Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Искам да питам - има ли БТК алтернатива ?
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Доставчици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
1
Гост





МнениеПуснато на: Пон Апр 26, 2004 9:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ramires написа:
Как бре....
Нема се ебавате с тех що като ви пуснат некоя светкавица по кабело и после.... ма изгоре ми дъното, гръмна ми процесоро изпуши ми мрежата. Аре нема смисъл а... кой си е добър, си е добър.... а некой са най-добри.....


OK! Mersi, 4e mi kaza. Taka we4e zna da ne se zaka4am kam taih. 6tonm 6te mi puskat swetkawici "po kabelo". Ne sam mazaohist da si uni6tozawam tehnikata Wink
Върнете се в началото
kitkat



Регистриран на: 28 Окт 2007
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Нед Окт 28, 2007 4:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мога да имам специално мнение за услугите на Перник-лан, тъй като не съм в България и не ги ползвам, но много мои приятели и познати ги ползват и мога да кажа, че са доволни, а пък връзката ми с тях е перфектна, а от това си правя извода , че са добри, пък и тарифата им не е висока! Скоростта е на ниво и цената също! Какво по-добро от това?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Доставчици Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group