Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Защо община ПЕРНИК НЯМА форум?!?!??!?!
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Yassen



Регистриран на: 07 Сеп 2007
Мнения: 6
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 8:56 pm    Заглавие: Защо община ПЕРНИК НЯМА форум?!?!??!?! Отговорете с цитат

Защо община ПЕРНИК няма форум? 5 години живеех в гр.Плевен, и там имат прекрасен форум на общината с помощта на който се решават доста въпроси, вследствие от следенето на постовете и темите от общинарите. КАК е възможно 2007г. година голям град да няма форум на общинския сайт??!?!?!? Ако някой от общината мерне този пост се надявам да уведоми системния им админстратор на сайта да прикачи едно PHPBB към сайта, което ще е изключително полезно Idea Ако изпитват затруднения лично се ангажирам да им помогна Idea

ps: пример, Плевенския форум: Arrow http://www.pleven.bg/pleven.forum/
_________________
Бъдещето принадлежи на онези, които вярват в красотата на мечтите си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
CECKA_BR
Гост





МнениеПуснато на: Нед Мар 23, 2008 12:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На зададения въпрос от вас защо община Перник няма форум ще отговоря по следния начин ТУК ЦАРИ БСП И ИМА НЕВЕРОЯТНА ЦЕНЗУРА ДОРИ КОГАТО ДАВАТ ПО НАЦИОНАЛНИТЕ ТЕЛЕВИЗИИ НЕЩО КОЕТО ГИ КОМПРОМЕТИРА ТЕ ИЗКЛЮЧВАТ ЦЯЛАТА КАБЕЛНА ТА ЩЕ ТИ ДАДЕ НЯКОЙ ПРАВО ДА СИ ПИШЕШ ЗА НАБОЛЕЛИ ВЪПРОСИ ТОВА Е АБСУРД Exclamation
Върнете се в началото
BliZZlike



Регистриран на: 12 Апр 2008
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Съб Апр 12, 2008 9:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мислено е по вьпроса но явно е решено ,че няма да има кой знае какьв интерес.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Yassen



Регистриран на: 07 Сеп 2007
Мнения: 6
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Нед Май 18, 2008 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="CECKA_BR"]На зададения въпрос от вас защо община Перник няма форум ще отговоря по следния начин ТУК ЦАРИ БСП И ИМА НЕВЕРОЯТНА ЦЕНЗУРА ДОРИ КОГАТО ДАВАТ ПО НАЦИОНАЛНИТЕ ТЕЛЕВИЗИИ НЕЩО КОЕТО ГИ КОМПРОМЕТИРА ТЕ ИЗКЛЮЧВАТ ЦЯЛАТА КАБЕЛНА ТА ЩЕ ТИ ДАДЕ НЯКОЙ ПРАВО ДА СИ ПИШЕШ ЗА НАБОЛЕЛИ ВЪПРОСИ ТОВА Е АБСУРД Exclamation[/quote]

Laughing айде стига с цензурите, в кой век живеем???!?! БСП, БКП... Ей, общинарите, обърнете внимание на хората който са ви избрали. Дайте им възможност да си изказват проблемите и идейте в подобен форум. От това печелят всички за да живеем на едно по-добро място Idea Arrow
_________________
Бъдещето принадлежи на онези, които вярват в красотата на мечтите си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Пет Окт 31, 2008 3:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="CECKA_BR"]На зададения въпрос от вас защо община Перник няма форум ще отговоря по следния начин ТУК ЦАРИ БСП И ИМА НЕВЕРОЯТНА ЦЕНЗУРА ДОРИ КОГАТО ДАВАТ ПО НАЦИОНАЛНИТЕ ТЕЛЕВИЗИИ НЕЩО КОЕТО ГИ КОМПРОМЕТИРА ТЕ ИЗКЛЮЧВАТ ЦЯЛАТА КАБЕЛНА ТА ЩЕ ТИ ДАДЕ НЯКОЙ ПРАВО ДА СИ ПИШЕШ ЗА НАБОЛЕЛИ ВЪПРОСИ ТОВА Е АБСУРД Exclamation[/quote]Това, което сте написала, се нарича примитивна пропаганда. А в общинският съвет, който управлява общината, знаете ли какво е разположението на силите, и дали някой има мнозинство Question . Риторичен въпрос. По вашата "логика" може някой да каже и обратното-аджаба, каква е тази опозиция в града, след като даже един форум не са си направили, където гражданите да изказват мнението си по различни въпроси.....Това че нямат форум е по скоро поради личностни причини, и лична немарливост, а не по политически причини. Просто някой трябва да си свърши работата. И ето един въпрос/за форума/, който може да бъде отправен към общинските съветници от заинтересованите граждани, и да бъде искано да бъде включен в дневният ред, за обсъждане на някоя от следващите сесии на Общинският съвет.
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Сря Ное 05, 2008 1:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като гледам тук каква е активността и преобладаващата аудитория си представям каква скръб ще бъде форумът на общината, ако бъде създаден такъв. Истина е, че перничани долюбват предимно чашката и чалгата, сътворяването на дрбн(ав)и интрижки и злорадстване пред комуникирането и развитието в 21-и век
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Сря Ное 05, 2008 4:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И защо обиждате така хората. Да не би да познавате някой от тия, които пишат тук. Същото се отнася и за жителите на Перник. Това са десетки хиляди, включително и вашите близки. Въобще, поста ви е най-обикновенни празни приказки.
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Пет Ное 07, 2008 8:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Безименният написа:
И защо обиждате така хората. Да не би да познавате някой от тия, които пишат тук. Същото се отнася и за жителите на Перник. Това са десетки хиляди, включително и вашите близки. Въобще, поста ви е най-обикновенни празни приказки.


Защо обиждам ли, може би защото живея 30 години в този град и познавам перничани и прилежащи от околните села и съм си изградил мнение на базата на наблюдения. Да, познавам и някои от тук пишещите, а на някои съм забелязал стила на творене, меко казано неграмотен, нападателен и в доста случай агресивен. Обикновени приказки е поста ми разбира се, от обикновен човек в обикновен град. Не съм наясно какво би трябвало да е обръщението във форума, но моля давай на "ти" Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
irenavel1



Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 60
Местожителство: СТЕФАНОВО

МнениеПуснато на: Съб Ное 08, 2008 7:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

надявам се PERKO да правиш разлика между тези,които имат какво да кажат и тези,които влизат наистина само да се заяждат...точно по този повод,БЕЗИМЕННИЯ с неговите претенциозни поствания отказа и мен,а и МИЛЕНЧО/широко затворени очи/да посещаваме сайта/така е-пенсионерите се опитват и тук да ни дават тон за песен...затова си поддьржаме врьзка по други начини...ем...то вече не е форум,а змиярник тук...javascript:emoticon('argue')
argue
_________________
NEMA NA4IN DA NEMA NA4IN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Нед Ное 09, 2008 6:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="perco"]

Защо обиждам ли, може би защото живея 30 години в този град и познавам перничани и прилежащи от околните села и съм си изградил мнение на базата на наблюдения. Да, познавам и някои от тук пишещите, а на някои съм забелязал стила на творене, меко казано неграмотен, нападателен и в доста случай агресивен. Обикновени приказки е поста ми разбира се, от обикновен човек в обикновен град. Не съм наясно какво би трябвало да е обръщението във форума, но моля давай на "ти" Smile[/quote]Аз също познавам безброй хора в Перник, и околните села, но не мога да споделя наблюденията ви. Хората не са нито по добри, нито по лоши от където и да било. Колкото до пишешищите във форума-не ги познавам. Съдя само по това което пишат. Например особата, която е писала под вас-съставих си изключително лошо мнение за нея. За останалите-за сега нямам мнение.
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Нед Ное 09, 2008 6:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="irenavel1"]надявам се PERKO да правиш разлика между тези,които имат какво да кажат и тези,които влизат наистина само да се заяждат...точно по този повод,БЕЗИМЕННИЯ с неговите претенциозни поствания отказа и мен,а и МИЛЕНЧО/широко затворени очи/да посещаваме сайта/така е-пенсионерите се опитват и тук да ни дават тон за песен...затова си поддьржаме врьзка по други начини...ем...то вече не е форум,а змиярник тук...javascript:emoticon('argue')
argue[/quote] Shocked В нито един свой пост не съм се заяждал с някого. Точно обратното-съобщенията ми са конструктивни. Смятам че това трябва да бъде определящото поведение в нета. Не мога да кажа същото за вас. Почти не съм видял ваше съобщение, което да не е конфронтационно. Силно се съмнявам, че с вас би могло да се проведе какъвто и да е било диалог, на каквато и да било тема. Много жалко. И отново се опитвате да гадаете за хора, които не познавате. Ако с това за пенсионерите ме визирате мене-имам безброй години до пенсия. Ако визирате някой друг-нета е за всички. Важно е кой какво пише. Пишете доброжелателно-и няма да имате проблеми с никого. Това е разковничето.
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
irenavel1



Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 60
Местожителство: СТЕФАНОВО

МнениеПуснато на: Нед Ное 09, 2008 7:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

БЕЗИМЕНЕН,С ТЕБ ДИАЛОЗИТЕ ОТДАВНА СМЕ ГИ ПРИКЛюЧИЛИ И НЕ МИ ДОСАЖДАЙ ПОВЕЧЕ,МИСЛЕХ ЧЕ СМЕ ПОСТИГНАЛИ КОНСЕНСУС...кого визирам-вьпрос на асоциации,всеки си ги прави сам за себе си...а ти какво?!гледаш да се презастраховаш ли?!ми...предизвикваш само раздразнение и смях!ВИДЯ ЛИ ПЕРКО КЬДЕ Е ГНЕЗДОТО НА ЗМИИТЕ?! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
NEMA NA4IN DA NEMA NA4IN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2008 4:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е необходимо постоянно да демонстрирате липсата си на елементарно възпитание. Разбирам за какво са ви банирали-определено създавате отрицателна енергия около себе си, и се опитвате да прогонвате редките посетители на сайта.
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
irenavel1



Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 60
Местожителство: СТЕФАНОВО

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2008 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми...освен да се допитаме до някои,с които сме имали с теб общи допирни теми,а?!отрицателно сьм настроена само кьм теб,ти си като обитател на...терариум,хльзгаво сьщество,намиращо начин винаги да изпьлзи от сьздадената му дискомфортна ситуация...еми аз сьм свикнала да си плувам срещу течението,пьк това не ми е навредило-около мен дьржа само качествени хора,които ценя,я плявата я пресявам...няма ли кой да те облагороди,та да влезеш в унисон с останалите вьв форума?!моите постове са насочени кьм града като цяло,а не кьм отделни юзьри...сьжалявам те искрено,дали изобщо имаш приятели?!
_________________
NEMA NA4IN DA NEMA NA4IN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2008 5:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И откъде достигнахте до тези "фундаментални" оценки и "прозрония", гарнирани при това с такива отрицателни емоции, нападки и обиди. Confused . От няколко поста, съдържащи общи работи, и нищо конкретно Question Laughing . Вие сте тежък случай май. Виждам че имате нужда от имагинерна омраза към нещо, и потребност от конфликти. Холеризмът е тежко състояние. Бих ви препоръчал да вземете мерки. За ваше добро е. И да кажеш, че конфотанционото поведение, и сеенето на с нищо непредизвикани обиди, е плуване срещу течението, е смешно и невярно. По скоро се касае за липса на възпитание и елементарна коректност. Не зная колко качествени хора има около вас, дано да е вярно, за да ви повлияят, тъй като се нуждаете от това, но подобни действия винаги срещат подобни противодействия. И ако в реалноста сте такава-около вас трябва да е доста неприятно и некомфортно. Нормалните хора избягват подобна среда.... А колкото до това дали имам приятели-намират се. Във всеки случай такива, които имат вашите личностни характеристики/които демонстрирате тук, не зная дали сте таква в реалността/-пази боже от такива.
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group