Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Готини гаджета ли са перничани ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2008 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ще си ги запазя тези две имена,че са златни Smile

Те са много свестни мъже, но понякога всеки мъж се прави и на 'идиотче'! Видях им и двете страни....
За това дали ме привличат - дам , наистина ме привличат,и то много....
ааа ,Дали съм раздвоена - ще кажа не. Не притежавам нито единия, нито другия - затова нямам какво да деля в себе си.
За 'двата стола, та на земята' какво да кажа. Трябва веднъж да седнеш и на единия и на другия стол, и вече можеш да избереш кой ти е по-удобен и да си седнеш само на него....Ако не ти са удобни и двата, ти го наричай падане на земята,а аз ще кажа ,че вероятно третия стол МОЖЕ да бъде удобен.Затова мъже - когато се научите как да бъдете удобни,тогава една жена винаги ще стои на вас Smile)
За това "избирай със сърцето' бих казала - Трябва две сърца да се намерят и слеят във едно. Всяко сърце в началото е цяло,....времето къса малко по малко парчета от всяко сърце....и когато две сърца се открият и с половинките,които са им останали оформят пак цяло сърце....тогава изборът е направен и е правилният.
Бих обичала и двамата младежи,които споменах,но мисля,че времето има още да руши сърцата им,и моето също.А дали моята половинка ще пасне на тази на един от двамата-пак с времето ще разбера Smile
Благодаря ти Миленчо, много хубаво беше отговорил на моите мисли. Впечатлена съм!


Smile Хах, еми добре, айде няма да те питам повече кои са тези младеже, имаш пълното право да ги запазиш в тайна Exclamation
Еми, как да ти кажа тази тема за мъжа и за жената е много дълбока и спорна, така, че нямам намерение да споря по въпроса. Всеки малко или много имаи тъмна страна в себе си и прави идиотски неща, въпроса е обаче начинат по , който ги правиш !
Но въпреки, че не притежаваш нито единият нито другият все пак е напълно възможно сърцето ти да бъде раздвоено, няма как иначе, ти си човешко същество, така, че неизбежно изпитваш понакога и раздвоения !
Хм, "сядайки обаче то на единият ту на другият стол" има голяма вероятност, "третият стол" както ние ги наричаме, да не се появи и да нямаш възможност да седнеш на него. Както са казали мъдрите хора "Птичето каца веднъж на рамото"
Very Happy Как да тикажа, едвали на една жена може да и се угоди до такава степен, че в един миг да изрече думите "Така вече съм доволна и не ми трябва нищо друго", доста спорна тема, както казах, поне от моите наблюдения не може да ви се угоди напълно, но пак се отклоняваме от темата, както и да е !!!
Явно обаче не си ме разбрала това да избираш със сърцето защото то обича а лицето само привлича. Вярно е, че две сърца трябва да се намерят и да се слеят в едно но първо и преди всичко, ти трябва да избереш и да срещнеш другото сърце като го избереш с сърце а не по лице. Хах Razz започва да става сложно вече ! Laughing
Права си за това, че времето има още много да руши сърцата ни и живота да брули с пълна сила от чувствата ни ! Но това е неизбежно, всеки би трябвало да мине през нещо подобно, защото чак тогава, разбира и осъзнава колко е ценен човека до него в този момент !
Аз също ти благодаря за хубавата дискусия, която създаде !!!
Всичко най - добро и до скоро писане, ако мога така да се изразя !!! Smile


Широко затворени очи


Последната промяна е направена от Миленчо на Пон Авг 18, 2008 8:35 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2008 8:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

леллеле...страх ме беше да не кажеш това,но ти го каза.Аз все се надявам ,че ще се появи трети стол, но уви - така и не се появява. А за старите столове какво да кажа - пред тях съм се доказала , и май на тях мога да разчитам.
Още нещо се чудя - дали птичето е кацнало на рамото ми и после си е отлетяло.....или може би изобщо още не е кацало?!!!..как да разбера.
Другото пък е аз като птиче мисля,че кацнах и на едното и на другото рамо. Но...отлетях само от едното....оооооооооооо...не ...няма да продължа да говоря Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 8:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
леллеле...страх ме беше да не кажеш това,но ти го каза.Аз все се надявам ,че ще се появи трети стол, но уви - така и не се появява. А за старите столове какво да кажа - пред тях съм се доказала , и май на тях мога да разчитам.
Още нещо се чудя - дали птичето е кацнало на рамото ми и после си е отлетяло.....или може би изобщо още не е кацало?!!!..как да разбера.
Другото пък е аз като птиче мисля,че кацнах и на едното и на другото рамо. Но...отлетях само от едното....оооооооооооо...не ...няма да продължа да говоря Smile


Еми.... нищо не ти прече да продължаваш да си се надяваш и знай, че рано или късно този "трети стол" (ама каква метафора използваме само) ще се появи ! Важното е обаче да съумеете да слеете сърцата си и да станете едно цяло !
Хубаво е, че си се доказала на "сатирите столове" и, че можеш да разчиташ на тях, значи определено не затваряш старите мостове, когота отваряш нови, това е хубаво !
Еми знаеш ли, дори и да ни е кацнало птичето на рамото и след това да е отлетяло ние тайничко се надяваме пак да дойде ! Няма как да го разберем, просто не ни остава нищо друго освен да не губим надежда и да чакаме отново да изживеем нещо ново, вълнуващо и специално !
Кацнала си на едно рамо, но си отлетяла от друго ?! - Еми.... то е така кацаме, отлитаме след това пак се връщаме понякога на това рамо....... явно така е устроен живота. Важното е обаче да оценим на кое рамо ни е било по - добре и дали можем да стоим на него без да отлитаме отново и отново...... само, че не винаги се получава ! Crying or Very sad


Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasavicata



Регистриран на: 10 Авг 2008
Мнения: 132
Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече нямам сили да летя ,да кацам и да се чудя дали е добре или не,....вече където кацна май там ще си и остана. Не ми се иска да острявам и не знаех какво е това,но сега го разбрах и това ще се получи.
Хубавото е наистина ,че с такива стари столове пак може да изпиташ нови хубави неща,..и това се дължи благодарение на това,че един на друг сте се доказали. Променили сте си вижданията и разбиранията, но поне сте запазили привличането си.
Разбрах,че веднъж като ти се случи нещо хубаво в живота,никога не трябва да се отказваш от него,а винаги трябва да си го пазиш.Щом нещо си е твоя -пази си го като очите си, обичай си го като сърцето си и му се радвай,грижи се за него!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2008 6:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Вече нямам сили да летя ,да кацам и да се чудя дали е добре или не,....вече където кацна май там ще си и остана. Не ми се иска да острявам и не знаех какво е това,но сега го разбрах и това ще се получи.
Хубавото е наистина ,че с такива стари столове пак може да изпиташ нови хубави неща,..и това се дължи благодарение на това,че един на друг сте се доказали. Променили сте си вижданията и разбиранията, но поне сте запазили привличането си.
Разбрах,че веднъж като ти се случи нещо хубаво в живота,никога не трябва да се отказваш от него,а винаги трябва да си го пазиш.Щом нещо си е твоя -пази си го като очите си, обичай си го като сърцето си и му се радвай,грижи се за него!!


А трябвада намериш сили, когато става въпрос за нещо хубаво, красиво и нежно като за това , което говорим винаги трябва да намраш сили в себе си. Smile
Дано там където кацнеш и останеш да бъде наистина на точното място и да си го пазиш ! Exclamation

Хаха е то на никого не му се иска да остарява , но какво да се прави, това нещо е част от живота и то се случва неизбежно Confused
Съгласен съм, че когато ти се случва нещо хубаво си длъжен да се бориш за него и да си го пазиш, но...... Уви не винаги се получава, понакога просто нещата не са толкова проссти ! Crying or Very sad



Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group