Перник ИнфоБизнес IT решения от Софтуер Солюшънс ООД
www.pernik.info   Интернет портал на град Перник



Вход потребители
Потребител : 
Парола : 
 Регистрация

Търсене в сайта
Текст:
Къде:
 

поща@pernik.info
Поща : 
Парола : 
 



 

Партньори
БГ Бизнес - каталог на фирмите в България
Сайтовете за ТЕБЕ!
tbox7.com
Bansko
Обзавеждане
Оценки и мнения
Обяви
Новини Добрич
Хотели в България
Giftsface - подаръци за любими хора!
Климатици
Съновник
Обяви.Сайт за обяви
Имоти
Новини
Игри













 


Новини
Водещите новини от 01.09.2011 г.
Алфа банк и Юробанк И Еф Джи създадоха най-мощната банка в Югоизточна Европа
Десетте лева за „Левски” – „Миньор” разбуниха феновете
Партийният строител
апропо
Щъркелите в Пернишко не искат да отлитат на юг
Цв.Цветанов: Соколова е изключително ерудиран човек
Десетте лева за „Левски” – „Миньор” разбуниха феновете
Яне АНЕСТИЕВ
   
Малко или много са парите за билет за мача
Обявената от ръководството на „Миньор” цена от десет лева за билет за мача между отборите на „Миньор” и „Левски” загря форумите в интернет от коментари. Най-общо казано мненията се делят на две:Първите, които са и повече твърдят,че десет лева е прекалено висока цена, както и за евентуалното качество на проукцията, което ще предоставят футболистите на двата отбора, така и за стандарта на живот в миньорския град. Според тях много пенсионери идват на стадиона, а за тях това са сериозни пари и ще се наложи да си останат вкъщи, а не ще подкрепят отбора.Разбира се,има и хора на обратното мнение, ето какво казват двама от феновете в интернет:Първият:
„Така е идват много пенсионери, но да не забравяме, че голяма част от тях са работили в мината и завода и взимат тавана на пенсиите, който е 780 лева. Така, че за повечето от тях това не е голям проблем. А и тези които работят за 200-300 лева не мисля, че са много, тъй като голяма част от перничани работят в София. При положение, че за лица под 18 години входа е свободен, не мисля, че за останалите 10 лева са някакъв проблем, но явно сме свикнали да мрънкаме и да искаме всичко да ни е евтино, а ако може и без пари. Но след като искаме да гледаме Миньор в А група ще трябва и да плащаме, като по този начин и ние се включим в издръжката на отбора, колкото и незначителен да е този наш принос. „И вторият:
„Всички искаме да гледаме отбора си в А група и да е силен, но когато стане въпрос за плащане се започва с претенциите. Няма как да стане това без да се заплаща, все пак и ние като фенове трябва по някакъв начин да подпомагаме отбора и това е чрез билети и фен артикули. Така, че 10 лева не е някаква огромна сума, за тази среща”.
Има и хора, които изчисляват,че при цена от пет лева печалбата на ръководството ще е по-голяма, защото ще дойдат повече фенове. Какво точно ще се получи, ще разберем в дуня на мача. Дотогава е ясно,че коментарите няма да стихнат.

Архив на новините
Към дата : 
 
Търсене в новините

Уеб базирана складова система