Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

За крепостта Кракра

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PathFinder
Гост





МнениеПуснато на: Чет Дек 02, 2004 2:13 am    Заглавие: За крепостта Кракра Отговорете с цитат

Здравейте Перничани.
Аз съм един от вас - един от тези които си търсят късмета по света. Миналото лято се прибрах за около месец в България и страшно много си паднах по града ни. Може би иделаизирам, но това което видях ме зареди с нова енергия. Градът ни не просто ... хубав. Бих казал - кокетен, привлекателен. Много повече ми хареса от София например.
Нещо поразително - хората в перник са невероятни. А обслужването в ресторантите както и самите ресторанти, е върха.
Успях да се кача и до крепостта Кракра. Това е невероятно място. Докато бях горе си мислех колко малко му трябва за да се превърне Перник в една от туристическите "тръпки" на България.
Е момчета и момичета на Перник, няма ли нещо да се направи по въпроса? Крепостта няма ли да се реставрира? Не мисля че градът е малък и беден. А пак мисля си, че един фонд за набиране на средства за рестврация на Кракра би помогнал много.
Бих се радвал на всеки коментар!!!

Поздрави!!!

PathFinder
Върнете се в началото
Don_Ninoff
Модератори
Модератори


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 54
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Чет Дек 02, 2004 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравей гостенино!!!!!ДОБРЕ ДОШЪЛ във форума макар и само гост
не е за варване това което прочетох в поста ти защото ти си можеби единдтвения който харесва Перник,незнам дали си виждал новия облик на "търговска",но щом преди година си се захласнал по града сега направо ще онемееш
та по въпроса ти за крепостта,да има някаква реставрация но осведомвността ми спира до тук
най-лотото в нашия случай,а именно красотата на града ни е че много голям процент от съгражданите ни,незнам защо ги наричам така като са прости селяни,са възпитани да пушат и да не зачитат направеното,макар и малко,просто в кръвта ни е да живеем в мизерия
ЖАЛКО но факт!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
PathFinder



Регистриран на: 02 Дек 2004
Мнения: 4
Местожителство: Montreal

МнениеПуснато на: Чет Дек 02, 2004 5:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре заварили Very Happy
Е, вече не съм гост. Не мога да се чувствам като такъв в родния си град Very Happy

Бях в Перник преди около 2-3 месеца. Търговска се правеше по онова време а сега гледайки снимките само хълцам. Cool

Абе много си е готин Перник. На който не му изнася да се ИЗНАСЯ. Истината е че, когато не си се прибирал 4 години и кофите за смет са ти мили. Но тук не става въобще дума за това. Моята трезва преценка е че градът има страхотен напредък. Парка например е невероятен. Ако се намерят средства да се възстанови и зоопарка ще стане още по-хубав.

Поздрави от мен. Ще се постарая да бъда редовен посетгител тук.
_________________
We need more
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PathFinder



Регистриран на: 02 Дек 2004
Мнения: 4
Местожителство: Montreal

МнениеПуснато на: Сря Яну 05, 2005 10:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма ли някой запознат с въпроса за крепостта? Ще се реставрира ли скоро?

Между другото е почти невъзможно да се намери онлайн инфо за Кракра. Знаете ли някой сайт по въпроса?

Поздрави!
_________________
We need more
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group