Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

най-лошия град за живеене

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
irenavel1



Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 60
Местожителство: СТЕФАНОВО

МнениеПуснато на: Сря Сеп 24, 2008 3:49 pm    Заглавие: най-лошия град за живеене Отговорете с цитат

Sad Анкетата на Дарик радио за най-добрия град за живеене май свьрши и за сьжаление на оптимистите отиде в дьното на листата,кьдето е било мястото му и миналата година.някой,който мислеше,че като дадеме гласа си за града ще го подбутнеме малко по-нагоре,сьщо ще остане разочарован!ем тва е-ние си знаем положението,но не сме достатьчно силни да го променим.Но останах ШОКИРАНА от едно изказване-"ПЕРНИК Е НАЙ-ГАДНИЯ ГРАД С НАЙ-ГАДНИТЕ ХОРА-С НИСЬК ИНТЕЛЕКТ И ВИСОКО САМОЧУВСТВИЕ"Е,помислете си и вие!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
_________________
NEMA NA4IN DA NEMA NA4IN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Чет Сеп 25, 2008 7:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Че не е ли така?!? Знаят се на инзуст всички "песни" на хазисс, но не знаят къде се намира Черни връх. Отиват на дискотека( то не че има дискотеки в гарада де) с единствената цел да се сбият( щот оня калъф ме гледа лошо) или да си намерят еФтина ебачка за тая вечер. За съжаление такава е реалността у Скакауандия
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
irenavel1



Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 60
Местожителство: СТЕФАНОВО

МнениеПуснато на: Чет Сеп 25, 2008 4:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy да бе ПЕРКО,на едно мнение сме,но има изключения като нас Laughing Laughing едно е да си селянин по душа,а друго-да си ТЬПАНАР с високо самочувствие!
_________________
NEMA NA4IN DA NEMA NA4IN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
avantasia



Регистриран на: 26 Окт 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Пет Сеп 26, 2008 7:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Навсякъде е така. Дали в Перник, дали в София, Димитровград, Русе и т.н. Навсякъде простотията е повече от всичко друго. Аз като пълна перничанка имам говорен дефект и говоря на л (и на логопед съм ходила няма оправия Smile ) и на всякъде където ходя след 5 минути максимум почват да ме ебават че съм от Перник. И като се почнат едни вицове хихих най-бързата кола и т.н. Наистина не се сещам за друг град да е толкова бъзикан Smile но навсякъде е едно и също. Никога няма да се махне простотията, но разбира се не трябва да се примиравяме с нея де Smile
_________________
Животът е хубав!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
irenavel1



Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 60
Местожителство: СТЕФАНОВО

МнениеПуснато на: Пет Сеп 26, 2008 9:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing А пьк за шофйорите ВЬОБШЕ не коментирам:видиш ли П-К,К-Н илиС-Она регистрационната табела-отбий или чакай да мине"-тожа е лаф на майор Костов от БТВ,и си е истина.отвсякьде са си неграмотници... thefinger а за говорния дефект-хич да не ти пука,все за нечия сметка ше пада смях Laughing
_________________
NEMA NA4IN DA NEMA NA4IN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
avantasia



Регистриран на: 26 Окт 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Пет Сеп 26, 2008 12:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

така си е Smile а аз си нося на майтап
_________________
Животът е хубав!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefanopolis



Регистриран на: 03 Май 2008
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Нед Сеп 28, 2008 12:35 pm    Заглавие: a Отговорете с цитат

tova e vypros na kultura selqni ima navsqkyde prosto v nashiq grad sa malko poveche za syjalenie Sad

Кирилица моля!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pernik



Регистриран на: 18 Окт 2008
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Съб Окт 18, 2008 1:15 pm    Заглавие: ДА ГЛАСУВАМЕ ЗА ПЕРНИК Отговорете с цитат

“Кой е най-добрият град за живеене в България” http://dariknews.bg/city2008.php?city=21

Миналогодишното класиране на Перник бе силно манипулирано в отрицателна посока.Това се случваше най вече в сутрешният блок на дарик от костинбродският “гражданин” и естествено от феновете-журналисти от гонг.

Според левскарите от Дарик отиваме все по-назад, но в читателската класация се изкачваме все по- високо!Кое от двете е по-важно-как Томислав и Грънчаров възприемат Перник, или как хората от града го усещат? Риторичен въпрос!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
besika



Регистриран на: 18 Яну 2010
Мнения: 4
Местожителство: XXXXXXXX

МнениеПуснато на: Пон Яну 18, 2010 11:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Сами се класираме.
Трудно ми е да определя дали съм повече тъжна или повече разгневена!
Днес отново, за кой ли път, ограбват града ни. Не, този път не крадат от домовете ни, не стрелят по улиците, не ни мамят по телефона; този път тихомълком, без да ни питат (кога ли пък са ни питали?!) отнемат въздуха, водата и прохладата на децата ни. Някаква трионеста, кривоумна бригада реже сляпо последните рехави дървета покрай свръхзапрашените улици на нашия град; нашият град, който от десетилетия държи първото място по запрашеност в страната; нашият град, спряган от куцо и сакато като грозен и бездуховен. Една от причините за тази визия е нашата пасивност.
Скромното ми разтревожено питане, отправено към дървосекачите относно разликата в количеството зелена листна маса от едно клонесто красиво дърво и един грозен орязан чукан, едва не доведе и до моето подрязване. Но не това беше най-страшното - страшното беше това, което прочетох в очите на тези хора (обикновени изпълнители несъмнено на нечия височайша нелепа заповед) - в очите на тези хора имаше жестокост и отказ от мислене. Те и техните работодатели не съзнават, че секат клона, на който седят, но ние с вас, скъпи съграждани, които още не сме загубили здравия си разум, трябва да спасим бъдещето на децата си. Ние нямаме право да им го отнемаме. Ние сме длъжни да запазим и предадем нататък факела на живота, така както на нас са ни го предали.
В последните двадесет години управляващите от различни партии успяха да обезлесят половината от Голо бърдо и да изсекат 3/4 от парка - уникален по начина на своето създаване и по своето разнообразие за целите Балкани. Някой разпродаде и разпродава за жълти стотинки белите дробове на прекрасния ни град. И всичко това на фона на глобалното затопляне и десеткратно изтънелите реки.
Скъпи съграждани, хайде да спрем това варварство, хайде да спасим града ни от помитащите пустинни ветрове на глупостта! Хайде да върнем славата си на непокорен и непревземаем град!
_________________
mkhgju867gh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
tani



Регистриран на: 31 Мар 2010
Мнения: 2
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 31, 2010 7:21 pm    Заглавие: Ще живея в Перник! Отговорете с цитат

Здравейте перничани!

Някога ми бяха сбъркали нещо в документите и когато си сменявах личната карта се оказа, че съм била жител на Перник. Е, по ирония на съдбата вече наистина живея тук! А дали е хубаво място за живеене - не знам, тепърва ми предстои да разбера!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group