Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

CITYLAN

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Доставчици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Сталин



Регистриран на: 11 Яну 2005
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 4:37 pm    Заглавие: CITYLAN Отговорете с цитат

Всички които ползваме услугите на Citylan сме много доволни !
Според мен, а и според повечето, това е най-качественият интернет, предоставян по LAN мрежата в Перник, за съжаление не покрива голяма част от града ни !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 5:11 pm    Заглавие: Re: CITYLAN Отговорете с цитат

Сталин написа:
Всички които ползваме услугите на Citylan сме много доволни !
Според мен, а и според повечето, това е най-качественият интернет, предоставян по LAN мрежата в Перник, за съжаление не покрива голяма част от града ни !

hvarljash me v uzas az za parvi pat 4uvam 4e ima takav dostav4ik
Върнете се в началото
Сталин



Регистриран на: 11 Яну 2005
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 5:24 pm    Заглавие: :) Отговорете с цитат

Незнам със сигурност каква рекламна кампания е провел и дали има изобщо такава, знам само, че в мрежата има около 50-тина души, вързани са няколко блока в квартал Изток !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Сря Яну 12, 2005 10:21 am    Заглавие: Re: :) Отговорете с цитат

Сталин написа:
Незнам със сигурност каква рекламна кампания е провел и дали има изобщо такава, знам само, че в мрежата има около 50-тина души, вързани са няколко блока в квартал Изток !

Въх, че голяма мрежа!! Laughing
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пет Яну 14, 2005 2:46 pm    Заглавие: Re: :) Отговорете с цитат

Anonymous написа:
Сталин написа:
Незнам със сигурност каква рекламна кампания е провел и дали има изобщо такава, знам само, че в мрежата има около 50-тина души, вързани са няколко блока в квартал Изток !

Въх, че голяма мрежа!! Laughing

Laughing Laughing kvo stana s SGC....... ima li gi oqe de izbjagaha niqo ne 4uvam za tjah kvo stana s golemite skorosti FTPta i t.n.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Доставчици Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group