Моше преследва с танк Али през пустинята. Али има само "Калашников", отвреме навреме се обръща и стреля по танка. По едно време патроните свършват и Али се приготвя да посрещне смъртта. Танкът обаче спира, отваря се люк и отвътре се подава Моше:
- Али, патроните ли свърши?
- Да.
- Да ти продам малко?
Жабата видяла шарана да се припича на слънце в една плитчина и го попитала:
- Какво правиш тук?
- Чакам да дойде някой рибар.
- Защо, да не ти е омръзнал живота?
- Не, комбина сме с крокодила, аз съм примамка.
Мъж минава на червено и го спира полицай:
- Документите, моля!
- Нямам. Когато се развеждахме, на мен се падна колата, а на жена ми - шофьорската книжка.
Срещат се двама програмисти.
- Какво си се начумерил?
- Имам си проблеми. Май ще ме уволняват - не мога да намеря общ език с шефа...
Другият загрижено пита:
- А C++ пробва ли?
Човек вървял през пустинята без капка вода. Накрая видял 1 оазис и един змей до водата. Събрал всички сили и смелост и почнал да се бие със змея. По едно време змеят го попитал:
- Какво искаш ти, бе?
- Да пия .
- Ми пий бе що се биеш!?