Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Сайта е много пуст
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Безименният
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 9:27 pm    Заглавие: Сайта е много пуст Отговорете с цитат

Не виждам много хора тук да се изказват и да посещават форума.Трябва да помислите за рекламата.В противен случай от такъв сайт и форум няма смисъл.Благодаря за вниманието.
Върнете се в началото
West_boy13
Гост





МнениеПуснато на: Вто Мар 02, 2004 7:52 am    Заглавие: Brzimenen-nema da se pla6i6 Отговорете с цитат

Spoko kopeye karai q spokoino.Abe ti lyd li se we.Tyka ima hora-deto si izkazvat mnenieto-taka 4e ima i forym
Върнете се в началото
betina



Регистриран на: 23 Окт 2003
Мнения: 8
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Вто Мар 02, 2004 6:00 pm    Заглавие: Re: Сайта е много пуст Отговорете с цитат

[quote="Безименният"]Не виждам много хора тук да се изказват и да посещават форума.Трябва да помислите за рекламата.В противен случай от такъв сайт и форум няма смисъл.Благодаря за вниманието.[/quote]

ako nekoi iska chte go nameri.A za reklamata ne e losha ideia.Neka si ima forum.Mojbi po na tam da se vklushvat oshte hora.sigurno taka shte stane.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
West_boy13
Гост





МнениеПуснато на: Вто Мар 02, 2004 6:50 pm    Заглавие: Betina molq ti se Отговорете с цитат

Rekalma ne nie nyzna.Nei prosto sme mnogo maniaci si samo se psyvame i nali bal bla.hahahah Abe kako beti-proletta 6te idvam na Pernik trebva da se vidim.Nali znae6 koi si kade si
Върнете се в началото
betina



Регистриран на: 23 Окт 2003
Мнения: 8
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Сря Мар 03, 2004 1:24 pm    Заглавие: Re: Betina molq ti se Отговорете с цитат

[quote="West_boy13"]Rekalma ne nie nyzna.Nei prosto sme mnogo maniaci si samo se psyvame i nali bal bla.hahahah Abe kako beti-proletta 6te idvam na Pernik trebva da se vidim.Nali znae6 koi si kade si[/quote]

tuka v Pernik e hubavo.Ako iskazh moga da ti razkazha za neshto.Ama mama i tate ne mi davat da se zapoznavam s razni nepoznati.. Mozhe kato stana na 18 i togava.Za sega samo tolkova.Izviniavai.A i pomezhdudrugoto ne bramchim na ZAPOZNANSTVA...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Сря Мар 03, 2004 4:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Който иска щял да го намери , и реклама не е нужна....Брей.Впечатлен съм.Сигурно си мислите че сърфистите са кой знае колко много......Всъщност това си е ваш проблем.
Върнете се в началото
Безименният
Гост





МнениеПуснато на: Сря Мар 03, 2004 4:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Горният бях аз ,но забравих да си напиша ника.
Върнете се в началото
West_boy13
Гост





МнениеПуснато на: Сря Мар 03, 2004 5:34 pm    Заглавие: Beti viz tva Отговорете с цитат

Beti viz sa-6tom iska6 da mi razkaze6 ne6to ot PK-lo6o nema.Kazi naprimer kvo stana dneska po grada-po plo6tada.Ima6e li ne6to za 3mart.A otnosno tva 4ak kogato stane6 na 18godini 4ak togava li 6e se vidim.Ti sa na kolko si az sam na 15.4estno-ako laza(dobre de navar6vam 15 na 22mart) taka 4e spoko.
Върнете се в началото
betina



Регистриран на: 23 Окт 2003
Мнения: 8
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Чет Мар 04, 2004 10:30 am    Заглавие: Re: Beti viz tva Отговорете с цитат

за в Перник-както винаги нищо особенно.Лошо времето и само това видях.А и не сам привърженик на тези празници..Какво да видя?Маика ме води на паста в "Лучано" зад ГУМ.Аз сам на 14 и сега чакам още да порасна.Иначе със здравето съм добре.Външно изглеждам горе-доле.Висока сам160 см .тежа 78 кг.Какво още те интересува?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Вто Мар 09, 2004 12:08 pm    Заглавие: Re: Beti viz tva Отговорете с цитат

betina написа:
за в Перник-както винаги нищо особенно.Лошо времето и само това видях.А и не сам привърженик на тези празници..Какво да видя?Маика ме води на паста в "Лучано" зад ГУМ.Аз сам на 14 и сега чакам още да порасна.Иначе със здравето съм добре.Външно изглеждам горе-доле.Висока сам160 см .тежа 78 кг.Какво още те интересува?
Ако някога ходите с леля ти на пасти ,може да дойда и аз-да ви правя компания..... Wink
Върнете се в началото
Безименният
Гост





МнениеПуснато на: Вто Мар 09, 2004 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Горният бях аз ,но забравих да си напиша ника.
Върнете се в началото
Viper



Регистриран на: 06 Яну 2004
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Вто Мар 09, 2004 1:21 pm    Заглавие: Регистрация Отговорете с цитат

Безименният написа:
Горният бях аз ,но забравих да си напиша ника.


Абе човек вземи се регистрирай, а не пускай само постове като цитирания Evil or Very Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bet....
Гост





МнениеПуснато на: Сря Мар 10, 2004 2:00 pm    Заглавие: Re: Beti viz tva Отговорете с цитат

]Ако някога ходите с леля ти на пасти ,може да дойда и аз-да ви правя компания..... Wink[/quote]

dobre lelia cherpi..az iskam s koka-kola a ti?
Върнете се в началото
Безименният
Гост





МнениеПуснато на: Пет Мар 12, 2004 8:26 pm    Заглавие: Re: Регистрация Отговорете с цитат

Viper написа:
Безименният написа:
Горният бях аз ,но забравих да си напиша ника.


Абе човек вземи се регистрирай, а не пускай само постове като цитирания Evil or Very Mad
Може и да се регистрирам.....
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пет Мар 12, 2004 8:30 pm    Заглавие: Re: Beti viz tva Отговорете с цитат

Bet.... написа:
]Ако някога ходите с леля ти на пасти ,може да дойда и аз-да ви правя компания..... Wink


dobre lelia cherpi..az iskam s koka-kola a ti?[/quote]Маце ,айде сега ще се обиждаме. Very Happy Как така леля ти ще черпи.Все още не съм изпаднал до там ,мадамите да ме черпят..... Wink Какво ще пия ли?Естествено няма да е алкохол-да не ме помислите за пияница... Wink Едно кафенце......
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group