Перник Инфо Форуми Перник Инфо
www.pernikinfo.com
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Какво Ви е мнението за таксиметровите услуги?!!?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
biba71



Регистриран на: 01 Яну 2009
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Чет Яну 01, 2009 2:38 pm    Заглавие: Какво Ви е мнението за таксиметровите услуги?!!? Отговорете с цитат

Здравейте! Вчера ми се наложи да ползвам услугите на такси.Скоро не ми се беше налагало да се возя с такси, но не знам дали ще го направя отново. Май по-добре да си ходя пеш. Обадих се на Папи такси. Доста време чаках да пристигне, но все пак беше празник и си казах, че е нормално. Много хора ползват таксита през този ден. Друго ме възмути. Шофьора беше видимо пиян и през цялото време караше като луд и си говореше по мобилния телефон - личен разговор. Пистигнахме все пак живи и здрави. Към 3 и половина нощес трябваше да се приберем и пак се обадихме на такси, казаха, че возят на двойна тарифа. Хубаво, и те са хора, работят на разник. Въпреки че не виждам логиката да возят на двойна тарифа, бензина си е на същата цена доколкото знам. Но няма значение. Все пак ни предупредиха и ние се съгласихме и на двойната тарифа. Чакахме около час, явно доста хора се обаждаха за таксита и след като ни се обадиха че таксито ни чака излязохме пред блока. Там такси нямаше. Повисяхме на студа около десет минути и си тръгнахме пеш. Е, това е, за съжаление живеем в България. Уж европейска държава, ама май сме далече от европейците. Да искаш да си дадеш парите и те да не знаят как да си ги вземат. За качествено обслужване още доста време не може да се приказва. Живеем в Абсурдистан!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Миленчо



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 212

МнениеПуснато на: Нед Апр 05, 2009 7:55 pm    Заглавие: Re: Какво Ви е мнението за таксиметровите услуги?!!? Отговорете с цитат

Цитат:
Здравейте! Вчера ми се наложи да ползвам услугите на такси.Скоро не ми се беше налагало да се возя с такси, но не знам дали ще го направя отново. Май по-добре да си ходя пеш. Обадих се на Папи такси. Доста време чаках да пристигне, но все пак беше празник и си казах, че е нормално. Много хора ползват таксита през този ден. Друго ме възмути. Шофьора беше видимо пиян и през цялото време караше като луд и си говореше по мобилния телефон - личен разговор. Пистигнахме все пак живи и здрави. Към 3 и половина нощес трябваше да се приберем и пак се обадихме на такси, казаха, че возят на двойна тарифа. Хубаво, и те са хора, работят на разник. Въпреки че не виждам логиката да возят на двойна тарифа, бензина си е на същата цена доколкото знам. Но няма значение. Все пак ни предупредиха и ние се съгласихме и на двойната тарифа. Чакахме около час, явно доста хора се обаждаха за таксита и след като ни се обадиха че таксито ни чака излязохме пред блока. Там такси нямаше. Повисяхме на студа около десет минути и си тръгнахме пеш. Е, това е, за съжаление живеем в България. Уж европейска държава, ама май сме далече от европейците. Да искаш да си дадеш парите и те да не знаят как да си ги вземат. За качествено обслужване още доста време не може да се приказва. Живеем в Абсурдистан!





Дори в днешни дин, когато се счита, че повечето хора притежават личен автомобил (някой дори и по два) ни се налага да използваме таксиметровите услуги.
Аз лично от доста време не съм използвал такава услуга. По – принцип пътувам с личен автомобил, но, когато ми се наложи и съм и без него, просто използвам градският транспорт. Не защото той е много сигурен и върви по график, но все пак нещата някак си са доста по – реални като цени и всичко останало !
Такситата ги избягвам по абсолютно всякакъв начин, поради простата причина, че таксиметровите фирми и шофьори най – вече са страшно големи мошеници.
Не само в Перник, дори в София смея да твърдя, че са доста по – големи идиоти, но нищо в България не е както трябва !
Това, че работи на празник, не му позволява да си слага каквито цени иска и да взима от джоба на хората по такъв долен начин.
Наистина и те, самите шофьори хранят семейства, но трябва и да помислят малко, защото човекът който сяда до тях или зад тях на седалката също има нужда от тези пари, за да си купи нещо на детето.

Жалкото обаче е, че не само таксита, шофьорите и такива подобни неща „миришат” в тази шибана и ориенталска държава !

На Запад, независимо какъв си, от къде идваш и какво правиш, когато ползваш някакви услуги за, които си заплащаш получаваш нещо наистина квалифицирано. Независимо за какво става на въпрос !

Хората имат уважение един към друг и най – вече самосъзнание !






Широко затворени очи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Перник Инфо Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group