ще теглиш много бавно, а по въпроса с браузването, то виж колко ms ти е закъснението към gbg.bg и dir.bg например, но отсега ще ти кажа, че ще ти е от порядъка на 50-150 ms, а при мен е 2-20 ms, което е също толкова важно колкото и скоростта. Ако искаш да си прекратиш договора с БТК мога да ти помогна, има вратички в негоSmile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Сря Ное 08, 2006 1:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Пич,

Kак да ти кажа... аз нямам грам повод да се откажа от бТК.

Бях абонат на Перник-ЛАН и за момента в работата ползваме техните услуги поради липсата на алтернатива за момента.
Знам за какво иде реч да си абонат на LAN мрежа. Не отричам предимствата на LAN мрежата, но все пак предлаганата от
тях(или вас) услуга се рекламира катo Internet, което някак не отговаря на истината. Защото когато искам да си проверя мейла,
който не е от типа baba_pena@abv.bg или подобен и разбира се мейл сървъра не е в BG получавам среден пръст. Защото да,
когато си пуснеш торент от INT tracker и сийдърите нормално не са в BG peering-a може направо да забравиш че си пуснал нещо.
Защото, когато се опиташ да качиш нещо на сайта, който да речем администрираш и той се хоства извън свещения BG peering
може да си скъсаш нервите. Защото когато за n-ти път ти е гаснал нета и се обадиш на великите LAN доставчици да питаш какво
аджеба става, се оказва, че някой бил спрял тока и им угаснали сървърите или някое супер яко мрежово устройство забивало
незнайно защо или еди кой си от София /разбирай техния доставчик/ бил правил профилактика.

Интересно как тези проблеми изчезнаха от момента в който минах към бТК.
Интересно, как си свалям с ~250k/sec и от сийдъри на arenabg.com,
както и от такива на някой популярен международен торент tracker.

Също ми е интересно, къде LAN доставчиците ще си дянат кабелите като ги накарат да минат под земята, а не да висят по блокове,
стълбове или общо казанo където им е паднало на лапетата дето ги опъват. И дали това няма да се отрази меко казано
кофти на клиентите на тези фирми.

А относно това, което си написал в скромния си пост /разбирай не като обем, а като достоверност на информацията/
като ping request-и ето ти резултата от пингване на няколко хоста. Съвсем информативно.


Ping statistics for 212.73.129.164: ---> (www.gbg.bg)
Packets: Sent = 522, Received = 521, Lost = 1 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 11ms, Maximum = 171ms, Average = 27ms

Ping statistics for 194.145.63.12: ---> (www.dir.bg)
Packets: Sent = 422, Received = 422, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 11ms, Maximum = 95ms, Average = 14ms

Ping statistics for 209.85.135.104: ---> (www.google.com)
Packets: Sent = 661, Received = 660, Lost = 1 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 54ms, Maximum = 148ms, Average = 60ms

Ping statistics for 212.58.224.126: ---> (www.bbc.co.uk)
Packets: Sent = 887, Received = 887, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 65ms, Maximum = 158ms, Average = 69ms

Аз няма какво да казвам повечe.

------------
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vladote



Регистриран на: 07 Мар 2006
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Съб Дек 02, 2006 9:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Вземи си хост в България, например host.bg не си мисли че като ползваш хостинг в Тайван си с най-доброто. И ние имаме служебни пощи и не сме в абв-то и какво ще качваш на сайта, който администрираш като ъплоада ти е толкова бавен??? Нищо лично, но не си прав, недей да заблуждаваш хората
А относно ping-а мисля че и аз мога да ти напиша каквото ми е удобно, и аз сам бил с ADSL и не стоят така нещата много по големи са тези стойности
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Доставчици Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group