Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Издирва се

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
SJEFAN



Регистриран на: 20 Ное 2007
Мнения: 1
Местожителство: ПЕРПИРИКОН

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2007 12:08 pm    Заглавие: Издирва се Отговорете с цитат

Здравейте.И аз съм роден в Перник.но от 1984г вече живея из България.Издирвам моя позната с която загубих връзка отдавна.Казва се Бойка и живееше на ул Вихрен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TEO



Регистриран на: 21 Ное 2007
Мнения: 2
Местожителство: пред компа

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2007 1:19 pm    Заглавие: и аз издирвам съученици Отговорете с цитат

Здравейте.И аз издирвам съученици, завършили Икономическият техникум"ВАСИЛ КОЛАРОВ" през 1984г.Класен ръководител ни бе Райчо Палигоров Надявам се да открия някой жив познат ,защото аз преживях нещо страшно.С уважение капитан ОТ РЕЗЕРВА ДИНЕВ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TEO



Регистриран на: 21 Ное 2007
Мнения: 2
Местожителство: пред компа

МнениеПуснато на: Чет Ное 22, 2007 8:48 pm    Заглавие: преживяването Отговорете с цитат

Здравейте.Някой може би се пита какво пък толкова съм преживял.Преди 3 години през месец май ме заболя страшно главата.Болката от сутринта до вечерта не отшумя, дори напротив се е задълбочила и съм започнал да извършвам неадекватни движения.Тогава съпругата ми с помоща на мой комшии са ме закарали във Военна болница Плевен.Имам спомен от доктора който ме прие и как ми бие инжекция -след това спомените са ми като в мъгла.На 5-я ден са ме прегледали на скенер и са установили кървяща АНЕВРИЗМА в мозъка,сетне съм бил транспортиран до ВМА-СОФИЯ,където е извършена живото спасяваща операция. След нея обаче останах парализиран-ляв крак и ръка.В началото ползвах инвалиден стол,който в последствие замених с проходилка и бастун, а от скоро успях да проходя самостоятелно-благодарение на моята воля ,инат и проведените рехабилитации в БАНКЯ .ТУК В ПЛЕВЕН също открих добър рехабилитатор, който успя да раздвижи ръката ми от рамото и лакетя.В момента парализата е в китката и пръстите.А ко някой има подобни проблеми може би ще му помогна поне с информацияСледва продължение.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Безименният



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 55
Местожителство: някъде

МнениеПуснато на: Чет Окт 23, 2008 10:31 am    Заглавие: Re: и аз издирвам съученици Отговорете с цитат

[quote="TEO"]==========ОТ РЕЗЕРВА ДИНЕВ.[/u][/b][/quote]Вие не сте ли от Плевен. Колко малък е светът.....Това го дописвам:извинете не видях следващият ви пост, където уточнявате от къде сте. С вас се срещнахме на един сайт/на едно шоу/ съвсем наскоро, та от там знам инфо за вас.
_________________
там където няма първи начин ,вторият начин е законният начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Порталът на град Перник - www.pernikinfo.com Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group