Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

НОМИНАЦИИ КАТЕГОРИЯ "ENGLISH SKILLS" !
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Доставчици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bloody



Регистриран на: 07 Окт 2003
Мнения: 7
Местожителство: Pernik

МнениеПуснато на: Пон Окт 20, 2003 11:07 am    Заглавие: НОМИНАЦИИ КАТЕГОРИЯ "ENGLISH SKILLS" ! Отговорете с цитат

1. http://www.rotop.com/new/index.php?lan=ENG&page=2

Очакваме предложенията Ви !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Потребител
Гост





МнениеПуснато на: Пон Окт 20, 2003 3:20 pm    Заглавие: Е поне има English Отговорете с цитат

Е поне има English за разлика от голяма част от BG сйтовете.
Върнете се в началото
Admin
Webmaster
Webmaster


Регистриран на: 06 Окт 2003
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Пон Окт 20, 2003 3:33 pm    Заглавие: Курсове по Английски език Отговорете с цитат

Като гледам Английския вариант на сайта на фирма РОТОП - www.rotop.com - по-добре да отиде webmaster-a на курс по английски или въобще изобщо да го махне и да не се излага Crying or Very sad
_________________
Pernik Info Team
e-mail: support@pernikinfo.com
web: www.pernikinfo.com
© Software Solutions, 2001 - 2003. All rights reserved!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Becko



Регистриран на: 07 Окт 2003
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Пон Окт 20, 2003 3:38 pm    Заглавие: ENGLISH Отговорете с цитат

Дайте му 6 месеца и е готов !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Жоро
Гост





МнениеПуснато на: Пон Окт 20, 2003 3:50 pm    Заглавие: още малко.... Отговорете с цитат

И 30 секунди от мене му давам!
Върнете се в началото
patriot



Регистриран на: 20 Окт 2003
Мнения: 4
Местожителство: Middle Buchino

МнениеПуснато на: Пон Окт 20, 2003 4:31 pm    Заглавие: ПРЕДЛАГАМ НА НИСКИ ЦЕНИ... Отговорете с цитат

..курсове по Английски език за начинаещи и напреднали !

Цена за начинаещи: ask
Цена за напреднали: ask

Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
rudi
Гост





МнениеПуснато на: Пон Окт 20, 2003 5:18 pm    Заглавие: Abe ei kakvo iskate ot English-a mi..... Отговорете с цитат

Znam go perfektno. Toi mi e vtori ili treti maichin ezik Laughing
Върнете се в началото
rudi
Гост





МнениеПуснато на: Пон Окт 20, 2003 5:27 pm    Заглавие: Re: Курсове по Английски език Отговорете с цитат

Admin написа:
Като гледам Английския вариант на сайта на фирма РОТОП - www.rotop.com - по-добре да отиде webmaster-a на курс по английски или въобще изобщо да го махне и да не се излага Crying or Very sad


Admine, admine... Smile
Vskicho e v baza danni i bulgerian i english varianta se pishat i chetat ot neia. Ta tazi baza danni ne ia popalvam az.... Ako az ia popalvah English varianta shteshe da e "LELE MALE".... a za kursa shte hodia, no ne sam siguren dali shte bade v tozi jivot (znae li chovek). Wink
Върнете се в началото
rudi
Гост





МнениеПуснато на: Пон Окт 20, 2003 5:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Eto i bulgarian go namazah Smile))
Върнете се в началото
Росен
Гост





МнениеПуснато на: Пон Окт 20, 2003 7:42 pm    Заглавие: Re: Курсове по Английски език Отговорете с цитат

rudi написа:
Admin написа:
Като гледам Английския вариант на сайта на фирма РОТОП - www.rotop.com - по-добре да отиде webmaster-a на курс по английски или въобще изобщо да го махне и да не се излага Crying or Very sad


Admine, admine... Smile
Vskicho e v baza danni i bulgerian i english varianta se pishat i chetat ot neia. Ta tazi baza danni ne ia popalvam az.... Ako az ia popalvah English varianta shteshe da e "LELE MALE".... a za kursa shte hodia, no ne sam siguren dali shte bade v tozi jivot (znae li chovek). Wink


Zdravej Rudi, Laughing
Otnosno English varianta na stranicata - neshta kato "Valute exchange" i drugi podobni takiva mi zvuchat stranno Shocked
Osven tova kogato se otide v "FOR PERNIK" Idea - tam direktoriite sa na .... bylgarski ezik Surprised ! Taka, che ne sym syglasen che ima versiq na English Smile
Otnosno bazata danni - bih se uchudil dosta ako ne beshe taka Smile - t.e. ako beshe sys statichno HTML de - bez baza danni Brick wall !
Върнете се в началото
rudi
Гост





МнениеПуснато на: Вто Окт 21, 2003 12:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Roska,
Mersi za infoto... Voobshte ne biah zabeliazal fakta che direktoriite ne sa na English. Sad Sega go opravih. no za pisaniata na English ne mi e mnogo iasno (pone za sega). A inache sigurno imate pravo za greshkite. No vse pak tova be parvata mi stranica koiato sam pravil. Wink
Върнете се в началото
Joro
Модератори
Модератори


Регистриран на: 06 Окт 2003
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Вто Окт 21, 2003 4:47 pm    Заглавие: Английски език за всеки начинаещ......... Отговорете с цитат

Мили ми Руди,
Ако си разгледаш сайта в английския му вариант можеш направо да се спукаш от смях Mr. Green Например да те питам каква е разликата м/у Political Organizaitons и Organisations ? Защото си го написал различно и аз започнах да се бъркам вече d'oh!

Мога да ти дам и много примери още, но ще ти дам съвет: спри English варианта на сайта да не ти се смеят хората. И след като някой Ви преведе текста тогава го пусни, иначе ставаш много смешен Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Вто Окт 21, 2003 5:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dragi mi Jorko.
Kakto veche kazah ne go administriram az. No tova e ubegnalo ot zorkoto ti oko. Uvi Exclamation
No vse pak blagodaria za korekciata..... Davai natam dictionary ROTOP-sko Wink
Върнете се в началото
turk
Гост





МнениеПуснато на: Вто Окт 21, 2003 9:48 pm    Заглавие: Topuzov znae nai-dobre english v negovata firma Отговорете с цитат

Very Happy Laughing Twisted Evil Evil or Very Mad Exclamation Idea Question
Върнете се в началото
rudi



Регистриран на: 21 Окт 2003
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Вто Окт 21, 2003 10:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bloody написа:
1. http://www.rotop.com/gallery/index.html - Potop Wet Design

Очакваме предложенията Ви !
Very Happy Surprised Laughing Razz Wink


OOOO bloody.... 1998g. ti da si chuval za HTML? az edinstveno biah chuval no ne znaeh kakvo e tova jivotno i ima li to pochva u nas...

TAKA CHE RAZVIVAI SE...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Доставчици Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group