Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Водещия на Радио Ултра
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
perco



Регистриран на: 17 Мар 2008
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Пет Апр 18, 2008 7:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей фекалче гнусно, внимавай как говориш на хората от форума, щял бил да къса! Няма да се учудя, ако точно ти си толкова споменаваното от теб педалче Боби
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
selskooro



Регистриран на: 12 Юни 2007
Мнения: 28
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Апр 18, 2008 11:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Бате не съм аз Боби !!! Боби има доста по важни работи за вършене от колкото да кисне във форуми!!! А тва понагоре се пошегувах за мадете !!! А Боби може да е педалче за тебе, но Боби го знае цял Перник и много хора от София ( човека е работил в БИАД и НАЙ- КЛУБ и на още доста места ) !! Човека работи на много места и си скъсва гъза от работа и безсъние за да прави кеф на слушателите на Радио Ултра !! Така, че живи и здрави и аз му пожелавам все по големи успехи на това момче и съм сигурен, че ще ги има ! Имал съм щастието да говора с него и ще съм щастлив за вбъдеще да работиме в един екип
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Пет Апр 18, 2008 1:12 pm    Заглавие: Водещият на радио Ултра ! Отговорете с цитат

Приятел, ако искаш мадите ще ти ги дам и без да се налага да се стига до насилие, ще ти ги връча лично, само ми кажи къде и кога и ще бъда там Exclamation

А иначе, като написах по горе, аз не съм противник на родиото, има и стойностни неща, но този дето се развиква като луд, просто не е за там, няма какво да се лъжем Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Съб Апр 26, 2008 6:07 pm    Заглавие: DJ BOBY Отговорете с цитат

Така от доста време наблюдавам какво става тук едините крещят "селянин", а другите го защитават!!!Айде сега да ви обясня нещо СТИГА СПРЕТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!Боби си е просто Боби това си е той харесвал ви не харесвал.Имам това щастие или нещастие (както искайте си го тълкувайте)да го познавам лично и ще ви кажа това в радиото е едно това му е работата,а извън нея е съвсем различен човек нормален като всички останали.Омръзна ми да ви чета тъпотийте кой искал да работи с него ,кой незнам си какво.Айде да спрете по въпроса с DJ-я ,че ако започна аз незнам до каде ще я докараме.СЕЛЯНИН ПРОСТАК ли е незнам но на който не му харесва да не го слуша!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Нед Апр 27, 2008 7:25 pm    Заглавие: DJ Боби Отговорете с цитат

Приятелю, виж сега за , това дали е хубаво или лошо че го познаавш лично мен лично не ме интересува а и в случая не е важно
Нямам представа какво представлява, това нещо наречено "DJ Боби" в личният си живот а и пак ти казвам не ме интересува
По - важнооте е , че начинат по , който се държи той, кара младото поколение и подрастващите в момента да се държат подобно на него. Ако беше само той обаче, щях ме да сме супер, лошото е че има много такива "идиоти" като него.
Съгласен съм, че е хубаво да се прави шоу и да се създава настроение, но просто разбери, че това не е начинът.
За съжеление, хората в България имат ИЗВРАТЕНО разбиране за думи като "шоу", бизнес" рейтинг" и т.н.....

Както и да е явно тук всичко дето "мърда" е във възторг от начинът по който се прави всичко това.
Мисля, че обаче прекалено много внимание отделяме на "ногово величество Боби".
Не го приемай като лична напатка, просто искам да ти покажа какво мисля аз. (Не казвам, че това което мисля аз е правилното мнение, просто това е форум и всеки има правото, да каже, какво мисли)
Дано ме разбираш, какво искам да ти кажа, пак ти казвам не го приемай, като лична напатка !!!

Може би това ми е последното мнение за "това човече", порсто не си заслужва вече да говири, пишем и каквото и да е било за него !!!
Пожелавам на всички участници във форума весело изкарване на празниците !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Нед Апр 27, 2008 8:09 pm    Заглавие: Re: DJ Боби Отговорете с цитат

Миленчо написа:
Приятелю, виж сега за , това дали е хубаво или лошо че го познаавш лично мен лично не ме интересува а и в случая не е важно
Нямам представа какво представлява, това нещо наречено "DJ Боби" в личният си живот а и пак ти казвам не ме интересува
По - важнооте е , че начинат по , който се държи той, кара младото поколение и подрастващите в момента да се държат подобно на него. Ако беше само той обаче, щях ме да сме супер, лошото е че има много такива "идиоти" като него.
Съгласен съм, че е хубаво да се прави шоу и да се създава настроение, но просто разбери, че това не е начинът.
За съжеление, хората в България имат ИЗВРАТЕНО разбиране за думи като "шоу", бизнес" рейтинг" и т.н.....

Както и да е явно тук всичко дето "мърда" е във възторг от начинът по който се прави всичко това.
Мисля, че обаче прекалено много внимание отделяме на "ногово величество Боби".
Не го приемай като лична напатка, просто искам да ти покажа какво мисля аз. (Не казвам, че това което мисля аз е правилното мнение, просто това е форум и всеки има правото, да каже, какво мисли)
Дано ме разбираш, какво искам да ти кажа, пак ти казвам не го приемай, като лична напатка !!!

Може би това ми е последното мнение за "това човече", порсто не си заслужва вече да говири, пишем и каквото и да е било за него !!!
Пожелавам на всички участници във форума весело изкарване на празниците !!!


Първо Миленчо да ти кажа не съм в м.р,а в ж.р,но това не е от кой знае какво значение.Написах това ,защото ми писна да чета какви ли не глупости по негов адрес.Не съм се засегнала по никакъв начин!Да всеки има право на мнение,но малко или много прфекалихте с нападките си към него.Мога само да кажа че го боли кой какво мисли за него. Wink.Има прекалено много ангажимети за който да мисли и невярвам да седене да чете кой какво е писал и кой колко иска да се запознае с него.Това му е последното нещо с което би се занимавал сега.Ако има обидени сЪжелявам но това си е самата истина Wink .А относно това че младото поколение му подражава си е техен проблем никой никого насила не кара ! Smile.Айде весели празници и от мен!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Вто Апр 29, 2008 12:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

leia1280 написа:
Първо Миленчо да ти кажа не съм в м.р,а в ж.р,но това не е от кой знае какво значение.Написах това ,защото ми писна да чета какви ли не глупости по негов адрес.Не съм се засегнала по никакъв начин!Да всеки има право на мнение,но малко или много прфекалихте с нападките си към него.Мога само да кажа че го боли кой какво мисли за него. .Има прекалено много ангажимети за който да мисли и невярвам да седене да чете кой какво е писал и кой колко иска да се запознае с него

Ei leia ama ti mnogo si se zasegnala kak ti lichi samo az um taq kude e pisala che iskam da se zapoznaq.Prosto si pisax taka s selskooro ne mislq da xodq chak u Pernik imam si drugi zaduljeniq kat se pribiram v Bularia,a nali tiq shegichki se uchim ot nego nali toi taka pravi shoyto.A drugoto imam tyk poznati ot Pernik koito go poznavat lichno taka che ne go izvisqvai tolkoz Wink Dali da ne go narechem i revnost tvoeto na mnogo xilqdi kilometri sum nqma strashno Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Вто Апр 29, 2008 11:39 am    Заглавие: Примирие Отговорете с цитат

Аз предлагам да спрем, вече по тази тема , има доста по интересни неща във форума така, че да ипшем и по друигте теми.

Тук явно не можем да се разберем по този въпрос !!!

Хайде идвайте в другите теми !!! Surprised
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Вто Апр 29, 2008 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nena написа:
Ei leia ama ti mnogo si se zasegnala kak ti lichi samo az um taq kude e pisala che iskam da se zapoznaq.Prosto si pisax taka s selskooro ne mislq da xodq chak u Pernik imam si drugi zaduljeniq kat se pribiram v Bularia,a nali tiq shegichki se uchim ot nego nali toi taka pravi shoyto.A drugoto imam tyk poznati ot Pernik koito go poznavat lichno taka che ne go izvisqvai tolkoz Wink Dali da ne go narechem i revnost tvoeto na mnogo xilqdi kilometri sum nqma strashno Wink


Хаха как ли не засегнала съм се била,нещо си в грешка!Няма лошо пиши си с когото искаш,аз само си казах мнението по въпроса,нещо си се по обаркала че ревнувам.Ела и ще те запознаем с него нямаш никакви проблеми Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nena



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 40

МнениеПуснато на: Вто Апр 29, 2008 5:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Blagodarq ti mnogo obache veche nqmam jelanie Crying or Very sad deistvitelno stana mn banalno vashto radio vkluchi si ULTRA-SANDANSKI i vij tam kolko sa po veseli DJ-TE Wink AZ SPIRAM PO TAQ TEMA
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
stefanopolis



Регистриран на: 03 Май 2008
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Съб Май 03, 2008 10:39 am    Заглавие: NIAMAM DUMI Отговорете с цитат

Very Happy za kakvo govorite be hora-vie daje ne ste razbrali che v radio ultra sa dvama vodeshti ne e samo bobi Shocked edinstveno kato gledam NENA e razbrala che sa dvama i chesto pravqt edno predavane-vyrni mi borcho oti mi trebe Cool eto eto dokolko ste zapoznati s materiqta na radio ultra ama nali trqbva da pisheme neshto da se pokajeme... Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leia1280



Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 45
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Съб Май 03, 2008 10:49 am    Заглавие: Re: NIAMAM DUMI Отговорете с цитат

stefanopolis написа:
Very Happy za kakvo govorite be hora-vie daje ne ste razbrali che v radio ultra sa dvama vodeshti ne e samo bobi Shocked edinstveno kato gledam NENA e razbrala che sa dvama i chesto pravqt edno predavane-vyrni mi borcho oti mi trebe Cool eto eto dokolko ste zapoznati s materiqta na radio ultra ama nali trqbva da pisheme neshto da se pokajeme... Twisted Evil



Всички знаем че водещите са двама Wink Това че не се пише за другия е отделен въпрос Wink Явно DJ Bobby е по интересен на хората затова нкой не се сетил за другия видещ! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefanopolis



Регистриран на: 03 Май 2008
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Съб Май 03, 2008 1:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

moje i taka da e nqma znachenie-vaprosa e che radio ultra e nomer 1 i tova e Cool draznqt me samo tiq prokleti reklami kadeto puskat ama i tova pokazva kolko sa slushani Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Съб Май 03, 2008 6:09 pm    Заглавие: Ултра Отговорете с цитат

Е, чак пък да е №1 радио Ултра едва ли, но не отричам че има интересни обяви.
Виж сега, това че аз не слушам такава музика не е казано , че не трябва да се пуска подобно нещо по Ултра, ама поне малко от малко да разнообразяват, аз когато и да превключа на него все кючеци чувам. Е ай де сега, че сме си ориенталци и , че сме темпераментен народ "да" ама пък поне от време на време да пускат и нещо различно Exclamation
Дано да ме разбираш, какво искам да ти кажа Exclamation Confused

А иначе, за водещите, аз вече писах, така че ........ Arrow
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
burgasko



Регистриран на: 19 Май 2008
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Май 19, 2008 12:25 am    Заглавие: zdr Отговорете с цитат

zdraveite az ne sam ot pernik,no imah udovolstvieto da buda tam edin mesec i polovina...Po povod spokoino restorantche..bih mogal da vi kaja che restoranta kum hotel struma si e mnogo dobro i spokoino mestence..ruski klub..po tochno...drugoto koeto e....otnostno vodeshtiq na radio Ultra...e nema takuv...kakvi li ne radiq sam chuval...Az sam ot Burgas..i moga da vi kaja,che nqma radio podobno na Ultra...i vodesht poboben na sashtiq..pravi show...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group