Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Миньор ПК

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2008 6:18 pm    Заглавие: Миньор ПК Отговорете с цитат

Доживях ме и това нещо, Миньор Пк в футболният елит на "А" професионална футболна група.
Какво да кажа, освен че след 7 години вече беше крайно време да го направят. Сега дали влизането е "криминално" или не това вече е друга тема . (Предполагам , че имате на представа, какво искам да кажа с думата "креминално")

Еми айде освен да им пожелая успех от следващият сезон и дано да гледаме наиситна стойностни мачове както в Перник така и в цялото първенство, в което се съмнявам доста ама нали така се казва "Надеждата умира последна" !

Успех и по - малко както футболни така и запалянковски простотий (силно се съмнявам за това нещо) !!!

П.С - Ходете на мачове за да се забавлявате и подкрепяте отбора си, не вършете глупости и идиотщини !!!




Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2008 7:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Евала на нашите !................ По принцип не гледам футбол и не ме е еня какво става, но аз се радвам за всеки един успех на нашия град !!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2008 7:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

selskooro написа:
Евала на нашите !................ По принцип не гледам футбол и не ме е еня какво става, но аз се радвам за всеки един успех на нашия град !!


Ма кое му е евалата,че неможах да разбера, не гледаш футбол пък даваш мнение. Да си кажа моето мнение защото аз гледам футбол. Миньор може и повече но трябва време за да се докажат. Браво за класирането. Поздравявам целия отбор. Браво момчета но има какво още да се желае. Smile Smile Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2008 9:51 pm    Заглавие: Миньор Отговорете с цитат

Да си кажа честно аз от една страна се радвам, че влязоха в "А" група, ще може да гледаме отбори като Левски и ЦСКА в Перник, но пък от друга страна, като знам какви простотий се правят по стадионите и като знам как невинни запалянковци са отишли да гледат футбол а не да се бият и чупат страдат най - много, това вече да си кажа честно ме натъжава.
Не може ли просто да отидеш да стадиона да викаш за своят отбор да пееш заедно с останалите на стадиона песни за любимият си клуб и да се наслаждаваш на победите.

П.С - Ходете на стадиона да подкрепята любимият си отбор, не правете простотий и идиотщини !!!

Футбола е просто една игра, която цели да те накара да изживееш нещо красиво !!!



Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пет Юни 13, 2008 8:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Евала на нашите !................ По принцип не гледам футбол и не ме е еня какво става, но аз се радвам за всеки един успех на нашия град !!


Абе...... то се радваме, ама догодина по това време, ще съжеляваме, че вече са изпаднали отново.
Не искам да ставам лош пророк, ама, едва ли ще се задържат за дълго в така нареченият "елит" . Confused




Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 8:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди да бъде построен стадион "Миньор", на негово място е имало друго игрище, от подравнена сгурия, на което утболните клубове от Перник и областта са играели свойте мачове. Последният двубой, който се играе на този терен е през 1951г. срещу украинския Шахтьор (Сталино), днешен Донецк. През същата година започва изграждането на новия стадион "Миньор". Докато върви строежът, футболният клуб играе свойте срещи на игрището в кв. "Бела вода", при бившия концентрационен лагер, който се е намирал в местността. Първоначално основните строилтели на стадиона са били редови граждани и ученически бригади, които са давали доброволни трудови наряди. В последствие се включват и специални строителни войски, които привеждат съоръжението в завършен вид. Откриването на стадион "Миньир" се състои на 30 май 1954г. На церемонията присъстват множество генерали, партийни дейци и спортисти. Лентата за откриването прерязва лично ген. Иван Михайлов. Първият изигран мач на новия стадион, Миньор губи от ВМС с 1:2.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 8:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Преди да бъде построен стадион "Миньор", на негово място е имало друго игрище, от подравнена сгурия, на което утболните клубове от Перник и областта са играели свойте мачове. Последният двубой, който се играе на този терен е през 1951г. срещу украинския Шахтьор (Сталино), днешен Донецк. През същата година започва изграждането на новия стадион "Миньор". Докато върви строежът, футболният клуб играе свойте срещи на игрището в кв. "Бела вода", при бившия концентрационен лагер, който се е намирал в местността. Първоначално основните строилтели на стадиона са били редови граждани и ученически бригади, които са давали доброволни трудови наряди. В последствие се включват и специални строителни войски, които привеждат съоръжението в завършен вид. Откриването на стадион "Миньир" се състои на 30 май 1954г. На церемонията присъстват множество генерали, партийни дейци и спортисти. Лентата за откриването прерязва лично ген. Иван Михайлов. Първият изигран мач на новия стадион, Миньор губи от ВМС с 1:2.



Да, наистина беше хубаво да вметна малко пред история, когато създадох тази тема, но нищо сега ти го направи.
Поздравления за което !!!



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 8:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО ЗА ЕДИН ХУБАВ ОТБОР!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Вто Авг 19, 2008 8:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО ЗА ЕДИН ХУБАВ ОТБОР!


Дано само успеят да се задържат в "А" група, че да можем и ние да ги гледаме на градскитя стадион !!! Confused




Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2008 12:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Кога да чакаме поредния мач и къде и с кого Cool Cool Cool Cool - за да се приготви и празненството! Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Пет Окт 31, 2008 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами това е добре, че Миньор е в професионалната футболна група. Причините- ами във съвременният футбол всичко е въпрос на пари. Собственик на отбора стана Христо Ковачки. Та това е причината-някой да бъде спонсор.
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Чет Авг 20, 2009 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

След така дългоочакваните седем години без „жълто черните” кюмюрджии в футболният ни елит, отново станахме свидетели на това, което бяхме позабравили и не бяхме виждали от доста дълго време - ПЕРНИШКАТА ПРОСТОТИЯ .
Миналата година, когато влязоха в „А” група (разбира се с помощта на пари и не футболни помощи) аз смея да твърдя, че бях до някъде доволен. Все пак можеш някоя събота на градският стадион и да погледаш отбори като Левски, ЦСКА и Литекс.
Това мое задоволство, обаче, не трая дълго време, още след първите няколко мача си пролича на какво са способни варварите от Перник, които помежду си се наричат фенове.
В събота станах ме свидетели на нещо подобно от страна на горепосочените варвари, след като намазаха по най- нагъл начин оградата на собственият си стадион с грес, само и само да направят тарикатлък на сините фенове.
За какви се мислите Боже Господи, та вие не сте фенове, вие сте сбирщина глупаци и комплексари, които ходят на порутеният стадион, само , за да избиете негативните си емоции натрупани от изминалата седмица. Няма нищо лошо в това, човек да иска да отиде да погледа футбол (ако въобще това може да се нарече футбол), няма нищо лошо, да отидеш да се извикаш и да поразпуснеш от трудното и напрегнато ежедневие, но защо по дяволите ходиш на чупиш, биеш и темподобни простотии ?!?!
Още повече ме учуди това, че вечерта след въпросният мач между Миньор и Левски, по спортните предавания по родните ни телевизии, се обаждаха страшно много перничани по повод извършената мизерия с греста и най – нахално и нагло се гордееха с извършената постъпка и безкомпромисно и просташки се заканваха, че следващият път ще намажат седалките и оградата с още по фрапиращи вещества и още ред други подли неща.
Напълно съгласен съм, че в България по – принцип футбол няма или, ако има е на някакво страшно ниско и аматьорско ниво, но в Перник положението е фрапиращо не само от към футболни качества, но и като чисто общочовешки.

В Перник футбол няма, и не трябва да има….. Това е ясно на всички !

Пожелавам Ви скъпи пернишки идиоти наречени „фенове на Миньор ПК, съвсем скоро да си отиде не във „Б” направо в регионалните зони, там където може да си чупите, да се биете и да мажете !!!




Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group