Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Водещия на Радио Ултра
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Пон Май 19, 2008 1:38 am    Заглавие: Re: zdr Отговорете с цитат

burgasko написа:
zdraveite az ne sam ot pernik,no imah udovolstvieto da buda tam edin mesec i polovina...Po povod spokoino restorantche..bih mogal da vi kaja che restoranta kum hotel struma si e mnogo dobro i spokoino mestence..ruski klub..po tochno...drugoto koeto e....otnostno vodeshtiq na radio Ultra...e nema takuv...kakvi li ne radiq sam chuval...Az sam ot Burgas..i moga da vi kaja,che nqma radio podobno na Ultra...i vodesht poboben na sashtiq..pravi show...
Applause thumbleft thumbleft thumbleft thumbleft thumbleft thumbleft Applause
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Пон Май 19, 2008 9:25 pm    Заглавие: Re: zdr Отговорете с цитат

burgasko написа:
zdraveite az ne sam ot pernik,no imah udovolstvieto da buda tam edin mesec i polovina...Po povod spokoino restorantche..bih mogal da vi kaja che restoranta kum hotel struma si e mnogo dobro i spokoino mestence..ruski klub..po tochno...drugoto koeto e....otnostno vodeshtiq na radio Ultra...e nema takuv...kakvi li ne radiq sam chuval...Az sam ot Burgas..i moga da vi kaja,che nqma radio podobno na Ultra...i vodesht poboben na sashtiq..pravi show...



Applause Dancing Boo hoo! cheers
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Вто Май 20, 2008 7:37 am    Заглавие: Re: zdr Отговорете с цитат

burgasko написа:
zdraveite az ne sam ot pernik,no imah udovolstvieto da buda tam edin mesec i polovina...Po povod spokoino restorantche..bih mogal da vi kaja che restoranta kum hotel struma si e mnogo dobro i spokoino mestence..ruski klub..po tochno...drugoto koeto e....otnostno vodeshtiq na radio Ultra...e nema takuv...kakvi li ne radiq sam chuval...Az sam ot Burgas..i moga da vi kaja,che nqma radio podobno na Ultra...i vodesht poboben na sashtiq..pravi show...


Ко речи ?!?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jikata



Регистриран на: 06 Юни 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2008 1:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен ново регистриран съм и бързам да напиша че много се кефя на радиото. От Габрово съм и го слушам онлайн по цял ден. Перфектна музика . Аз съм голям фен на сръбското, А по ултра пускат парчеда дето не съм ги чувал сигурно от 15 години. Една молба имам само ако може. Абе всеки ден се пуска една песен на
"Babi Minune - Made in Romania".И не мога и не мога да си я намеря никаде а много ме кефи. Има я на едно място не не и в този вариант дето я пускат. Ако може да ми дадете линк да си я дръпна или пък самата песничка да ми пуснете ще съм ви безкрайно благодарен. Благодаря предварително. Поздрави от мен Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2008 2:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

jikata написа:
Здравейте и от мен ново регистриран съм и бързам да напиша че много се кефя на радиото. От Габрово съм и го слушам онлайн по цял ден. Перфектна музика . Аз съм голям фен на сръбското, А по ултра пускат парчеда дето не съм ги чувал сигурно от 15 години. Една молба имам само ако може. Абе всеки ден се пуска една песен на
"Babi Minune - Made in Romania".И не мога и не мога да си я намеря никаде а много ме кефи. Има я на едно място не не и в този вариант дето я пускат. Ако може да ми дадете линк да си я дръпна или пък самата песничка да ми пуснете ще съм ви безкрайно благодарен. Благодаря предварително. Поздрави от мен Smile


Еми аз мога да ти я пратя стига да ми дадеш някакви твой координати Smile Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jikata



Регистриран на: 06 Юни 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2008 3:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ти много за бързия отговор. Мейла ми е "delivers@abv.bg"
Ще се радвам и аз да помогна с каквото мога и ако ми е по силите. Благодаря още веднъжSmile)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Съб Юни 07, 2008 3:18 pm    Заглавие: Отговор Отговорете с цитат

Е как бе братле ти съмняваше ли се че няма да ти се помогне.?!
leia1280 е сладур и помага винаги с каквото може !

P.S - Дано ти свърши работа, това което ще ти даде leia1280, шегата на страна ама тя наистина е страшен сладур !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Вто Юни 17, 2008 12:19 am    Заглавие: Re: Отговор Отговорете с цитат

Миленчо написа:
Е как бе братле ти съмняваше ли се че няма да ти се помогне.?!
leia1280 е сладур и помага винаги с каквото може !

P.S - Дано ти свърши работа, това което ще ти даде leia1280, шегата на страна ама тя наистина е страшен сладур !!!



wav УОУУУУУУУУУУ на кака сладурчето angel13
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alegria



Регистриран на: 24 Юни 2008
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Вто Юни 24, 2008 12:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

selskooro написа:
Еййййй нема да говорите лошо за Боби чееееее ще ви откина мадете !!! Човека е веселяк с голямо чувство за хумор и винаги ми става готино като чуя неговия глас. Радиото е номер 1 и ще става все по популярно !!


Само като се погледнат постовете в началото на темата става ясно що за контингент харесват това "чудо" в радиоефира.....само неграмотни и ниско интелигентни същества....Много жалко за горкия ни град,не само защото има хора,които го огласяват по толкова вулгарен начин,а защото в него живеят такива,които благоговеят пред простотията!


Последната промяна е направена от alegria на Вто Юни 24, 2008 4:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Вто Юни 24, 2008 2:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

alegria написа:
Само като се погледнат постовете в началото на темата става ясно що за контингент харесват това "чудо" в радиоефира.....само неграмотни и ниско интелигентни същества....Много жалко за горкия ни град,не само защото има такова вулгарно и просташко радио,а защото в него живеят хора,които благоговеят пред простотията!


Ето за това говорех и аз , от доста време се опитвам да разбера и да проумея какво харесват толкова в така нареченото "чудо на ефира" но така и не успях дори за момент да протече мисъл в мен, която да ми обясни това нещо.
А за хора, какво да кажа ?! Перник е синоним за нещо лошо и подигравателно, сарказмът с , който останалите се отнасят към нашият град не е случаен, но какво да се прави ?! Уви това е реалноста !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alegria



Регистриран на: 24 Юни 2008
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Вто Юни 24, 2008 4:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всъщност нямах предвид радиото, а водещия-център на тази дискусия. Моя е грешката! Поправих си поста.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Вто Юни 24, 2008 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

alegria написа:
Всъщност нямах предвид радиото,а водещия-център на тази дискусия.Моя е грешката!Поправих си поста.





И какво точно имаш на предвид с това водещия,аргументирай се,че нещо изгубих смисъла на писанията ти?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 12:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ta da si doidem na dumata i po temata.ALEGRIA-ama kolko radostnno zvuchish samo Sad uf ako bqha taka i jitelite na taq durjava ot kude proizliza taq dumichka ALEGRIA zakusahme go tyk Cool .Ami chestno kazano az sum FEN na tova radio nezavisimo koi e vodesht i ne sum jitel na Pernik i kato gledam ima dosta slushateli ot sushtiq grad i dr naseleni mesta ,dori i chujbina .Spored teb mai vsichki she izleznem mnogo maloumni che slushame ULTRA-PERNIK.Znaesh li kat jena ti kazvam .Az lichno bih se izkazala taka kakto ti go pravish sreshtu vodeshteiq ako ima neshto lichno Twisted Evil .Shto she kajesh ti.I neka da ne si milslim che kat sme v chujbina i vijdame ka jiveqt horata i nie sme inteligentni ae be BAI GANIO si ostava v nas vroden (ako si spomnqsh yroka po literatyra).Taka che kudeto i da sme nie sme si nie VYLKA KOZINATA SI MENI NRAVA NIKOGA Wink .Ae sledvashtiq put she te pozdravq az lichno po tova radio koga BOBI e na smqna ,dano se seti za teb doloko znam dosta e izvesten po PERNIK.I MUCHA SUERTE ako si me razbrala dosega thumbright .Ipovechko ALEGRIA da ima ne zasenchvai taq hubava duma
Laughing Laughing


http://www.pernikinfo.com/forum/viewtopic.php?p=1820&highlight=#1820
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 7:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nena написа:
Ta da si doidem na dumata i po temata.ALEGRIA-ama kolko radostnno zvuchish samo Sad uf ako bqha taka i jitelite na taq durjava ot kude proizliza taq dumichka ALEGRIA zakusahme go tyk Cool .Ami chestno kazano az sum FEN na tova radio nezavisimo koi e vodesht i ne sum jitel na Pernik i kato gledam ima dosta slushateli ot sushtiq grad i dr naseleni mesta ,dori i chujbina .Spored teb mai vsichki she izleznem mnogo maloumni che slushame ULTRA-PERNIK.Znaesh li kat jena ti kazvam .Az lichno bih se izkazala taka kakto ti go pravish sreshtu vodeshteiq ako ima neshto lichno Twisted Evil .Shto she kajesh ti.I neka da ne si milslim che kat sme v chujbina i vijdame ka jiveqt horata i nie sme inteligentni ae be BAI GANIO si ostava v nas vroden (ako si spomnqsh yroka po literatyra).Taka che kudeto i da sme nie sme si nie VYLKA KOZINATA SI MENI NRAVA NIKOGA Wink .Ae sledvashtiq put she te pozdravq az lichno po tova radio koga BOBI e na smqna ,dano se seti za teb doloko znam dosta e izvesten po PERNIK.I MUCHA SUERTE ako si me razbrala dosega thumbright .Ipovechko ALEGRIA da ima ne zasenchvai taq hubava duma
Laughing Laughing


Самия факт, че забелязвам маймуница в поста ти дълбоко ме навява на "байганьовщината", която споменаваш! Модерно е да плюваш по несподелящи мнението ти несъмнено! Винаги ми е било интересно, защо хората видели "как живеят хората" не се опитат да "присвоят" някоя човешка черта от така наречените "хора", а си тъпчат на нивото до което са стигнали в дупката от която са изпълзяли ?!?Слушайте си селянщината по радиото, но престанете да ни убеждавате, че това правата вяра и трябва да споделяме ниЗките ви потребности на малки човечета!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 9:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

perco написа:
Самия факт, че забелязвам маймуница в поста ти дълбоко ме навява на "байганьовщината", която споменаваш! Модерно е да плюваш по несподелящи мнението ти несъмнено! Винаги ми е било интересно, защо хората видели "как живеят хората" не се опитат да "присвоят" някоя човешка черта от така наречените "хора", а си тъпчат на нивото до което са стигнали в дупката от която са изпълзяли ?!?Слушайте си селянщината по радиото, но престанете да ни убеждавате, че това правата вяра и трябва да споделяме ниЗките ви потребности на малки човечета!


NIKOGA NQMA DA STIGNETE TAKA NARECHENITE HORATA OSTAVETE SI VIE BAI GANIOVCI NORMALNO ZA BYLGARITE DA SE PLUVAT EDINSTVENIQ NAROD I EDINSTVENATA DURJAVA.HORATA SI IMAT NIVOTO I DOSTOINSTVOTO I SE ZASHTITAVAT AKO SHTE DA E NAI GADNIQ MANGAL OT TQHNATA DYRJAVA.DANO IZLEZETE SKORO OT TAQ DUPKA Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group