Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Водещия на Радио Ултра
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 10:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

perco написа:
Мацко, писе, тук не става дума дали ще "стигнем хамериканците" или кога ще ги стигнем, за такива като теб, големото добрутро.


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

НЕ СЪМ ОТ ГОЛЯМОТО ДОБРО УТРО.ВСЕ ОЩЕ СЪМ БЪЛГАРКА РАБОТЕЩА В ЧУЖБИНА ЕМИГРАНТКА КЪДЕТО НЕ НИ ЦЕНЯТ ВСЕ ПАК НЕЗАВИСИМО ДАЛИ СМЕ ЕМИГРАНТИ ОБИКНОВЕН ЧОВЕК МАЛЪК ПИШЕЩ С ГОЛЕМИ БУКВИ И НЯКОЙ ПЪТ НА ЛАТИНИЦА
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
stefanopolis



Регистриран на: 03 Май 2008
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Сря Юни 25, 2008 11:37 pm    Заглавие: knijni tigri Отговорете с цитат

Twisted Evil knijni tigri takiva hahahahahaah Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2008 7:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nena написа:
perco написа:
Мацко, писе, тук не става дума дали ще "стигнем хамериканците" или кога ще ги стигнем, за такива като теб, големото добрутро, баш бай ганьовците или вече се делим на "ние" бай..... тук и "вие" бай....... там?!? Да хората се защитават, имат ново (нещо което на теб ти убягва), но такива жалки същества като теб поставящи ме редом с изметта на българското и българщината ме отвращават и спокойно бих нарекъл небългари (каквито са всъщност)! Дерзай си там в "испански" пък дано намериш някой "най-гадния мангал" да те защитава и неоплюва.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

АБЕ PERCO АМА ТЕБ КОЙ ТИ Е СЛОЖИЛ ТОВА ИМЕ НЕ Е СБАРКАЛ НА ДОСТА ХОРА ЛАЗИШ ПО НЕРВИТЕ КАТ ГЛЕДАМ И НА ДОСТА МАЙКИ ПОЛАЗИ АМА ТЕ ПОСТАВИХА НА МЯСТО И ТИ НЕ СЕ ОТКАЗВАШ МАЙ НЕ СИ ДОРАСЪЛ ЗА ДА СТИГНЕШ ХАМЕРИКАНЦИТЕ ИМА ДОСТА ДА ШУШНЕШ НА МЕН НЕ МИ Е УБЕГНАЛО НИЩО И НЕ СЪМ ЖАЛКА ТОЧНО ТАКИВА КАТО ТЕБ СА ИЗМЕТТА НА БЪЛГАРСКОТО В ЧУЖБИНА АКО НЕ ВЯРВАШ МИЛЕНЧО ЩЕ ТИ ОБЯСНИ НАЛИ ТАКА БЕ КАКИНОТО Я МУ КАЖИ В ИСПАНИЯ КАК СА ТАКИВА КАТ ВАС ВСЕЗНАЙКОВЦИТЕ АМА СА НУЛА РАЗКАЖИ МУ ЗА ВСИЧКИ РАСИ КАК СЕ ЗАЩИТАВАТ САМО НИЕ СМЕ НА ПРЕЕБИ ДРУГАРЧЕ АМА ТОВА Е ДР. ВЪПРОС.И ДРУГОТО МАЙ СЪМ ТЕ ЗАСЕГНАЛА ХАМЕРИКАНЧЕ С МОЯ МАНГАЛ Е ТАКА ЦЕНЯ СИ ГИ НЕЗАВИСИМО КАКЪВ Е РОДЕН В ТЯХНАТА ДЪРЖАВА СИ ГО ЗАЩИТАВАТ.Я МИ КАЖИ ТИ ОТ КЪДЕ ЗНАЕШ ЧЕ ТОВА РАДИО НЕ Е ХУБАВО МАЙ СИ ГО СЛУШКАШ ТАЙНИЧКО А И ТЕ ДРАЗНИ DJ BOBBY АМА ДО КОЛКОТО ЗНАМ НЕ Е ПЕРНИЧАНИН СОФИЯНЕЦ Е НЕ ЗАВИЖДАТЕ НА КАРИЕРАТА МУ И КОИТО ДА Е НЕ ЗАВИЖДАЙ ЧЕ МН.ЛОШО ДА НЕ СЕ ПОБОЛЕЕТЕ МНОГО СТЕ МЛАДИ ПЪК ФОРУМА БЕЗ PERCO НЯМА ДА Е ИНТЕРЕСЕН.ПОНЕЖЕ СЪМ МАЛКО ЧОВЕЧЕ ЩЕ ПИША С ГОЛЕМИ БУКВИ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Много сте ми смешни "каки", в 90% от мненията си ме какосвате, пращате на места където съм бил много преди да откриете форумчето и да спретнете изявата си бедни по душа същества! Абе (баси и селското обръщение) Ненке (предполагам знаеш какво означава на диалект това) никнейма или хайде на български- прякорът не е нужно някой да ми го "слага"(тооооо и малко е неточна тази дума), а това че лазя на нервите на няколко неуравновесени потребителки си лично техен проблем, "поставиха те на място" казваш, на кое място бе пиле шарено?!? Дали не си жалка, ми жалка си бе "батковото" не намерило признание тук тръгнало да е изтривалка на чужбинците, не е нужно да ме препращаш към този и онзи за да ми обясняват нещата от живота на булгарските мишки в чужбина и ний сме запознати с това отнова не само "големото добрютро" знай как се бъхти по емигрантски. Пак за радийцето питаш от де го знам, ми за разлика от теб аз живея и работя и допринасям за просперитета на родината си и когато изляза от дома си от всеки втори прозорец на кола или заведение се леят фекалиите на тоз кариерист, едно само не ми е ясно защо когато някои неможе да обори опонента в спора с факти задължително първия или "не е прав", или "завижда", че за какво да му завиждам на тоз плазмодии, че е селянин и радва селското у вас или, че е дал дупе за няк'ви кинти (като вас)?!? Да стигнем и до това по какъв начин исразяваш страстите си във форума, ми български е форума, четен от българи и се пише на български, прост начин за исява на култура, а забравих ти не милееш много за българите, нали сме прееби другарче. Хващайте се с "принцеа Лея" под ръчичка и дружно пред вратата на студиото на любимия клозет, на колеца пък дано вашият кумир ви обнажи, опс огрее Embarassed
ЕЕЕЕЕ а беше спретнат форум преди "каките" за се разсмърдят, че някой ги пунтира
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2008 9:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2008 9:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

perco написа:
Много сте ми смешни "каки", в 90% от мненията си ме какосвате, пращате на места където съм бил много преди да откриете форумчето и да спретнете изявата си бедни по душа същества! Абе (баси и селското обръщение) Ненке (предполагам знаеш какво означава на диалект това) никнейма или хайде на български- прякорът не е нужно някой да ми го "слага"(тооооо и малко е неточна тази дума), а ттова че лазя на нервите на няколко неуравновесени потребителки си лично техен проблем, "поставиха те на място" казваш, на кое място бе пиле шарено?!? Дали не си жалка, ми жалка си бе "батковото" ненамерило признание тук тръгнало да е изтривалка на чужбинците, не е нужно да ме препращаш към този и онзи за да ми обясняват нещата от живота на булгарските мишки в чужбина и ний сме запознати с това отнова не само "големото добрютро" знай как се бъхти по емигрантски. Пак за радийцето питаш от де го знам, ми за разлика от теб аз живеяи работя и допринасям за просперитета на родината си и когато изляза от дома си от всеки втори прозорец на кола или заведение се леят фекалиите на тоз кариерист, едно само не ми е ясно защо когато някои неможе да обори опонента в спора с факти задължително първия или "не е прав", или "завижда", че за какво да му завиждам на тоз плазмодии, че е селянин и радва селското у вас или, че е дал дупе за няк'ви кинти (като вас)?!? Да стигнем и до това по какъв начин исразяваш страстите си във форума, ми български е форума, четен от българи и се пише на български,прост начин за исява на култура, а забравих ти не милееш много за българите, нали сме прееби другарче. Хващайте се с "принцеа Лея" пад ръчичка и дружно пред вратата на студиото на любимия клозет, на колеца пък дано вашият кумир ви обнажи, опс огрее Embarassed
ЕЕЕЕЕ а беше спретнат форум преди "каките" за се разсмърдят, че някой ги пунтира




Ауууу какво словоизлияние направо нямам думи.Сега първо да ти кажа аз на тебе долна утрепко много внимавай как говориш ,защото тука вече нестава въпрос за въпросния водещ, а за лична обида,така че сега чети много внимателно:ЗАХВАНА СЕ НЕ С КОГОТО ТРЯБВА!!!От тук нататък внимавай така както се отварят прозорците на колите да не не изхвачи някой да ти откъсне онова нещо дето за нищо не ти върши работа.Къде си бил бе ти по далече от блока(къщата)където живееш не си мраднал,Бил той само в мечтите ти ако изобщо глупак като тебе може да мечтае.Това че хората излизат извън България да се препитават по един или друг начин не ти дава правото да говориш по този начин за тях.Монго е права Нена че Българите сме завистници.Ти сам го доказваш.Завиждаш за нещо от което грам не разбираш,но няма да седна сега да се занимавам с Ултра водещия тъй като вече няма смисъл да се говори за него, а от тук нататък темата ще бъде:Перцо-всезнаещтата и всеможещтата изтривалка.Така и другото нещо за какосването - чети по внимателно да видиш дали тебе какосваме или някой друг,Много ти се иска,ама няма как да се получи Laughing.Вземи си смени никнейма на Перцо дупедавеца ,защото си точно такав глупак и нищо повече,а и много ще ти отива.Спирам до тук защото вече няма смисъл да пиша за твар като тебе,но помни едно лично ще се саморазправям с тебе.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2008 9:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Принцесо Лея май не са те научили да ползваш силата в правилна посока! Речникът ти впечатлява, мдааааа колкото недолюбена пачавра, а от заплахите направо пък се стреснах, разтрепарих и още няколко неща, които няма да споменавам. От отворените прозорци на колите от които се лее помия аз и друго не очаквам, то въпрос е на селяния, явно ти към тази група се числиш, а къде съм бил или не съм теб въобще не те късае. Една малка забележка, "всезнаещтата" и "всеможештата" се пишат с "щ", не с "щт". От всичките обиди които чух по мой адрес вадя само едно заключение, страшно надълботко съм ви бръкнал в задниците тлъсти, само че в лоша посока се развиха вашите мисли (ако изобщо ги има) кофти е да не се съгласяват с мнението ви нали, мдааааа щот смърди! Со здраве како Рамбо и по полека със силата!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2008 11:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Темата отиде много на лични нападки и смятам, че е редно да се заключи!



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Айнщайн е казал:
“Има две безкрайни неща: Вселената и човешката глупост, като за първото не съм съвсем сигурен…”
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group