Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Хоби

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
"Нумизмат"



Регистриран на: 27 Юни 2009
Мнения: 3
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Съб Юни 27, 2009 10:30 am    Заглавие: Хоби Отговорете с цитат

Привет на всички.Моля да споделите какво е вашето хоби.Моето е нумизматиката.Колекционирам монети.Предимно Княжество Б-я и юбилейни от НРБ и РБ.Приемам и предложения за монети.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
"Нумизмат"



Регистриран на: 27 Юни 2009
Мнения: 3
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Сря Авг 05, 2009 7:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако някой има монети за продаване или размяна нека пише и остави мейл.Искам да купя юбилейната монета от 2000г. "Ново хилядолетие" в качество,както и "Златната тракийска маска" от 2005г.Интересуват ме и петолевките от Княжество България.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
"Нумизмат"



Регистриран на: 27 Юни 2009
Мнения: 3
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Ное 16, 2009 6:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма ли хора в този град,които се интересуват от монети.Съвременни,средновековни или древни.Който има интерес нека пише.Не става въпрос само да търговия,а за помощ от някой с повече знания,както и за размяна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mastika



Регистриран на: 18 Дек 2009
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пет Дек 18, 2009 9:06 am    Заглавие: имам няколко монети Отговорете с цитат

здравей имам няколко монети. пиши ми на katiado@abv.bg за да ти изпратя снимки и да предложиш цени.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
myrmel4e



Регистриран на: 21 Мар 2010
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Нед Мар 21, 2010 3:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моето хоби е да пътешествам по света и у нас. Сега съм си набелязала замъка Chаteau de Chambord във Франция, но май засега само на снимки ще си го гледам Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group