Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Защо имаме навика да се подценяваме?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivan_79



Регистриран на: 22 Яну 2009
Мнения: 3
Местожителство: PERNIK

МнениеПуснато на: Вто Яну 27, 2009 9:55 am    Заглавие: Защо имаме навика да се подценяваме? Отговорете с цитат

Имам чувството , че голяма част от хората живеят в един собвствен, техен си свят.
Изглежда, че там те се чувстват добре, подражавайки на нещо или някого.
Вероятно, се стремим да се докажем , което едва ли ще направи живота ни по-добър, при условие че понякога казваме това което се очаква от нас, и се притесняваме да изразим своето собствено мнение.
Факт е,че човек винаги трябва да се съобразява с околните, но........
КОЛКО ОТ НАС, СЕ ОСМЕЛЯВАТ ДА КАЖАТ ТОВА, КОЕТО МИСЛЯТ ??!!?? Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Пет Яну 30, 2009 12:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А защо това ни самоподценяване върви ръка за ръка със самонадценяване в повечето случаи от живота ни?!? Относно съобразяването, би трябвало да е взаимно и да, аз смея да твърдя, че се осмелявам да казвам това което мисля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivan_79



Регистриран на: 22 Яну 2009
Мнения: 3
Местожителство: PERNIK

МнениеПуснато на: Пет Яну 30, 2009 2:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Златна среда май не съществува, или ако съществева, е нещо много рядко.
Май нямя лошо човек да се гордее с това което си е постигнал сам, но задоволството от самохвалството са на тънка граница по междуси.
Понякога, околните от завист тълкуват нещата така, че едва ли не всичко което е постигнал човек е плод на късмет, измама, или просто му е подарено.
Завист, завист и простотия човешка.
Нека всеки да погледне сам себеси, после да критикува.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kara



Регистриран на: 17 Яну 2009
Мнения: 19

МнениеПуснато на: Сря Фев 04, 2009 11:38 pm    Заглавие: Re: Защо имаме навика да се подценяваме? Отговорете с цитат

[quote="ivan_79"]Имам чувството , че голяма част от хората живеят в един собвствен, техен си свят.
Изглежда, че там те се чувстват добре, подражавайки на нещо или някого.
Вероятно, се стремим да се докажем , което едва ли ще направи живота ни по-добър, при условие че понякога казваме това което се очаква от нас, и се притесняваме да изразим своето собствено мнение.
Факт е,че човек винаги трябва да се съобразява с околните, но........
КОЛКО ОТ НАС, СЕ ОСМЕЛЯВАТ ДА КАЖАТ ТОВА, КОЕТО МИСЛЯТ ??!!?? Rolling Eyes[/quote]
Малко, включвам и себе си към тези, които трудно изказват мислите си! Но само, докато съвсем не ми писне, тогава става пожар! violent3 Всъщност след огромното търпение, самоунижение, самодоказване - идва взривът. И го казвам не случайно, а от опит!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group