Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

За или Против закриването на 8-мо ОУ “Кракра Пернишки”
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  

За или Против закриването на 8-мо ОУ “Кракра Пернишки”
Аз съм ЗА закриването на 8-мо ОУ “Кракра Пернишки”
7%
 7%  [ 1 ]
Аз съм ПРОТИВ закриването на 8-мо ОУ “Кракра Пернишки”
92%
 92%  [ 12 ]
Общо гласове : 13

Автор Съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Вто Мар 18, 2008 9:08 am    Заглавие: За или Против закриването на 8-мо ОУ “Кракра Пернишки” Отговорете с цитат

Здравейте,

Пускам тази анкета за да се види какво е общественото настроение по този явно наболял въпрос.

Личното ми мнение е че трябва да се направи всичко възможно да не бъдат закривани училища в страната.
Друг коментар е просто излишен.


----------------------------
Това са УЧИЛИЩА!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stasi_pk_77



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Съб Мар 22, 2008 6:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм против закриването на осмо у-ще.Как може да се позволява да се закриват училища,това е недопустимо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
CECKA_BR
Гост





МнениеПуснато на: Нед Мар 23, 2008 10:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Интересува ме защо г-жа Янакиева няма да загрие училище със слети паралелки като училището в село Ярджиловци а посяга на училище с 151 деца или това е личен интерес . И от къде на къде госпожа КМЕТИЦАТИ ЩЕ КАЗВА ,ЧЕ НЕ СЕ ДАВА ДОБРО ОБРАЗОВАНИЕ В ОСМО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ Exclamation
Върнете се в началото
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2008 9:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи когато не те засяга теб, нека закриват, така ли да го разбираме?!?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rumians



Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2008 10:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен това е абсурдно . Не мога да проумея как може кметицата предлага да се затвори училище със 150 деца ,а същевременно да лансира селските училище,при положение,че там има не само маломерни ,но и смесени паралелки.Питам аз какво ли е качеството на обучение в селските училища ? Може ли учат заедно пъриви и трети клас? Та знанията на децата ще са на половина,защото двадесет минути ще се преподава на први клас ,а другите двадесет минути на трети клас. Но нали повечето от кметовете по селата са издигнати от "червената" Партия!!!..... Извода е ясен всичко е политически интереси ,мафия,корупция и пари,пари,пари и пак пари!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2008 10:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

"Божеееее, слез и си прибери вересиите" както казваше един мой учител! Форума бил пълен с умопомрачени безделнички, физически и психически незадоволени(вероятно). Лесно е да се затварят училища когато не ви засяга, но опре ли ножа до вашия кокъл е веднага сте на нож, небива така разярени ми госпожи! Примерите които давате със селските училища е меко казано просташки. Вас ви мързи да си помръднете задниците даотведете децата си на километър- два на училище, а пращате чуждите да вървът на майната си на по 10-15. Срам ме е, че пишете тук, срам ме е, че толкова ограничени умствено са съгражданките ми!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stasi_pk_77



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2008 10:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Май ти си най голямата вересия тъпанар с тъпанарите!Как можеш да се изказваш така че сме безделнички,незнам кой седи по цял ден пред компютъра.Както виждаш пиша когато съм свободна.За разлика от теб аз ходя на работа,а ти дали ходиш на у-ще се съмнявам?Явно в твоето у-ще толкова държат на присъствието на учениците.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stasi_pk_77



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2008 10:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А колкото до това колко сме задоволени,било то психически или физически,май ти го караш само на ч...и!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2008 10:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ОООО обиждай ме, обиждай ме, с всяка твоя ругатня потвърждаваш все повече и повече тезата ми за умствената ви ограниченост Laughing приятно ми е да знам, че имам не само физическо, а и психическо и умствено надмощие над вас, определено мога да ви посъветвам да отидете на отдих- средата в която живеете ви носи прекалено голям стрес и както забелязвам, а не само аз, изтрещявате тотално!

Поздрави един тъпанар с тъпанарите Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rumians



Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2008 11:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе,"perko" потребителското име с което се наричаш много ти прилича ! Освен да се заяждаш с хората които пиштат съществени неща ,нещо друго правиш ли? Престани да даваш глупави оценки ,"кой си води детето на училище и кой не" !Когато се твърди нещо се твърди с определени факти .Ние като пишем се оповаваме на факти,а ти пишеш твърдения ,който не са подплатени с нищо освен ,че са рожба на твоя болен мозък!!! И знай каквото и да пишеш не можеш да ме нервираш,зощото твоето мнение въобще не е миродавно за мен , а предполагам и за всички останали с които се заяждаш!!! Желая ти приятен ден!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2008 11:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз факти в постовете ви не намирам, саморугатни и предположения плюс насаждане на политическа нагласа у другите потребители. Не забравяй че и най-гениалните хора са "болни мозъци", целта ми не е да нервирам някого, да да усмея плоскостта на мисленото ви и интереса(единствено ваш) когото защитавате. Моята гледна точка я дадох, на вас не ви хареса, проблема е ваш
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stasi_pk_77



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2008 12:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Голям психолог излезе бе,,perko,,.Не виждам смисъл да пишеш изобщо щом не те засяга конкретно.Остави ни на спокойствие да си обменяме мнения.Пиши си в тийнейджърските сайтове,там може би ще ти е по интересно,защото ще разисквате теми които ви интересуват.Не мисля че имаш място с този форум.И без това изобщо не ме интересува твоето мнение.Все ми е тая какво мислиш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stasi_pk_77



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2008 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А може би там никой не ти обръща внимание,и ти реши да пробиваш тук.Не става моето момче,и тук си безинтересен.Ние сме сериозни хора,със сериозен проблем.Не знам защо изобщо се занимаваме с теб.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rumians



Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2008 12:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз мисля ,че мястото на "perko",просто не е във този форум,нека си пише някъде другаде.Та затварянето на училище смятам,че е сериозен проблеми,който днес засяга осмо основно училище , а утре може да е вашето училище! Подобно равнодуше ,като това на "perko",просто е не само срамно ,но и позорно!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stasi_pk_77



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2008 12:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно съм съгласна с мнението на rumians,не ти е тук мястото.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group