Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ОСМО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ "КРАКРА ПЕРНИШКИ"
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stasi_pk_77



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2008 10:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А може би смисъла е в гласовете на избирателите в селата.От там си избраха тази кметица и тя няма интерес да ги закрива.После кой ще гласува за нея.А има ли смисъл да си закрие това у-ще,и на негово място да стане металургия.Стомана индъстри го иска за тяхно у-ще.Нека да учам с нашите деца на 1-ва и 2-ра смяна.Аз не сум съгласна малките ученици да ходят на километри на училище.С тях винаги трябва да има придружител,като знаем в какъв град живеем.Стрелят се без да им пука.Аз не искам моето дете да пресича възлови кръстовища,на които никой не спазва правилата за движение.Ще се борим до край,да запазим това у-ще.Вярно не е кой знае какво-но поне е СПОКОЙНО!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stasi_pk_77



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2008 10:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А може би смисъла е в гласовете на избирателите от селата.Те избраха кметицата,и ако ги закрие няма кой да гласува за нея.Защо ще закриват училището ,а после пак ще го правят училище.Щом СТОМАНА го иска за "металургия"да учат на две смени.Нищо лошо.Аз не искам моето дете да пресича възлови кръстовища,на които се стреля,и но които никой не спазва правилата за движение по пътищата.Нашите деца са малки и се нуждаят от придружител.Да напуснем работа,за да ги водим ли?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rumians



Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2008 11:25 am    Заглавие: осмо основно училище Отговорете с цитат

Абе "perko" ,това което пшете звучи доста несериозно! Как може да подкрепяте такава нелепа идея за затварянето на такова училище с такава великолепна база /между другото може би тя е "апетитната"/,та това е училище с история и традиции в което са учили нашите родители,след това ние ,а сега и нашите даца!
ХОРА БЪДЕТЕ РАЗУМННИ И НИ ПОДКРЕПЕТЕ!!!
НЕ ПРОТИВ ЗАТВАРЯНЕТО НА УЧИЛИЩА И ДЕСКИ ГРАДИНИ!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stasi_pk_77



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2008 3:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако нямаш деца поне не давай мнение по въпроса.Явно че не те интересува и най-вероятно пишеш колкото да се намираш на работа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2008 3:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Млади госпожи( предполагам), не нямам деца, но това ни най-малко не би било предпоставка да нямам мнение по въпроса, даже обратното. Баба ми беше учителка там, майка ми е учила там, аз не. Политизирането на проблема е адски глупаво, но то това сега е модерно.Това че на вас не ви се занимава с децата ви и предпочитате да тръшнете вратата зад гърба им и те сами да отидат на училище на 3-4 пресечки от вкъщи вместо да се проявите като отговорни родителки( Laughing ) и да ги изпратите до училищният двор не е проблем на никого освен ваш. Не защитавам никого, просто мисля реално, казвам ви го пак, няма смисъл едно училище да работи с 30-40 % капацитет деца!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stasi_pk_77



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2008 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За твое сведение моето дете нито един ден не е ходило само на училище,нищо че е на 2-3 пресечки.Когато станеш родител ще видим дали няма да се интересуваш къде е детето ти във всеки един момент.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stasi_pk_77



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2008 5:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако твоята майка гледа да тръшне вратата след теб,не слагай всички под един знаменател.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mery_popins



Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Сря Мар 19, 2008 12:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе "perco" ти явно имаш проблеми с родителите си. Ако теб са те пуснали ей така това не означава, че тези които дават самостоятелност на децата си са безотговорни родители. Exclamation Нашите деца са много по-добре в това училище, защото тук учат необезпокоявани от Наркопласьори и други дилърчета Evil or Very Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Сря Мар 19, 2008 3:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mery_popins написа:
Абе "perco" ти явно имаш проблеми с родителите си. Ако теб са те пуснали ей така това не означава, че тези които дават самостоятелност на децата си са безотговорни родители. Exclamation Нашите деца са много по-добре в това училище, защото тук учат необезпокоявани от Наркопласьори и други дилърчета Evil or Very Mad


"Абе Мери" , "абе Попинс" голям психолог излезе ти, нацели ме точно по мазола хахааа .Разтълкувай ми "теб ако са те пускали ей така това не означава, че тези които дават самостоятелност..." че нещо май си си изпуснала нишката на мисълта по самостоятелността на децата си и наркопласьорчетата, който хич не виречт в квартала ви, мнеееее нема таково животно там! И на мен много неща не ми отърват но несъм седнал да се тръшкам! Тъпо е да се закриват училища да, но ако съществуването им е неудачно е безмислено да съществуват, а още по-тъпо е малцинство да налага волята си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
CECKA_BR
Гост





МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2008 12:13 pm    Заглавие: Re: ОСМО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ "КРАКРА ПЕРНИШКИ" Отговорете с цитат

CECKA_BR написа:
ЗОВ ЗА ПОМОЩ Exclamation
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ДА НЕ БЪДЕ ЗАКРИТО ЕДНО ПРЕКРАСНО УЧИЛИЩЕ В КВАРТАЛА НАД БОЛНИЦАТА И ПО МЕЖДУ ДРУГОТО КАКВО МИСЛИТЕ ЗА ХОРАТА КОИТО СЕ ОПИТВАТ ДА ЛИШАТ ЕДИН ЦЯЛ КВАРТАЛ ОТ УЧИЛИЩЕ[/b] Question
Върнете се в началото
CECKA_BR
Гост





МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2008 12:16 pm    Заглавие: осмо основно училище Отговорете с цитат

АБЕ ,ПЕРКО , ДОБРЕ ЛИ СИ КАКВО ТИ ПРЕЧИ УЧИЛИЩЕТО
Върнете се в началото
CECKA_BR
Гост





МнениеПуснато на: Нед Мар 23, 2008 11:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Idea

Последната промяна е направена от CECKA_BR на Пон Мар 24, 2008 2:43 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
CECKA_BR
Гост





МнениеПуснато на: Нед Мар 23, 2008 11:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

НО ДНЕС ТОЗИ ВЛАСТ ЩЕ ВЗЕМЕ НАШЕТО УЧИЛИЩЕ НО УТРЕ ЩЕ ДОЙДАТ ДРУГИ И ЩЕ ВЗЕМАТ ВАШЕТО УЧИЛИЩЕ ПА ТОГАВА ХОДЕТЕ И СЕ ПЛАЧЕТЕ НА АРМЕНСКИЯ ПОП КАКТО СЕГА НИЕ*** И НИКОЙ НЕ ИСКА ДА НИ ЧУЕ.
Върнете се в началото
CECKA_BR
Гост





МнениеПуснато на: Нед Мар 23, 2008 7:06 pm    Заглавие: гавра сучителския труд Отговорете с цитат

Idea Idea Idea Idea Idea

Последната промяна е направена от CECKA_BR на Пон Мар 24, 2008 2:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2008 9:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цецке, сериозно, отиди на някава тепария!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group