Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ТЕХНОПОЛИС ?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Вто Апр 29, 2008 2:48 pm    Заглавие: ТЕХНОПОЛИС ? Отговорете с цитат

Имали някой представа, кога ще стане прословутият ТЕХНОПОЛИС в Перник.
Който и да поптам всеки ми дава различна дата, даже някой ми каза че трябвало да стане в началото на май ама всеки ден минавам от там и като гледам колко работа имат, просто не ми става ясно тов как ще се получи !!! Surprised

Ако някой знае нека да напише !!! Arrow



Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:50 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Вто Апр 29, 2008 3:26 pm    Заглавие: Re: ТЕХНОПОЛИС ? Отговорете с цитат

Миленчо написа:
Имали някой представа, кога ще стане прословутият ТЕХНОПОЛИС в Перник.
Който и да поптам всеки ми дава различна дата, даже някой ми каза че трябвало да стане в началото на май ама всеки ден минавам от там и като гледам колко работа имат, просто не ми става ясно тов как ще се получи !!! Surprised

Ако някой знае нека да напише !!! Arrow



По последна информация която имам мисля че ще бъде някъде началото на юни Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Вто Апр 29, 2008 8:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето малко официална информация от сайта на "Технополис"

ПЪРВА КОПКА НА ТЕХНОПОЛИС – ПЕРНИК

Според написаното в сайта "Това ще бъде осемнадесетия по ред хипермаркет от веригата и ще бъде готов през месец юли."



-------------------------------------
http://www.technopolis.bg/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Сря Апр 30, 2008 2:56 pm    Заглавие: Технополис Отговорете с цитат

Arrow Еми дано наистина е така и де го отворят колкото се може по скоро !!!
Както казах и преди, като гледам имат доста работа още, но то пък като има пари бързо стават нещата.

Предполагам, че както и Билата и Кауфланд, ще се работи денонощно до зъвршване на строжа, а пък има и още нещо хубаво, ще се отворят още работни места, така че за младите хора ще има пак някаква нова перспектива Laughing

Благодарско за отговорити и ако има някой някаква нова информация, нека да пише, всички ще се радваме да научим нещо повече за новооткриващия се магазин !!!




Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:50 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefanopolis



Регистриран на: 03 Май 2008
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Съб Май 03, 2008 2:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

milencho problema e che povecheto ne razsyjdavat kato teb Sad povecheto moi poznati kato si govorim za tezi novi marketi v pernik i za tqh te sa prosto peralni kadeto mafiotite si perat parite Mad inache im e gotino da pazaruvat tam po-evtinko ama nali trqbva da mrynkat Mad takiva sme si bolshinstvoto-mrynkqchi Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Съб Май 03, 2008 5:58 pm    Заглавие: Технополис Отговорете с цитат

Еми..... какво да кажа, за съжаление и в това нещо има голяма доза истниа, че някогашните мутри вече "изпраха" паричките по най - различни начини. Sad
Но пък от друга страна никой не ни е опрял пистолет в главата да влезеш вътре в магазина и да пазаруваш. Имаш пари и искаш да похарчиш малко или много - влизаш и го правиш , нямаш пари или пък не искаш да харчиш - просто не го правиш, какво толкова има за мислене и за обсъждане?! Shocked

Само, че е глупаво, когато се оправдаваш , че в "нашият тъп град нямало нищо" еми сега вече започва да има, така че нека да се радваме на тези работи, наистина ще се открият доста нови работни места, така, че това е най - малкото Exclamation Exclamation Exclamation

П.С - Пожелавам на всички да си имат парички и със здраве да си ги харчат само за хубави работи в новоотрикавщиятсе магазин Exclamation Razz






Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:51 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
italiano



Регистриран на: 09 Май 2008
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пет Май 09, 2008 7:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много добре ще стане като го напряват. Хубаво е да има повече такива хипермаркети в Перник. А нещо бях чул преди още, че щели да правят и МОЛ тук, някой знае ли нещо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
djlover



Регистриран на: 12 Май 2008
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Май 12, 2008 6:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
milencho problema e che povecheto ne razsyjdavat kato teb Sad povecheto moi poznati kato si govorim za tezi novi marketi v pernik i za tqh te sa prosto peralni kadeto mafiotite si perat parite Mad inache im e gotino da pazaruvat tam po-evtinko ama nali trqbva da mrynkat Mad takiva sme si bolshinstvoto-mrynkqchi Very Happy

Напълно съм съгласен, щом даже смениха управляващите, като не оцениха това че се откри Кауфланд и Била, а имаше и проект за ВУЗ, но сега ВУЗ няма-няма и да има... отговора е с три букви: БСП...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group