Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

kauboiski sreshti

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Заведения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
betina



Регистриран на: 23 Окт 2003
Мнения: 8
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Чет Окт 23, 2003 1:13 pm    Заглавие: kauboiski sreshti Отговорете с цитат

Chovek ne moje spokoino da otide na zavedenie.Prestavete si :Semestvo ima praznik-KADE LI MOJE DA OTIDE NA ZAVEDENIE V gr. PERNIK?Kato na vsiakade se prodava Droga ili razni mutri se pravat na Babaiti.Ako znaete niakoe zavedenie molia kajete?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
patriot



Регистриран на: 20 Окт 2003
Мнения: 4
Местожителство: Middle Buchino

МнениеПуснато на: Чет Окт 23, 2003 1:23 pm    Заглавие: Аз знам едно... Отговорете с цитат

обикновено го наричат - "Домашния условия" !

Истината е, че в Перник има сравнително добри заведения , НО..
хората които ги посещават, ги превръщат в мръсни и неприветливи места !

Аз лично споделям мнението, че в Перник няма заведение, в което един готин човек да се срешне с приятели и да прекара спокойно вечерта си.

Единственото хубаво нещо е, че София е близо и там макар и малко, се срещат приветливи заведения с възпитани хора !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Biora



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Вто Фев 10, 2004 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sad i kak da imame gotino zavedenie kato v pk ne ostanaha hora koito da hodjat na zavedenie za da prekarvat gotina vecher. navsjakyde sreshtash syshtestva koito otivat da za ubijat oshte dva chasa i da vidjat kakvo stava,,
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
West_boy13
Гост





МнениеПуснато на: Сря Фев 11, 2004 5:47 pm    Заглавие: RE NA KUBOISKI SRE6ti Отговорете с цитат

Abe stiga ste mrankali be tva 4e 6ibanit mytri ni zamet vsi4ko e tapo ama tva ozna4va li da se otkazem ot grada si a.Dokato ziveeh v Pernik do 2001g mnoogo se kefih na grada si ama na sa se qda ot vatre 4e ne sam tam.Zapomnete kvoto i da e v ka6ti si e nai-dobre.Sa da ne mi kazete 4e ziveq izvan Balgaria i ne znam ne6tat e az ziveq v Edin grad na drygiq krai na BG.Mnoogo interesno 6to ne kazete koi ste ot kade ste da si pi6em egati.Kolkoto pati vlizam v chata pernik nema nikoi epa egati tva ne e li gadno a.Arebe iskam da is lafq i pi6a s nqkogo ot grada molq vi hora pi6ete mi na west_boy13@yahoo.co.uk
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пон Фев 16, 2004 12:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Как да няма готини заведения.... Има. Въпросът е да подберете заведението според музиката, която се пуска там, и естествено, според посетителите. Не във всички заведения в Перник има от елементите, които
betina написа:
se pravat na Babaiti

Трябва просто да намерите "своето" заведение Smile
Върнете се в началото
Deep Water



Регистриран на: 11 Фев 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 7:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da be i sigorno trqbva da e ot tipa kvartalna kra4mi4ka s nekolko propadnali piqnici vatre, koito sa tolkova piqni, 4e ne se zanimavat s tebe.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Безименният
Гост





МнениеПуснато на: Нед Апр 04, 2004 3:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Заведенията сигурно имат някакво значение ,но за добро прекарване -зависи преди всичко от компанията.веселата и приятна компания ще си прекара добре навсякъде.......
Върнете се в началото
Super*Show



Регистриран на: 21 Фев 2004
Мнения: 28
Местожителство: село на селяни - Перник

МнениеПуснато на: Вто Апр 06, 2004 11:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Безименният написа:
Заведенията сигурно имат някакво значение ,но за добро прекарване -зависи преди всичко от компанията.веселата и приятна компания ще си прекара добре навсякъде.......


ми да...

обаче си е забавно.. да гледаш такива смешни вандали, некви...хаха..

мене ме кефи да ги СЪблюдавам...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kodjo
Модератори
Модератори


Регистриран на: 22 Май 2004
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Съб Май 22, 2004 5:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Anonymous написа:
Как да няма готини заведения.... Има. Въпросът е да подберете заведението според музиката, която се пуска там, и естествено, според посетителите. Не във всички заведения в Перник има от елементите, които
betina написа:
se pravat na Babaiti

Трябва просто да намерите "своето" заведение Smile


Интересно ми е какви са вариантите за музика в заведенията?
В половината се пуска радио - нищо против, само че вече в перник остана само едно радио което не върти нон-стоп чалга, пък качеството на сигнала е отвратително. Похвално е, че повечето заведения не завъртяха само копчето на радиото за да пуснат съседното радио ами си пускат собствена музика.
Обаче се стига до положението че излезеш ли два пъти в едно и също заведение винаги имашп чувството че това вече си го слушал.
както и да е и това може да се пренебрегне.
Но на твърдението че има места в които няма съмнителни елементи просто не са верни.
Аз живея в тева - единственото место в което сутрин можеш да си изпиеш кафето без да си заобиколен от местните наркомани е сборния пункт на циганитеSmile) Ако решиш да избягаш оттам качваш се на колата и в кв. Изток. Лошо защото към обяд във всички по-прилични заведения се навъртат местните дилъри които щеш не щеш забелязваш поради силно натрапчивото им присъствие. Добре махаш се и оттам - къде в центъра. Но там пък навсякъде среща са си дали всички които предната вечер са имали подвизи в двореца или елегант. Поне на мен кретенските зачервени от огромни количества махмурлийски физиономии не ми понасят.
В крайна сметка се прибирам вкъщи пускам компютъра и пълня форумите с безполезни писания защото от приключенията сутринта ми се е изпарило желанието да изляз вечерта и да се забавлявам в моето заведение (РАЙ RULLLLZZZZ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Съб Май 22, 2004 10:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

prav si, kodjo. no ima edno zavedenie na kraja na pernik, kadeto dori i da ima symnitelni elementi, te si mylchat, muzikata e gotina i ima atmosfera.
pak i pomislete hora: ne se li opredelja nivoto na zavedenijata ot nivoto na horata, koito go palnjat? Wink
Върнете се в началото
Троянски кон
Гост





МнениеПуснато на: Съб Окт 30, 2004 1:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Прятелю, за кое заведение на края на града говориш? И зависи кой край Very Happy .Ако е за това, което си мисля смятам, че си напълно прав. Просто там всяка година правят по нещо ново, тъй като аз се прибирам веднъж годишно в БГ и ходя със семейството си там се изумявам колко е различно всеки път. Това лято ходих и останах очарован от градината която са направили честно да ви кажа не сам вийдал по-добра. Wink
Върнете се в началото
ananda
Гост





МнениеПуснато на: Вто Мар 29, 2005 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe kakvo ste se zaoplakvali ot zavedeniata v Pernik? To tam ne e skuka vaob6te. Dokato jiveeh v Pk si misleh 4e ne sa gotini zavedeniata, no ne e taka. Sega jiveia dosta dale4e, Bg mi lipsva, tuka zavedeniata sa absolutno tapi, imam v predvid kafenetata i restorantite, ne night clubovete. Vsi4ko dobre-standart, spokoini hora, vazpitani ama 4ak tapo da ti stane. Posle- nikakva muzika! Tova mi napravi nai-goliamo vpe4atlenie kato doidoh tuka otna4alo. Kato stolova e, 4uva6 trakane na lajici ot drugia krai. Za6to niama muzika nikoi ne moje da dade smislen otgovor. Drugoto ne6to e-pove4eto sa na samoobslujvane, niama servitiorki da ti nosiat o6te zahar4eta. Tolkova e spokoino 4e otka4a6 ot skuka. I zatova spriah da hodia po kafenetata. Sega samo na plaj hodia i e supersko. Vodata e kristalno 4ista. Moje da zvu4i dobre daje strahotno da hodi6 po zavedenia v 4ujbina, no ot balgarite po-golemi kuponjii niama. Samo nie imame muzika da garmi otvsiakade i da e veselo.
Ocenih visoko perni6kite kafeneta, ne po pari vlojeni v tiah, a po tova kolko interesno 6te si prekara6 vremeto tam. Ta dori i da gleda6 niakoia mutra kak se svin4i ili servitiorka kak ti stoi na bukvata Ф i dav4e davka s otvorena usta dokato i pla6ta6. Da ne govorime za "udovolstvieto" da si plati6 toaletnata, niakaksi kato e free i niama trapka. Very Happy
Върнете се в началото
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2008 8:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

КАУБОЙСКА СРЕЩА - какво ще каже това????..... на мен ми намирисва на гума , чувам яка музика и само за миг всичко живо изчезва нанякъде Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .......за това ли става въпрос? Cool - за бързи коли или за мотори
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Заведения Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group