Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Автосервиз МИИВ - Перник Наи-лошия сервиз в града

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
abdar



Регистриран на: 10 Окт 2009
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Съб Окт 10, 2009 8:20 am    Заглавие: Автосервиз МИИВ - Перник Наи-лошия сервиз в града Отговорете с цитат

Наи-лошия сервиз в града,за счупена трисчотка педала на съединител на форд ми смениха целиа сединител които беше здрав след това видяха че е от тресчотката,койато струва около 30лева,сега трябва да им плащам целия съединител които с труд е 320лева.
Very Happy Embarassed
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
пешеходец



Регистриран на: 02 Яну 2010
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Нед Яну 03, 2010 10:04 am    Заглавие: МИИВ Отговорете с цитат

Незнам дали е най-лошия, аз съм ходил веднъж и не съм доволен!!!
Закарах на диагностика колата на жена ми, те хванаха само ламбда сондата, а се оказаха и други неща!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dimitrov



Регистриран на: 03 Мар 2013
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Мар 04, 2013 11:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, колеги,
искам и аз да споделя моите негативни впечатления от сервиз миив.
На първо място искам да отбележа некоректното отношение към клиентите. Приемчика на сервиза след като направиха преглед на колата ми обяви една цена, но след като заявих, че ми е скъпо и няма да се възползвам от услугите им, започна да се пазари и да намалява цената. Нормално ли е да се заявява една цена, а в последствие съвсем друга?! Мисля, че е редно цените да са фиксирани, а не да се определят на база преценка на клиента. Също така лошо впечатление ми направи и механика (дребно и хилаво момче), което имаше изключително грубо поведение.
Освен ходова част трябваше да правя и диагностика. В последствие се наложи да ходя още два пъти за рекламация, като най-накрая при друг майстор открих, че повредата е просто пробил кабел на свещите.
С подобно отношение и качество на услугата аз там повече не се връщам!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
suzito



Регистриран на: 13 Мар 2013
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Сря Мар 13, 2013 9:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно съм съпричастна с казаното горе!
Приемчика за когото става на въпорос се казва Пламен. Запомних го защото освен, че се пазари за цената се опитваше и да ме сваля. В крайна сметка от 30 лева оставих 10 лв на ръка на същия приемик и си тръгнах със същия проблем.Просто ми е чудно как все още съществува този сервиз!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
toni



Регистриран на: 05 Юни 2013
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Чет Юни 06, 2013 10:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз си изпатих там! За ремонт на кормилна уредба първоначалната цена се оказа друга, като вече бях пред свършен факт. Не знам на кое се дължи грешката но обявената в началото цена трябва да е крайна когато няма усложнения. С тези си действия гореспоменатия приемчик ще докара сервиза до фалит. Аз вече предупредих всички познати да не ползват услугите на сервиза.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bodigard



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Чет Юли 04, 2013 9:45 am    Заглавие: с уважеие кън сервиза Отговорете с цитат

Обикновенно само негативните коментари се публикуват доволните не се притесняват да напишат позитивни думи. Така че аз мога да кажа за сервиз МИИВ само добри думи от 3 години си подържам в сервиза личния и фирмения автомобил и винаги съм посрещан с уважеие и разбиране. Даже в подкрепа на това бих казал че взимат фирмения ми автомобил от гаража и го връщат там след сервиз така че не бих казал е най лошият сервиз на територята на Перник. Успех момчета .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maratonec



Регистриран на: 22 Авг 2013
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пет Авг 23, 2013 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Егати сервиза. Колко пъти трябва да се връща човек за да му оправят колата. Само шефове и нищо работа не се върши. Там освен да ти потрошат колата нищо друго не може да стане. Даже и тяхната счупиха наскоро!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
momento



Регистриран на: 07 Окт 2013
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Сря Окт 09, 2013 11:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пълни нещастници ! Нито диагностиката им е свестна да не говориме за други ремонти. Големи лъжци. влизаж за нещо малко а ти казват че всичко е за смяна!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kumoto



Регистриран на: 06 Ное 2013
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Чет Ное 07, 2013 7:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Prizovavam zezi koito imat nukda ot montiorska usluga da biagat daleche ot tozi serviz.hora ne pravete greshka kato men.ako sa negramotni da praviat koli da vidim mogat li da chetat.plamene sajaliavam che ti se doverih.ti i tvoite izmisleni montiori mi sasipajhte kolata i me ograbihte finansovo.tova ucheben serviz li e. Bezsramnici zatvorete.pisal sam i do komisiq za zasnhtita na potrebitelq
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group