Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

www.dvoreca.com :))))
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Заведения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ZNAE SE :)
Гост





МнениеПуснато на: Пет Ное 28, 2003 2:28 pm    Заглавие: www.dvoreca.com :)))) Отговорете с цитат

Te tova e miastoto Smile))
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пон Фев 16, 2004 12:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако си чалгаджия може би. Там не стъпвам
Върнете се в началото
Biora



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kak be! Nomer edno e. Spored baba mi trjabva da pochna da hodja tam zashtoto shte se naucha da igraja horo a tova e vajno zashtoto njakoi den shte se zajenja i shte trjabva da moga da igraja horo. Dali vyv vienskija salon shte me nauchat da tancuvam vals Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Deep Water



Регистриран на: 11 Фев 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 7:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hey, Biora! Ti kade jivee6???????? Ve4e svatbite se pravqt s DJ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Biora



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 7:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ot opit li znaesh Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Deep Water



Регистриран на: 11 Фев 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 7:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da be v4era se ojenih za maikata na edno ot cigan4etata deto di6ahme lepiloto i DJ ni puska6e samo besni КЮЧЕЦИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Deep Water



Регистриран на: 11 Фев 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 8:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ina4e v dvoreca e gotino. Mnogo me kefi kato se nadi6ame s cigan4etata i si oble4eme ancuzite "Adibas" ot 5лв. Ot bitaka i otideme da zavartime po giobek
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Biora



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 8:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vikni me i men drugija pyt
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Deep Water



Регистриран на: 11 Фев 2004
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 8:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Немаш ядове, Какуу. Ти ша моиш ли да си връркаш допето, а?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Biora



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 8:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sha si zemaa njako deto daa moje
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
West_boy13
Гост





МнениеПуснато на: Чет Фев 19, 2004 5:30 pm    Заглавие: Elate v dvoreca Отговорете с цитат

Elate v dvoreca bate Kala da vi keca heheh.Nebe prosto sly6am rap i lp no kato si piina i po4vam da sly6am vsi4ko heheh nali Biora Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото
Biora



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Пет Фев 20, 2004 11:14 pm    Заглавие: Re: Elate v dvoreca Отговорете с цитат

West_boy13 написа:
Elate v dvoreca bate Kala da vi keca heheh.Nebe prosto sly6am rap i lp no kato si piina i po4vam da sly6am vsi4ko heheh nali Biora Twisted Evil Twisted Evil


Da be, West boy, slushash vsichko. Ili pone predi da si trygna vchera Wink Rolling Eyes OOOOOOOOps!,,slushashe vsichko. posle se obzalagam che ne si bil v systojanie da slushash nishto Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
West_boy13
Гост





МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2004 1:01 pm    Заглавие: OT kade sam si tragnal hah Отговорете с цитат

A 6e mi kaze6 li 6toto ne6to ne si spomnqm.HAHHAHA nema zna4enie-nali sam v matricata i sa mi vkarali lazlivi spomeni.hahahahh tva be6e zabavno Biora.Kazi mi kade sam bil ta da si spomnq kvo stana posle hahahahah.Very Funy ahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaa.Samo lepilo moze da ti pomogne protiv amneziq-i KOz meze ama toi e po skap
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2004 6:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Cool prijatelu, s tebe mi e mnogo zabavno. Question Rolling Eyes ne znam kyde si bil...moje bi v dvoreca Wink a moje bi otgovora se krie v onova 'nali, Biora' s koeto rabolepno se syglasih predi da napusna foruma:-) kydeto i da si bil, AZ VJARVAM V TEB i v sposobnostta ti da se otlichavash, bez znachenie s kakvo Drool i vse pak belejish znachitelen progres v umenieto da se izrazjavash s celi grazi! Cool Cool shte se kulturizirash mai Wink
Върнете се в началото
West_boy13
Гост





МнениеПуснато на: Нед Фев 22, 2004 7:36 pm    Заглавие: Blagodarq ti kako Biora Отговорете с цитат

Mnogo blagodarq 4e zabelqzva6 promqnata v men.Tova e 4ydesno,yse6tam se kato nov 4ovek i bla bla.HAHAHAHHAHA bravo samo taka 6to se otli4avam zna4i e dobre-vse pak,po dobre palen oligofren otkolkoto 4asti4en-NALI!!!!KAKO BIORA>I na mene mnogo mi e zabavno s tebe.Trqbva vse pak da ima edin 4ovek ot neta s koito da si lafim s kef.Are Peace otivam da sly6am LINKIN PARK,posle-polse ne znam kvo 6e pravq.Are peace.Kolko 4PD ta si AAA kazi mi-moze i da izlaze6 Cool Cool Cool Cool
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Заведения Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group