Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Селското у перничани и има ли почва у нас......
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пет Авг 15, 2008 11:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не бих казала,че перничани са селяни - просто са много откровени хора.....каквото на сърцето и душата,това и на устата...Познати са им всички чувства - РАДОСТ,ТЪГА,ОБИЧ,ЗЛОБА,ЯД,СТРАХ,БОЛКА,СМЯХ,ПЛАЧ....Хората,които не познават тези чувства,а ги крият,притъпяват или премълчават,те са най-жестоките....и то жестоки първо към себе си и после към останалите наоколо. Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Съб Авг 16, 2008 7:38 pm    Заглавие: Отговор Отговорете с цитат

Цитат:
Не бих казала,че перничани са селяни - просто са много откровени хора.....каквото на сърцето и душата,това и на устата...Познати са им всички чувства - РАДОСТ,ТЪГА,ОБИЧ,ЗЛОБА,ЯД,СТРАХ,БОЛКА,СМЯХ,ПЛАЧ....Хората,които не познават тези чувства,а ги крият,притъпяват или премълчават,те са най-жестоките....и то жестоки първо към себе си и после към останалите наоколо. Rolling Eyes


Еми ако това да се държиш просташки, да се вършиш хиляди простотий само и само да бъдеш забелязан и да се държиш нечовешки с човека срещу теб е откровеност, значи положението е много сериозно ! Sad
Колкото до тези чувства дето си изброила...... абе май не само перничани, всеки един нормален дори бих казала и не толкова нормален човек изпитва подобни неща. Независимо дали ги криеш или показваш то пак си ги чувстваш тези неща, просто всеки е различен характер.
Небива да бъдеш толкова критична към тези които крият подобни чувства, все пак всеки има различни разбирания, различни идеали и всеки живее така, както намери за добре !!! Rolling Eyes



Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:37 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Съб Авг 16, 2008 11:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Каквото търсиш,такова намираш.Както се държиш,така ще се държат с теб! Може да звучи невероятно,но наистина е така.Ако сега не го разбираш,един ден ще го разбереш. Та нека ,който иска да прави 'простотии',за да бъде забелязан-нека си ги прави. Но ще дойде деня ,в който ще разбере има ли смисъл или просто живота ще го лиши човека от правене на простотии.....нарича се още порастване Smile...И така,докато си млад и глупав винаги е така....
По въпроса с чувствата-винаги трябва да си показваш чувствата,иначе няма да бъдеш разбран,или по-скоро ще бъдеш погрешно разбран.А да криеш чувствата - притъпяваш самия себе си и не живееш пълноценно. Това е според мен....Разбира се не казвам на кого как да живее,а дори и да казвам на някого,живота си е негов и каквото човек сам си направи ,и аз дори не мога да му го направя!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2008 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Каквото търсиш,такова намираш.Както се държиш,така ще се държат с теб! Може да звучи невероятно,но наистина е така.Ако сега не го разбираш,един ден ще го разбереш. Та нека ,който иска да прави 'простотии',за да бъде забелязан-нека си ги прави. Но ще дойде деня ,в който ще разбере има ли смисъл или просто живота ще го лиши човека от правене на простотии.....нарича се още порастване Smile...И така,докато си млад и глупав винаги е така....
По въпроса с чувствата-винаги трябва да си показваш чувствата,иначе няма да бъдеш разбран,или по-скоро ще бъдеш погрешно разбран.А да криеш чувствата - притъпяваш самия себе си и не живееш пълноценно. Това е според мен....Разбира се не казвам на кого как да живее,а дори и да казвам на някого,живота си е негов и каквото човек сам си направи ,и аз дори не мога да му го направя!!


Именно и аз това казвам, че както ти се държиш с останалите така и те ще го правят !
Едва ли може да звучи невероятно, това нещо не е от вчера или днес !
Вряно то е това, че винаги трябва да показваш чувствата си, но понякога не се получава, просто и да искаш нещо от вътре те спира и не ти позволява, но има и друго нещо, има различни хора и следователно постъпват по различен начин. Някой просто не искат да показват слабост и си мислят че, ако покажат чувствата си ще бъдет приете като слаби хора. Не е хубаво разбира се да таиш болката омразата и всечки тези чувства в себеси, защото тогава пробелимте ти се задълбочават и с течение на времето нещата започват да ставата доста по сложни !!!
Всеки има пълното право да живее така както намери за добре !



Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:37 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2008 8:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако когато нещо от вътре те спира,значи точно така трябва да стане,и това е защото някой там горе те спира......
Това,което искаш да кажеш на момента или да покажеш чувствата в момента,но нещо отввътре те спира- значи имай малко търпение-ще дойде и деня в който сам ще си го кажеш и обясниш.
Болката наистина не трябва да се скрива...но омразата е по-добре да се скрие и да се преглътне,т.е. да се разбере,че няма смисъл да мразиш,защото губиш нещо друго ценно докато мразиш.
Когато един период свърши,значи свърши... Слагаш запетая и продължаваш житието си Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 7:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ако когато нещо от вътре те спира,значи точно така трябва да стане,и това е защото някой там горе те спира......
Това,което искаш да кажеш на момента или да покажеш чувствата в момента,но нещо отввътре те спира- значи имай малко търпение-ще дойде и деня в който сам ще си го кажеш и обясниш.
Болката наистина не трябва да се скрива...но омразата е по-добре да се скрие и да се преглътне,т.е. да се разбере,че няма смисъл да мразиш,защото губиш нещо друго ценно докато мразиш.
Когато един период свърши,значи свърши... Слагаш запетая и продължаваш житието си Smile


Супер, напълно съм съгласен с това !!!




Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 5:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Иначе друго селско нещо у перничанина е пушенето по всяко време и на всяко място - колата например може да се превърне в ад. Като най-често срещано явление е в колите без климатик. Пернишки мъже, моля ви спестете малко пари и си купете хубави коли. Поне климатик да има, да не се потите като прасета, а и да не се чува шума при отворените прозорци,а да не говорим и за непоносимата жега. Безобразно!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 7:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Иначе друго селско нещо у перничанина е пушенето по всяко време и на всяко място - колата например може да се превърне в ад. Като най-често срещано явление е в колите без климатик. Пернишки мъже, моля ви спестете малко пари и си купете хубави коли. Поне климатик да има, да не се потите като прасета, а и да не се чува шума при отворените прозорци,а да не говорим и за непоносимата жега. Безобразно!


Абе то не само перничани много хора го правят това нещо, но все още няма закон в България за пушене на обществени места или поне аз не знам да има такъв ! Smile

Аз също мразя докато шофирам, някой да ми пуши в лицето..... но, какво да се прави може би всичко си е въпрос на култура и самосъзнаие !!!

Хахахахаха а как да спестим парички като вие ни смучете постоянно Very Happy ??? И няма как да не се потим - лято е горещо е, какво да се прави ?! d'oh!



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 8:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има закони за пушенето,ама все още няма служители,които да глобяват.....а и да -въпрос на култура и образование и осъзнаване

Кой ти пуши в лицето докато шофираш пък???

Е чак пък толкова да смучем--за какво смучем толкова..о това ще е нова тема във форума Smile

Има дезодоранти против потене- много добре действат-Рексона интензив Smile Успех
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 8:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Има закони за пушенето,ама все още няма служители,които да глобяват.....а и да -въпрос на култура и образование и осъзнаване

Кой ти пуши в лицето докато шофираш пък???

Е чак пък толкова да смучем--за какво смучем толкова..о това ще е нова тема във форума Smile

Има дезодоранти против потене- много добре действат-Рексона интензив Smile Успех


Абе то все се намира по някой да ти пуши в лицето докато стискаш волана Crying or Very sad Exclamation
Оооооо смучете и още как !!! Very Happy



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 9:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ех тия,жени бе...пушат до теб и докато караш....че защо им разрешаваш
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 9:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
ех тия,жени бе...пушат до теб и докато караш....че защо им разрешаваш



Хахаха еми пушат бе да им се не види ! Confused А иначе какво да им позволявам, то това е лошото, че никой не ме пита ! Wink




Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 9:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

От доста време съм забранил на пасажерите ми и на себе си включително да пушат в колата ми, много недоволство понасям но няма начин, такива са правилата Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 3:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
От доста време съм забранил на пасажерите ми и на себе си включително да пушат в колата ми, много недоволство понасям но няма начин, такива са правилата Wink



Би трябвало и аз да наложа някакви привала, току виж съм се справил с положението ! Confused




Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 5:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

то по-принцип в кола не трябва да се пуши. Ако някой иска да пуши трябва да иска разрешение от всички в колата.Един да не е съгласен -няма да се пуши!!Точно така - това са правилата.
Няма смисъл да се говори за недоволстващи - по скоро - това са хора,които се лигавят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group