Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

pk lan

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Доставчици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
T0nY
Гост





МнениеПуснато на: Пет Апр 22, 2005 12:19 am    Заглавие: pk lan Отговорете с цитат

zdr , az sam potrebitel na Pernik lan i ako trqbva da bada 4esten tova koeto polu4avam ne e internet! Da re4em 4e cenite sa dostapni, i teq hora trqbva po nqkakav na4in da si izbivat parite! No vseki den vrazkata se razpada, "pri4inata ne e v PK Lan" , dobre , zakasnenieto na pinga kam hosta e pove4e ot 10 ms, kato ne prenebregvame tova 4e dava time out prez 20 paketa! Trqbva da se pointeresuvam za nqkoq druga firma predlaga6ta INTERNET za pernik, tova nemoje da prodaljava taka! Nqkoi ako moje da me posavetva koq firma da izbera 6te mu bada mn blagodaren! Idea
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пон Апр 25, 2005 12:52 pm    Заглавие: Re: pk lan Отговорете с цитат

T0nY написа:
zdr , az sam potrebitel na Pernik lan i ako trqbva da bada 4esten tova koeto polu4avam ne e internet! Da re4em 4e cenite sa dostapni, i teq hora trqbva po nqkakav na4in da si izbivat parite! No vseki den vrazkata se razpada, "pri4inata ne e v PK Lan" , dobre , zakasnenieto na pinga kam hosta e pove4e ot 10 ms, kato ne prenebregvame tova 4e dava time out prez 20 paketa! Trqbva da se pointeresuvam za nqkoq druga firma predlaga6ta INTERNET za pernik, tova nemoje da prodaljava taka! Nqkoi ako moje da me posavetva koq firma da izbera 6te mu bada mn blagodaren! Idea


100% Sigurnost otivash na BTK ADSL, kato shte se naloji da se lishish ot neizvestna chast PG peering mreji !
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пон Апр 25, 2005 7:42 pm    Заглавие: Re: pk lan Отговорете с цитат

Anonymous написа:
T0nY написа:
zdr , az sam potrebitel na Pernik lan i ako trqbva da bada 4esten tova koeto polu4avam ne e internet! Da re4em 4e cenite sa dostapni, i teq hora trqbva po nqkakav na4in da si izbivat parite! No vseki den vrazkata se razpada, "pri4inata ne e v PK Lan" , dobre , zakasnenieto na pinga kam hosta e pove4e ot 10 ms, kato ne prenebregvame tova 4e dava time out prez 20 paketa! Trqbva da se pointeresuvam za nqkoq druga firma predlaga6ta INTERNET za pernik, tova nemoje da prodaljava taka! Nqkoi ako moje da me posavetva koq firma da izbera 6te mu bada mn blagodaren! Idea


100% Sigurnost otivash na BTK ADSL, kato shte se naloji da se lishish ot neizvestna chast PG peering mreji !


бе аз с т'ва бтк не мога да се обадя от квартала до центъра пък камо ли и-нет през него да ползвам Smile
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пон Апр 25, 2005 8:30 pm    Заглавие: Re: pk lan Отговорете с цитат

T0nY написа:
zdr , az sam potrebitel na Pernik lan i ako trqbva da bada 4esten tova koeto polu4avam ne e internet! Da re4em 4e cenite sa dostapni, i teq hora trqbva po nqkakav na4in da si izbivat parite! No vseki den vrazkata se razpada, "pri4inata ne e v PK Lan" , dobre , zakasnenieto na pinga kam hosta e pove4e ot 10 ms, kato ne prenebregvame tova 4e dava time out prez 20 paketa! Trqbva da se pointeresuvam za nqkoq druga firma predlaga6ta INTERNET za pernik, tova nemoje da prodaljava taka! Nqkoi ako moje da me posavetva koq firma da izbera 6te mu bada mn blagodaren! Idea

T0ny begaj pri gorskite /SGC/ te sa da znaesh . nema da sazaljavash verno ti redim , nema da namerish po dobri ot SGC Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
kisho
Гост





МнениеПуснато на: Нед Дек 18, 2005 11:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравеите на всички аз съм към PERNI LAN и съм от тева пък за сега съм с добър интернет а го имам от АВГУСТ незнам защо така се е получило при вас Wink
Върнете се в началото
panayot



Регистриран на: 07 Мар 2006
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Мар 07, 2006 8:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Съвсем скоро ще дойде момента и жителите на Перник да имат достъп до качествен интернет. Очаквайте новият доставчик...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ramires
Модератори
Модератори


Регистриран на: 12 Окт 2003
Мнения: 58
Местожителство: гр. Перник

МнениеПуснато на: Сря Мар 08, 2006 1:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А колко съм ги слушал такива...

---------
Успех...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mitaka21



Регистриран на: 11 Апр 2006
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Вто Апр 11, 2006 7:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Който не е доволен от ПК ЛАН не разбира от нет въобще Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
BliZZlike



Регистриран на: 12 Апр 2008
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Съб Апр 12, 2008 8:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mitaka21 Ще поспорим кой от какво разбира перник лан се влушава сьс всеки месец причиние няма да ги казвам но фактите са си факти няма значение ,че 30% от потребителите им са доволни от интернета им просто те са монополисти това е докато не доиде някой да ги отвее което може и да стане и тази година
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TechnoFAN



Регистриран на: 10 Ное 2010
Мнения: 3
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Сря Ное 10, 2010 8:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ооо не ми говорете за Пк-Лан ...... sad10 ..... Само чакам да дойде някой по-бърз доставчик от вида на MegaLan... в Перник ..... добре поне ,че Пк-Лан сa по-добри от БТК ...... Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Доставчици Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group